Jump to content

Recommended Posts

april-bride-poster.jpg

April Bride (2009)
Страна: Япония
Премиера: 9 май 2009
Жанр: Драма
Режисьор: Ryuichi Hiroki

Участват:
Nana Eikura - Chie Nagashima
Eita - Taro Akasu
Satomi Tezuka
Misako Yasuda
Akira Emoto

Награди:

2009 (13th) Puchon International Fantastic Film Festival - Off the Fantastic (International Premiere)

2009 (29th) Hawaii International Film Festival - Spotlight on Japan

Резюме:

23-годишно момиче научава, че е болно от рак на гърдата. Тя упорито крие това от приятеля си, но постепенно той разбира и решава да остане с нея въпреки това. Дори организира сватба в последните ѝ дни, за да я зарадва, въпреки че ѝ остава само месец живот...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри

Свали с български субтитри 2

Свали с български и английски субтитри

Свали с руски субтитри

Филмът е тъжен, но си заслужаваше гледането. Доста ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMDb

 

Да, доста е дълъг, можеше да поспестят от времето, разтеглили са се излишно.

Позната история, отново трагедия... И тук обичта им беше прекрасна.

Отново страхотно превъплъщение на Ейта. Гледала съм го в още две роли, досега все ми е харесвал. Чудесен актьор.

Относно мацката... ами можеше да подберат някоя по-слабичка и изпита актриса, че все пак болна от рак, пък с една двойна гушка... ;)

Дори в последните си мигове имаше много свеж и жизнен цвят на лицето, някак не ми се вързваше визията й като да е болна пред умиране.

Като цяло филмът се гледа леко, единствено повечко се разчувствах на страданието, което Таро показа в края. Той ме грабна, мацката дори и болна - не.

Бг субките са на сайта вече.

Линковете за теглене от тракерите: :)

 

:click:

:click:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да гледа филма и да му бъде интересен, нека не прави същата ГРЕШКА като мен и да чете РЕЗЮМЕТО!

Вярно е, че има много азиатски филми със сюжет сходен на този, но определено това, което гледах преди минути не е най-доброто! Изключително наивно направен! Вярвам в любовта от пръв поглед, ама те главните герои се срещнаха само 1-2 пъти и изведнъж голямата любов пламна, всичко цветя и рози, не могат един без друг и т.н.

Но както казва мрънкалото по-горе филма беше излишно дълъг. Частта, в която тя лежеше в болницата щеше да е по-добре да я съкратят наполовина..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...