Jump to content

Recommended Posts

9af8f748c2dec158f9f1c73f88aa7167.jpg

 

Love Storm
Държава: Тайван
Година: 2003
Епизоди: 21
Жанр: Драма
Аудио: Мандарин

Субтитри: Английски вградени, Руски


Участват:

Vivian Hsu

Vic Zhou

Ken Zhu

Beatrice Hsu


                          Резюме: (&Превод: Tifa)
В деня на сватбата на леля си, Джия Лъ става свидетел на силата на истинската любов, когато годеникът на леля ѝ блокира цяла линия от коли, включително и сватбената, за да защити любовта си. Оттогава Джия Лъ мечтае да намери такава любов, която ще направи всичко за нея, както е станало при леля ѝ. Тя вярва, че е намерила този мъж, когато колата ѝ е почти смачкана от камион, но един мъж застава пред него, героично размахал ръце. Преди дори да успее да му каже и дума, той изчезва. Чувайки историята, нейните приятелки ѝ се изсмиват, казвайки ѝ, че това не е начин да се търси любовта, а чисто и просто безпомощност. Убедена в правотата си обаче, тя се хваща на бас с тях, че ще намери този мъж и ще докаже, че той я обича достатъчно, за да направи всичко за нея.

Неприсъща за Вик роля - член на мафията. Дали няма да ви бъде любопитно...


 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

                         

Онлайн с руски субтитри  :click:

 


Участват двама от четворката в Метеор гардън + почти цялата останала компания.
Имам чувството, че четворката + Барбито играят заедно навсякъде заедно - е, почти.

Стигнах до втора серия - гледайте, майтапът е голям.
Изгледах го и това с колието и запалката направо ме потресе, то бива съдба, ама това просто ме хвърли в музиката.
Сериалът започна много необикновено в първия епизод и едва в последния се разбира защо започна така...
Лично за мен беше много забавно...
А Вик, както винаги, е неотразим. Игра почти толкова добре, колкото в Марс. smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее, моля ви се, кажете, че тая стая на мацката няма да я дават вече... Някак си щях да изтрая розовите субтитри, но ЯРКО РОЗОВАТА СТАЯ не мога да я храносмеля... И това още в 1 еп... :affraid: :affraid: :affraid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООооо, мани аз точно заради тва розово едвам изтърпях да го изгледам целия сериал. :lol::lol::lol: Наистина е ужасно, ама споко по нататък ще видиш и по-ужасни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъ? Е ся вече ми настръхна косата... Побелях преждевременно...

Наистина ли има нещо по-ужасно от розова стая и телефон с шарени камъчета? :mellow::mellow::mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам.. :lol::lol: за статуята говорех

И т'ва доживях да видя... :hehe: :hehe: :hehe:

 

Edit: До 9 еп. беше скука, само Вик ставаше да се облажи човек, обаче почна да става интересно... Най-после и Кен да намаже, тъй да се каже... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че сме над тези неща да , ама те пък се уляха с това розово бе че и буквите на това отгоре-на моменти виждах само в розово :affraid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...