Jump to content

Vampire Girl VS Frankenstein Girl (2009)


Recommended Posts

spacer.png

 

 

poster_vampire_girl_frankenstein_girl_fg

poster_vampire_girl_frankenstein_girl.jp


Vampire Girl VS Frankenstein Girl (2009)
Страна: Япония
Година на излъчване: 15Август 2009
Времетраене: 84 мин.
Жанр: Хорър, Комедия, Екшън
Режисьор: Yoshihiro Nishimura / Naoyuki Tomomatsu
Субтитри: Български
IMDB

Участват:
Yukie Kawamura as Monami / Vampire Girl
Eri Otoguro as Keiko / Frankenstein Girl
Takumi Saito as Mizushima (as Takumi Saitô)
Eihi Shiina as Monami's Mother
Takashi Shimizu as Chinese Professor
iji Bû
Erina
Sayaka Kametani
Sayako Nakoshi
Aya Nishisaki
Sayo
Kanji Tsuda

Резюме: Това е типична Tokyo High School история за постоянната тийнейджърката вампир на име Monami (Yukie Kawamura) която си пада по нейния съученик Mizushima (Takumi Saito), но той вече си има приятелка дъщерята на техния професор Keiko (Eri Otoguro).Този любовен триъгълник среща Monami с бащата на Keiko който е луд учен по подобието на Victor Frankenstein надяващ се да някой ден да съживи труп.Неговата надежда се възродява когато откриват разтвор в кръвта Monami's притежаващ свойствата да донесе живот на мъртвите части на тялото.
Историята започва да се развива след като Mizushima без да иска приема от кръвта на Monami, карайки го да стане вампир.Когато Keiko открива тайната им, тя атакува Monami но без да иска пада от покрива на училището.Нейната преждевременна смърт кара баща и да използва разтвора от кръв за да я превърне в чудовище нарочено Франкенщайн.От този момент нататък Monami и Keiko водят битка помежду си в стремежа да спечелят сърцето на Mizushima, независимо от чувствата си една към друга.
 


Сваляне: http://www.zamunda.net/details.php?id=215449&hit=1 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Изглежда ми луд филма харесвам ужасите ще го видим днес какъв е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че момчето е Такуми Сайто!

 

Ъ, иначе филма.. японците ужаси не могат да правят. Този филм е поредното доказателство. Изгледах го само заради момчето <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм го гледах преди около месец. Ами... не ми хареса. Тея фонтанчета кръв изобщо не са реалистични. Историята куца... абе филма не става. Единственото нормално в него са актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КРАЙ! Реших го. Новият ми аватар ще е от този филм! :D

 

Pam подсещам те, че "тайният ни любим филм" RoboGeisha излезе. Субтитри не ти трябват!

 

Въпросният филм го препоръчвам на всички, които са харесали Vampire Girl VS Frankenstein Girl!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано ексцентричен филм. Както казват- не ме притеснява самият филм, а по-скоро мисълта, че някъде там живее някой, в чийто мозък се е зародила цялата история. Не ми се иска да надниквам в мислите му.  :896767: Толкова литри "кръв" не знам дали са виждали и сестрите в Кръвния център. Не е моята чаша чай, но все пак го изгледах с интерес.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...