Jump to content

Unubore Deka (2010)


Recommended Posts

Unubore_Deka.jpg

Unubore Deka (2010) / Detective Lovesick 
Страна: Япония
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия
Канал: TBS
Епизоди: 11
Година на излъчване: 2010-Юли-09 старт
Време на излъчване: Петък 22:00
Режисьор: Isoyama Aki
Субтитри: Английски

Участват:
Nagase Tomoya as Unubore
Ikuta Toma as Honjo Sadame
Nakashima Mika as Higurashi Rie
Arakawa Yoshiyoshi as Saeki Masaru
Kaname Jun as Matsuoka Seishiro
Yahagi Ken as Anai Kiichi
Shoji Yusuke as Goro
Komatsu Kazushige as Inspector Machida
Muro Tsuyoshi as Noborito
Ito Shuko as Officer Koyama
Nishi Keiko as Officer Minami
Bando Mitsugoro as Kurihashi Makoto
Nishida Toshiyuki as Yozo

Aoi Yu (епизод 2)

Toda Erika (епизод 4)

Koyuki (епизод 6)

Yagami Ren (епизод 11)

Резюме: Nagase Tomoya играе 30-годишен детектив, който е с илюзията, че е много популярен сред жени, и наричан "Unubore" от приятелите си. Той има силно желание да се ожени до степента, в която решава да купи апартамент за бъдещата си жена. Има и лошия навик, да се влюбва в момичета престъпници от пръв поглед, всеки път . Когато открива доказателства за престъпленията им, той ги изправя пред заповед за арест, и предложение за брак по едно и също време, като им дава възможност на избор между двете. Да изберат или пръстен, или белезници с думите: "Ако се ожениш за мен, аз няма да те арестувам." В крайна сметка те винаги избират ареста, и сърцето му бива разбито ...

Торент

Свали

Свали

Онлайн с английски субтитри
Торент с руски субтитри

Леле какъв актьорси състав, ще се следи със сигурност. Дано оправдае очакванията ми за хубава комедия. laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо ми залежава повече от половин година на компа с надеждата руснаците най-накрая да го преведат, но така и не дочаках да пуснат 11-та. Определено очаквах повече смях, но и това което видях не беше зле, даже ми хареса. Нагасе Томоя като ми се изцъкли с тоз бял костюм в края на първа серия, доста ме стресна, но постепенно свикнах с чупката в кръста :) Да не съм голословна давам пример :

 

 

От край време ми прилича на малък Кинг Конг, ама в края на 11-та серия са си направо 1 към 1 :). Не ми стигаха кривите му физиономии (с които между другото малко прекалиха) ами и Тома достойно му пригласяше. Това момче няма да мога да го възприема в сериозна роля посмъртно. От персонажите най-ми допаднаха бащата и фотографа. Някак си много сладко фъфлеха:) Добре, че беше Канаме Джун да краси екрана, а Накашима Мика като домакиня с престилка с къдрички нещо хич не ми се върза :lol:

 

Ето и финалната песничка ... естествено в изпълнение на Токио а в клипа що ли участва Икута Тома .... мистерия :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радваше това сериалче попътно, в разни чакални и гари. Преди някой да ми обясни, че полицията в Япония е по-различна от тази в сериала, предупреждавам, че това е пародия и то много добра. Чупките на Унуборе са наистина умопомрачителни, но и всеки пародиен момент си струваше кефа: от режисьора "гей", до бащата, който руснаците бяха превели с елементи на попски-руски да глаголи истинно; от професора тип Кашпировски, до Садаме /Икута Тома!!/, който играеше актьор, който играе актьор иьключително смешно..

 

Накратко, изкефи ме яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...