Jump to content

Recommended Posts

sandrine-pinna-2.jpg

 

Година: 2009
Държава: Тайван
Жанр: Драма
Времетраене: 111 минути
Език: Мандарин
Субтитри: Английски
Режисьор: Yu-Chieh Cheng
Актьорски състав: Yung-yung Chang, Bryant Chang, Chien-wei Huang

:imdb:

 

Сюжет: Това е историята на красива млада жена и атлет Yang Yang със смесен произход – майка от Тайван и баща от Франция, който никога не е виждала. Когато навършва 20 години, майка й се омъжва повторно в резултат, на което тя се чувства самотна. Новият баща на Yang Yang е нейният треньор, а най-добрата й приятелка Xiao-Ru и става сестра. Филмът ни представя как Yang Yang се справя с кариерата си на лекоатлет и паралелно като модел и актриса, проследява взаимоотношенията и с мъжете, приятелите и семейството.

 

СВАЛИ ФИЛМА
ОТТУК ИЛИ ОТТУК

 

Лично мнение: Филмът не блести със сюжет, но емоциите и чувствата, които те изпълват, докато го гледаш са достатъчни. Хареса ми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии, аз филма седнах да го гледам заради Bryant Chang и май за там си останах. Твърде обикновен филм с почти никакво развитие на сюжета. Актьорите пресъздадоха цялата емоция и атмосфера. Не мога да кажа, че не ми е харесал, защото се наслаждавах гледайки за неща от живота, които се случват на всеки. От друга страна обаче, ми беше прекалено посредствен за да кажа, че ми е харесал. И все пак чара на филма е в обикновеността му. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...