Jump to content

Recommended Posts


gangster-rock-2010-4.jpg

Година: 2010
Режисьор: Chie Jen-Hao
Жанр: Комедия / Криминален
Времетраене: 104мин.
Държава: Тайван
Език: мандарин
Субтитри: Английски, руски

В ролите
:Van FAN, Leon Jay WILLIAMS, ZHOU Chuchu,
Shiou, YUNG Cheung, HUANG Tzi-Chiao,
Ivy HSU, Prince YAU,

Описание:
Един млад гангстер отива в звукозаписна компания
за събиране на дългове, но разбира, че собственикът
й е избягал, оставяйки една рок група на произвола .
Той сам поемата бизнеса, и установява, че развлекателната
индустрия, е по-опасна от всяка една банда на света...


Свали /с регистрация/ : :click: (руски субтитри) , :click:(с английски субтитри)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм не бе никакъва комедия, пък и особени криминални нотки липсваха, а музикалните не успяха да ме впечатлят. Сюжетът предразполага към нещо по-комично, но като цяло изпълнението бе подтискащо. Кинематографията ми хареса - тъмни краски, сепия тонове, мрачни ъгли, дъжд - лъхаше един сух хлад от екрана. Може би не всеки ще изтърпи филма докрая, за да стигне до посланието (младостта е просто един преиод от живота, но мечтите ни горят до последния ни дъх), което макар и изтъркано все пак внесе малко надежда в цялата картинка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса филма ( а по принцип азиатски филми не харесвам , за разлика от сериалите ;) ) В началото вярно бе малко тегав, обаче ми стана интересен от момента в който ганстера чу в един подлез A-Hai (май така се казваше) да пее и как му се кефеше ,и после следващите им срещи и решението на гансгстера да им помогне да осъществят мечтата си, тъй като той никога не е имал такава в живота си . Човекът заяви, че издаването на албум не може да е по - трудно от убиването на хора и се зае сериозно с задачата да "убеди" когото трябва да им даде шанс. Не усетих нещо подтискащо, дори ми хареса липсата на много кървави сцени, пък и края бе много позитивен . OST-a също биваше.

Според мен си заслужава гледането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...