Jump to content

Recommended Posts

Love or bread (2008)

250px-Love_or_Bread-poster.png

Страна: Тайван
Алтернативни заглавия: My Trillion Breads, My Love Bread, Wo De Yi Wan Mian Bao
Година на излъчване: 2008
Жанр: романтичен, комедия
Епизоди: 12
Субтитри: Английски

Участват:
Joe Cheng като Cai Jin Lai (Frank)
Ariel Lin като Zeng Shan Mei
Bryant Chang като Jin En Hao
Zhang Yu Chen като Huang Ling Long
Huang Wen Xing като Wen Xing
Lu Xiao Lin като Ye Ke Na
Wu Jian Fei като Jing Rong

Резюме:
Cai Jin Lai(Frank) живее в лъжа. Представя се за млад и богат джентълмен, а всъщност е мързелив бедняк,
който е потънал в дългове и е принуден е да бяга от кредиторите, за да спаси живота си…
Shan Mei е бедно момиче с добро сърце. Готова е да работи каквото и да е,
за да изхранва многочисленото си семейство, което безсрамно й виси на врата.
Тя се надява, че ще се омъжи за приятеля си, живеещ в Америка, но…
На пръв поглед тези двамата са много различни, но съдбата ги събира заедно и…

СВАЛЯНЕ + РУСКИ СУБТИТРИ
СВАЛЯНЕ + РУСКИ СУБТИТРИ (1-4)
СВАЛЯНЕ + РУСКИ СУБТИТРИ (5-12)
ОНЛАЙН + АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
СВАЛЯНЕ + АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е третия тайвански сериал който започвам да гледам. Започнах да го гледам заради Joe Cheng и Ariel Lin много ми харесаха като екрана двойка във филма "It Started With a Kiss and They Kiss Again" :P . За сега съм изгледала само първи епизод,но определено останах доста доволна.И най-много ми харесва,че тук май няма да разтягат локуми все пак са само 12 серии.Надявам се и нататък да става все по-интересен и забавен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз сериалчето го почнах по същите причини , ноооо съм супер приятно изненадана от чудничките физиономийки дето ги прави Joe Cheng .

Смяна на местата а. Ей за това харесвам тайванските сериали - този определено не е за пропускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joe Cheng толкова различна роля прави в този сериал , сравнение със " It Started With a Kiss and They Kiss Again" както и Ariel Lin ;) .Каква разлика и каква добра актьорска игра от надут,надменен,умен,заядлив,и малко безчувствен се променя в корената противоположност , а пък за нея от тъпа и не похватна във сериозна и амбицирана млада дама :o :o :o .Страхотни са и двамата и наистина са много добър екип B) !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва тази драма супер, че вече я има преведена ето линк към Hardsub серийките. Само частите трябва да се съединят със hjsplit

,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после и аз имах достатъчно свободно време, за да му се насладя на 100%. Толкова добре се справиха Джое и Ариел, че не можех да повярвам. Каквито и роли да играят, химията между тях се усеща от километри. Наистина страхотна екранна двойка.

Сериалчето си заслужава времето. Наистина много развлекателно и отпускащо. Никога няма да забравя моменти като

Когато Франк се беше омотал около нея в тоалетната, а тя си мислеше, че е поредния перверзник. Или когато играха за парите. Толкова "убедителни" бяха, че се спуках от смях като всичко почнаха да крещях целувка, целувка... А сблъсъците в къщата. Леле има толкова хубави и незабравими моменти.

 

Не мога да кажа, че и опонента на Франк не си го биваше. Умен, честен, възпитан и богат. Ако става за въпрос определено на голяма част от женската аудитория той щеше да е фаворита и

щяха да останат разочаровани, защото Дореми избира да слуша сърцето си :es:. Въпреки че ако баща й не я беше насърчил може и да не станеше точно така<_<

 

Това е първото сериалче, в което приятелката на главната да ме изкара, на места, извън равновесие. Толкова простодушна и вманиачена в себе си кифла, не бях виждала. Но все пак до последно ще твърдя, че не заслужаваше добряка, с който се сдоби. Трябваше да се появи някой богат егоист и да й покаже що за човек е, защото до последно не оцени това, което имаше до себе си. Докато Дореми поне го осъзна :yes:

Ох, стига толкова, че ще напиша цял роман. Но съм си пристрастна към двойката Джое и Ариел:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо забавно отново с тях двамата. За жалост не колкото "Целувката", но пак ми беше приятно да ги гледам. Е, историята си беше постна, но пък такива муцуни от Джо Ченг, такива изцепки, героят му в началото го представиха като абсолютното леке, дето едва ли някога в живота си е дало нещо на някого, само е взимало, много противно, почти ме отказа да гледам. Е, после нещата започнаха да се проясняват. Ариел Лин и тя беше един шемет, като вихрушка на сто места, че и богаташчето омагьоса, само не ми се вярва да има такива семейства, дето ги издържа дъщеря им, то направо като крепостна селянка им беше. Краят, хм, добре, ама на мен не ми стигна, исках още по-...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...