Jump to content

Tegoshi Yuya (Тегоши Юя)


pamity

Recommended Posts

spacer.png

Име: 手越祐也/ Tegoshi Yuya
Прякори: Tego, Tegocha, Tesshi, Tegorin, Tegonyan, Goshi
Професия: актьор и певец
Дата на раждане: 11 ноември 1987 година
Място на раждане: Канагава, Япония
Ръст: 170 см
Тегло: 52 кг
Зодия: Скорпион
Кръвна група: B

Сериали

Zero: The Bravest Money Game | Zero: Ikkaku Senkin Game (NTV, 2018)
Deka Wanko (NTV, 2011)

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (TBS, 2010)

Dareka ga Uso wo Tsuiteiru (Fuji TV, 2009)

Shabake (Fuji TV, 2007)

Hyoten (TV Asahi, 2006)

My Boss My Hero (NTV, 2006)

Gachibaka (TBS, 2006)

Gekidan Engimono Ie ga Tooi (Fuji TV, 2005)

Division 1 15 Sai no Blues (Fuji TV, 2005)


Филми
Hotaru The Movie: It's Only A Little Light In My Life | Eiga Hotaru no Hikari (2012)
Memoirs of a Teenage Amnesiac (2009)
Dead Run | Shissou (2005)

Реклами
RUSS-K
LAWSON (2008)
House Foods Vermont Curry (2006)
House Foods Tongari Corn (2005)

Любопитно
Образование: Waseda University School of Human Sciences (Psychology major)
JPop група: NEWS, TEGOMASU

Редактирано от bealonenomore
Обновяване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе-хе, много е сладък този. Хареса ми в Yamato Nadeshiko Shichi Henge. То като цяло сериалът много ми хареса, но не може да се каже че не съм пристрастна, защото моят любим японец-Каменаши участваше. Аз само заради него гледах сериала, но ми хареса много. Добре са подбрани актьорите и мисля че са точно за ролите си. :huh:

Особено Кьохей и Сунако. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямато..беше първият японски сериал,който съм гледала.Като начинаещ не знаех нито кой е Каменаши Казуя,нито Тегоши Юя. :rolleyes:

Толкова мъничък изглежда,гледала съм го само в две роли.С вид на някакво хлапе е,а всъщност на години не е толкова по-млад от другите в сериала.

 

Даже е по-голям от мен,но ме хваща някакво 'noona ''чувство :D

Има вид на плюшен мечок,те не че другите преливат от мъжественост.Може би заради конкретния герой съм на такова мнение,по-наивен дечко трудно да намериш,особено момента с рокличката :)

 

 

И четиримата герои ми харесаха как са пресъздадени,напомняха на мангата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай визуалното излъчване на Тего, хората, като че ли, не могат да си представят, че той е способен да направи сложни и задълбочени образи. В действителност, Юя стартира актьорската си кариера с много силно заглавие - Dead Run. Още една кратка драма го показва в различна светлина - Hyoten.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен повече ме впечатли - Waseda University School of Human Sciences, Psychology. Това за едно Джони си е доста завидно постижение, ако не се лъжа, че и не само. Като му гледаш сладката физиономийка, надали си го представяш да разфасова жаби, например. Пък и Васеда си е един от най-престижните университети... Като актьор съм го ледала май само в Яма Наде и там си игра доста сладко, доста му отиваше ролята на Юки, а като певец - не мога да преценя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е сладък .. ацки много го харесвам има невероятно красиво личице ... .. толкова е чаровенн .. има прекрасна усмихва ... : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах в Ямато-то и много ми хареса.Толкова сладко същество не съществува просто...като го видя и ми иде да го нагушкам и нацелувам :lol: Освен това мисля ,и че се справя добре с ролите си.Има хляб в него <3 Ще се радвам да го гледам в още нещо :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го във Ямато Надешико Шичи Хенге и беше ми беше най най най синпатичния от целия сериал

:) :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямато започнах да го гледам заради Каме и се оказа че сериалчето е мноого сладко! <3 Тегоши и Каме ми бяха любимци! ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...