Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

124001027_L.jpg
124001016_L.jpg
124001004_L.jpg
124001028_L.jpg
 


In Soon is Pretty (2007)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 7 ноември 2007 - 27 декември 2008
Жанр: драма, романтичен
Епизоди: 16
Режисьор: Pyo Min Soo

Участват:
Ким Хьон Джу в ролята на Park In Soon
Kim Min Joon в ролята на Yoo Sang Woo
Seo Hyo Rim в ролята на Kim Jung Ah (сестрата на In Soon)
Lee Wan в ролята на Jang Geun Soo
Lee In Hye в ролята на Han Jae Eun

Резюме:
Пак Ин Сун е бивша затворничка, която случайно е убила човек в гимназията. Като тийнейджърка е била изключителна личност и благодарение на това е получавала много любов от хората. Въпреки това след убийството тя носи тъмни очила и се страхува да погледне хората в очите. Но тя е и твърда жена, която не е загубила надежда и копнее за щастие. Ю Санг У е неин приятел от детството, който се премества и двамата загубват връзка. Той я поставя на висок пиедестал, но когато разбира, че е убила някого, е шокиран и се опитва да се дистанцира от нея.

:essub:

 

Сваляне с български субтитри: ТУК
С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
С РУСКИ СУБТИТРИ
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен много ми хареса почнах го с руски субтитри ,но го оставих за до изгледам с българските има интрига, романтика и т.н гледайте няма да съжалявате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият азиатски сериал в който чух гръцка музика и много се зарадвах ,особено че са избрали песента на Харис. В сериала има доста истини но на мен ми доиде в повече депресията не само на главните, но и да другите актьори като цяло и нещо не можа да ме грабне (да чакаш с нетърпение всяка серия).Незнам може би съм очаквала друго или можеби по различно ,знаех че ще е тъжен но наистина ми доиде в повече... ох и сигурно затова сега се зарибих по My Princess. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия почна много депресиращо - отчаяна бивша затворничка, която никой не иска, любовен триъгълник - в наличност, и т.н. Казах си:" О, не! Още един сериал, който няма да догледам." Но все пак реших да му дам шанс. За моя радост сериалът се раздвижи. Много ми харесаха, че даваха мислите на Ин Сун върху всяка ситуация.

А любимият ми момент е в 6-ти епизод, когато пя песента по радиото - хем се смях, хем се изчервих заради нея. :lol:

 

Но след 10-ти епизод действието толкова се забавя и разтяга, че едвам изгледах сериала. Иначе казано, става за убиване на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допадна ,гледах го до 10ти епизод ,но определено ме дразнеше .Идеята също не ми хареса (история за приобщаване на бивши затворници към обществото и проблемите които срещат,имам доста по-различно мнение по-този въпрос) ,сериите изглеждаха еднакви с малки разлики ...това си е обида за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая го изгледах :es: В началото не ми хареса, имаше нещо, което ме дразнеше и аз незнам какво и го гледах главно от инат... Радвам се, че го доизгледах :) втората половина от сериала ми хареса, историята се раздвижи и стана интересно. Краят беше почти перфектен... но останаха и някои въпроси след него, но ще си развихря въображвнието за тях :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря за екипа, работил по българските субтитри. А относно сериала... Ами може би това просто не беше моят сериал. Дойде ми в повече.

Ин Сун дори, когато се разбра, че не е извършила онова непростимо нещо, тя пак се обвиняваше. Като че ли си го беше втълпила и само се самобвиняваше и самосъжаляваше. Пък това със славата - още по-недоизпипано ми стоеше. Ю Санг У ми беше симпатичен, но до едно време, оттам нататък взе да става банално, точно като сериала. Харесваше ми до едно време, а после всичко се разтегна, проточи, усука, увъртя и... стана манджа с грозде. И още нещо, но то си е моя антипатия към Джонг А или по-точно самата актриса, никак не ми допадна. Но едно от малките неща, които ми харесаха в този сериал беше изпълнението на братчето на Ким Те Хи - И Уан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е вторият корейски сериал, който ми изглежда най- доближен до реалността. Много ми хареса. Пренаситен с човешки емоции, преживявания. Накара ме да се замисля, подейства ми като освежител. Да, атмосферата като цяло е депресивна, но именно на този фон изпъкват тези думи, действия, моменти, хора, които помогнаха на In-soon да преживее трудностите. Изобщо на мен този сериал ми стана много скъп, защото ме накара да осъзная някои неща. Каквото и да се случва човек не трябва да се предава, и да спира да си повтаря, че е прекрасен, добър и уникален. Имаше моменти, в които се дразнех на прекалената доброта и наивност, но в крайна сметка това са положителни качества, нали?! Пък и не случайно е казано " Доброто винаги побеждава".

Актьорската игра беше изключителна! Kim Hyun Joo e една от най- прекрасните актриси, които съм гледала! Тази роля просто беше създадена за нея. С Kim Min Joon бяха много добро попадение като двойка. Актрисата, която играеше майката на In-soon, колкото и да ми беше антипатична( макар че донякъде я разбирам, защото и около мен съм срещала себични хора, и знам какво е), не мога да не кажа, че се справи супер с ролята.

И разбира се, перфектна игра на моята душичка Lee Wan. С тази червена косичка... :wub:

И тъй като сега гледам " Scent of a Woman" ми прави впечатление Seo Hyo Rim. Определено я бива за актриса( досега ми се губеше), много добре се справя с превъплъщенията.

OST- то също е много хубаво. Най- ми допадна песента на F.T. Island( сигурно защото е единствената по- весела)...

http://www.youtube.com/watch?v=XJr84h8_V5I

На хората, които тепърва ще гледат сериала, да се настроят предварително. Например аз, ако не бях прочела коментарите и не знаех, че е дълбока човешка драма, може би, и аз нямаше да го адмирирам толкова.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозен, много реалистичен сериал, но не бих казала мрачен. Поставя много въпроси, като се започне от самоуважението и се стигне до отношението ни към света. Актьорите наистина се справиха страхотно, а тази песен ми хареса ужасно много:

 

 

Сериала много ми хареса и искам да благодаря на екипа работил по превода :thanks:

Който не го е гледал и има нужда от време за "размисъл" или когато сте на по-сериозна вълна - хвърлето му едно око, заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с мнението на kandala. Сериала е много хубав и реалистичен и остави много хубави чувства у мен. А песента - имаше дни в които не спирах да я слушам прекрасна е! Ким Хьон Джу и Ким Мин Джун се справиха отлично! Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...