Jump to content

Recommended Posts

51WjamzhO7L.jpg

IMDb
Wikipedia

Жанр: екшън, драма
Година: 1996
Режисьор: Jang Hyun Soo
В ролите: Чонг У Сонг, Шим Ън Ха и др.


Резюме: Филмът разказва за наемен убиец, водещ самотен живот,
състоящ се от цигари, полуготови спагети, пачки пари в камерата на хладилника, мотоциклета му и Чичи - домашната му маймуна.
Но един ден той налита на красивото момиче на повикване Со Ха и всичко се обръща с краката нагоре...

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един невероятен филм.Качеството(или поне това,което гледах) не беше много хубаво.Филмът си заслужава.Актьорът съм го гледала и в други негови филми и е наистина добър.И с тази си роля се е справил перфектно.Историята на моменти е тъжна,а на моменти много красива.Въпреки всичко,макар и за кратко,те са истински щастливи!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът много ми хареса. Наистина по-грубоват и нешлифован е в сравнение с новите представители на жанра, но това му придава особен чар в моите очи. Jung Woo Sung е страхотен в ролята на срамежливия, влюбен наемен убиец ( почти идентичен с образа му в Дейзи м/у другото ) . Качеството на картината е лошо и субтитрите са скарани с граматиката – може би затова до края не ми се изясниха особено отношенията в йерархията на гангстерската организация и въпросът с предисторията на главния герой, но няма да се преструвам, че съм гледала филма заради гангстерите. Born to Kill е задължителен за фенките на Jung Woo Sung. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е много добър и Jung Woo Sung наистина прави страхотна роля! Актрисата, която бяха избрали хич не ми е позната, но беше много красива.

И аз заради субтитрите много не разбрах за миналото на главния, ама ми стана интересно, тоя шефа на гангстерите, дето му казва " I missed you .." в сцената, където се бият в бара, баща ли му беше, чичо ли, останах с впечатлението, че му е роднина.

Btw, филма ми напомня за Bittersweet life с Byung Hun.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...