Jump to content

Lost In The South Mission: Going Home (2003)


Recommended Posts

spacer.png

 

IMDB

 

ИЗГУБЕНИ В ЮГА МИСИЯ: ЗАВРЪЩАНЕ ВКЪЩИ

 

Година: 2003

Държава: Южна Корея

Език: корейски

Продължителност: 97 мин.

Жанр: Комедия

Режисьор: Ан Чин У (안진우)

 

Актьори:

Чонг Чун Хо (정 준호) като Че Пек Ту

Конг Хьонг Джин (공 형진) като Им Тонг Хе

Рю Хьон Гьонг (류현경) като Ан На Ра

Пак Чол (박철) като инспектор Ан

Пак Санг Ук (박상욱) като инспектор Пак

 

 

Инфо: Двама матроси от  Северна Корея попадат  случайно в Южна Корея, след като заспиват  на пост по време на патрул. Без пари и възможност да се върнат  вкъщи, те се включват в конкурс по пеене, чиято голяма награда е екскурзия до Северна Корея!

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежа и лека комедийка, добре ме отпусна. :es: Матросът с екип на Мики Маус избиваше рибата.

Финалната сцена, макар да съм я виждал в поне още 20 други филма, не знам защо, ама ме скъса от хил. :lol2: Репликата на k1227 също ме разби! (в добрия смисъл) :yes:

Въпреки това, филмът не го препоръчвам на mike. Нямаше никакви гнусотии. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Въпреки това, филмът не го препоръчвам на mike. Нямаше никакви гнусотии. :P

 

Ха-ха, ще те послушам и обещавам да не го гледам. И без това повече от година не мога, а и не ща да погледна корейско (с изключение на батя ви Ким Ги-Док, щото май само той бяга от комерса, ама пък филмите му така сдухват, че ти пари за месеци напред :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста филми, представени от к1227 са ми харесвали. За съжаление този си беше загуба на време. Толкова много се говори за културните различия между двете Кореи и за културния шок, породен от тях, ама никой не може да ги покаже. Успя да ме разсмее само като казаха, че идват отгоре, иначе си беше скучничък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си без бой, че по-рано ви излъгах. Днес го гледах. Яко гъбаркане падна със севернокорейците, простотиите бяха на кило, само дето последните 20 минути, филма буквално издишаше. Общо-взето, хубавичко се посмях.

Мите, пича с моряшката фланелка беше капитан бре, как можа да го понижиш в матрос, а наградата от конкурса по пеене беше лодка и туба с гориво, поне според руските, нецензурирани субтитри, с които гледах филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше забавно :D . Напомни ми един много стар филм и направо си ме върна в тинейджърските години :P .

Историята с конкурса и една от сцените си бяха направо едно към едно с онзи холивудския.

Струва си ако искаш да разтовариш без да задълбаваш много в размисли и страсти ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...