Jump to content

Resurrection (2005)


Recommended Posts

MV5BN2E4OTBmNDgtNzhkOC00NjdmLWI5ZmQtMDlhZTdhNzRmYjJhXkEyXkFqcGdeQXVyNzMwOTY2NTI@._V1_.jpg


Resurrection (2005)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 12 юни 2005 - 18 август 2005
Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:50
Жанр: драма, трилър
Канал: KBS2
Епизоди: 24
Режисьор: Park Chan Hong, Jun Chang Geun
Субтитри: Английски

Участват:
Uhm Tae Woong в ролята на Yoo Shin Hyuk и Seo Ha Eun
Kang San в ролята на Young Ha Eun
Kwak Jung Wook в ролята на Young Ha Eun
Han Ji Min в ролята на Seo Eun Ha
Park Eun Bin в ролята на Young Eun Ha
So Yi Hyun в ролята на Lee Gang Joo
Go Joo Won в ролята на Jung Jin Woo
Ahn Nae Sang в ролята на Yoo Gun Ha
Lee Dae Yeon в ролята на Kyung Gi Do
Go Myung Hwan в ролята на Kim Su Cheol
Choi Yong Min в ролята на Heo Duk Woo
Lee Jung Gil в ролята на Kang In Cheol
Sun Woo Eun Sook в ролята на Kim Yi Hwa
Lee Yeon Hee в ролята на Kang Shin Young
Kim Ki Bok в ролята на Hwang Jong In
Jo Jae Wan в ролята на Ahn Jae Hoon
Kang Shin Il в ролята на Seo Jae Su
Choi Won Suk в ролята на Yang Man Chul
Nam Hyun Joo в ролята на съпругата на Yang Man Chul
Ki Joo Bong в ролята на Jung Sang Gook
Yoo Hye Jung в ролята на Yoon Mi Jung
Kim Gab Soo в ролята на Lee Tae Jun

Резюме: Ю Канг Хьок е само на седем години, когато губи баща си в автомобилен инцидент и бива отделен от своя брат близнак, Ю Шин Хьок. С годините забравя името си и семейството си, като приема името Со Ха Ън, дадено му от неговия осиновител, полицай Со Дже Су. Той се влюбва в доведената си сестра, Ън Ха, и се опитва да бъде по-внимателен и дистанциран около нея. Ха Ън решава да стане полицай заради баща си. Докато разследва предполагаем случай на самоубийство, той разбира за своя брат близнак. И когато Ха Ън и Шин Хьок се срещат за първи път след двайсет години, убийци убиват Шин Хьок случайно, обърквайки гo с Ха Ън. В резултат на това, Ха ЪН се заклева да си отмъсти, като заема мястото на убития си брат.
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Препоръчаха ми този сериал, бил много добър, ще видим......Аз по принцип си падам по криминални сериали и интересни сюжети. wink.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът наистина е доста интересен ,с постояна динамика и увлекателни диалози.Психологическата игра беше на много високи ниво ,което те кара да гледаш сериала със сериозно настървение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса като цяло. Е като за сериал, сценария на места куцаше но динамиката на снимате и акт. игра компенсираше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз почнах да го гледам поне досега в първите епизоди много добре. Актьорите се представят наистина отлично съгласен съм с вас. Много обичам да гледам някой да играе два образа и да му се получава играта. Останах очарован и от женските образи доста хубави са ги изнамерили главната най ми допадна. За самата история е рано да кажа понеже дори не съм до средата, но всичко е доста обещаващо дано да се заплетат още нещата и да видя един добър финал! :rolleyes:

 

Бащата на Юн-Ха най ме дразни супер нахално и безочливо същество постоянно тика дъщерята на уредени срещи а отначало дето прати смс от чужд телефон беше уникално нагло. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...