Jump to content

Hanayome wa Yakudoshi! (2006)


Recommended Posts

spacer.png

Hanayome wa Yakudoshi! (2006)
Страна: Япония
Година на излъчване: 2006- Юли-06 до 2006- Септ.-21
Време на излъчване: Четвъртък 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия
Канал: TBS
Епизоди: 12
Режисьор: Shimura Akira , Mita Manami
Субтитри: Английски вградени

Участват:
Shinohara Ryoko as Taketomi Akiko
Yabe Hiroyuki as Azuchi Ichirou
Matsushima Nahomi as Motomura Nozomi
Ukaji Takashi as Takahashi Hiroshi
Kudo Risa as Karaki Nana
Koyama Keiichiro as Azuchi Jirou
Ozawa Maju as Azuchi Kaori
Sato Hitomi as Katagiri Momoko
Sawada Shunsuke as Sakuma Tomikichi
Hirayama Hiroyuki as Shouji Jun
Kurose Tomomi as Wakai Reina
Fujioka Mami as Suzuki Sayaka
Haruno as Tayama Chika
Kawabata Ryuta as Ooishi Naoki
Gin Pun Chou as Azuchi Fumiyo
Sasano Takashi as Azuchi Kouji
Iwashita Shima as Azuchi Yukie

Резюме: Тази година е yakudoshi, или "нещастната година" за 32-годишната телевизионна говорителка Akiko (Shinohara Ryoko). Тя губи позициите си в информационната програма от новобранец говорител. Още по-лошо, тя е назначена да отиде под прикритие като бъдеща булка в нова разлвлекателна програма за обмяна на житейски опит. Akiko се преструва на годеницата на Ichiro (Yabe Hiroyuki) и така започва нейното "булчинско обучение" в прасковената фермата на родителите на Ichiro. Тя се среща с всички членове на семейството и най вече с властната му майка Yukie (Iwashita Shima).

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:


Голяма комедия беше това сериалче, няма такава свекърва laugh.gif ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно сериалче. Хареса ми. Но просто Момоко и "Съспенса" бяха невероятно образи. Голям смях падба с тях. А главната актриса е една отнай-любимите ми актриси. Още от Анего. Главния актьор не ми хареса, не ме впечатли с нищо. А майка му много ме радваше тая жена. Особено като кажеше... "Кикуно, Хонтони кикитай но". А Момоко като имитираше направо цепеше мрака. Но, наистина имаше много забавно сцени. Японски по физиономии къртят, затова комедиите им стават много добри. Като сцяло много ми хареса сериалчето. Гледайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение се препокрива на 100% със Сенсей. Много ми хареса.Напоследък нещо наблягам на сериали със Шинохара. Определено ми се очертава като любимка. Наистина Съспенса обра точките, какъв глас вадеше само. Комшийката на кака също не падаше по-долу. Не знам защо, но бях с нагласата, че майката ще го раздава злобно свекървище и ще трови живота на булката. А тя се оказа толкова положителен образ, поне за мен. Вярно, че всички й имаха страха и заставаха мирно, но се държеше като истинска глава на семейство. Много ми бяха сладки всичко, когато ги питаше дали искат да чуят отговора на въпроса как хем бяха любопитни, хем не им стискаше да чуят истината в очите. Мама си беше откровена до болка, но ... истината боли. Един съвет от мен. Който реши да гледа сериала нека да го гледа лятото по възможност с една касетка праскови до себе си:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...