Jump to content

Recommended Posts

Summer_s-Tail--711.jpg

 

Заглавие: Xiatian de weiba
Година: 2007
Държава: Тайван
Жанр: Романтичен
Времетраене: 01 час и 39 минути
Език: Мандарин / Японски
Субтитри: Английски
Режисьор: Cheng Wen-Tang
Актьорски състав: Bryan Chang Yu-Chia, Fujioka Dean, Enno Cheng , Hannah Lin Han, Christine Ke Huan-Ju, Lu Yi-Ching

:imdb:

 

Сюжет: Филмът представя живота на четири подрастващи тийнейджъри. В очите на своите съученици, Yvette (Enno Cheng) е бунтарка. Поради вродения си здравословен проблем със сърцето, тя припада на сцената по време на свое изпълнение и прекарва голяма част от времето си вкъщи със своята котка Summer, размотавайки се, свирейки на китара. Jimmy (Bryant Chang) е талантлив нейн съученик, който е влюбен в учителка и бива изключен от училище за това. Под синьото небе, те се събират с други съученици, надарената Wendy (Hannah Lin) и японският ученик Akira (Dean Fujioka), който много обича футбола, но в ученето е винаги от последните. Всичките те заедно се събират, за да се забавляват, релаксират или просто да убиват времето.
Съсценарист на филма е Enno Cheng, а баща й е режисьорът.


=========================================================

СВАЛИ ФИЛМА

=========================================================

 

 

Лично мнение: Ако искате да си почините от мелодрамите, можете да се насладите на това.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен, завладяващ, трогващ филм! И най- важното- Истински! Атмосферата, музиката и блестящата игра на актьорите, тотално ме пренесоха на друго място. За мен гледането на този филм бе като да избягам от реалността и в продължение на час и нещо да се отдам на емоцията.

Не мога да не сипя суперлативи, просто страшно много ми хареса филма. Напоследък изгледах доста неща с Bryant Chang и вече съвсем искрено мога да заявя, че ми стана любимец. Страшен чар и излъчване има момчето!!! И който иска да си свали прекрасната музика, повече от която дело на ENNO:

СВАЛИ OST

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина имам нужда от време на време да се заглеждам и в другите раздели, че само от корейско доскучава;).

Моите адмирации към създателите на филма!!!

Много добра идея и музика. Едно такова спокойствие навява от самото начало, зеленото също допълва тази емоция, а и музиката сякаш е в такт с всичко, което се случва на героите. Интересни персонажи:

 

Двете момчета и двете момичета, също и детенцето, което крадеше сандвичи и пускаше хартиените лодчици и така с тези невинни "писъмца" до мама, ми късаше сърцето. Девойката в главната роля е прелестна и на 100% изпълни самата роля на едно толкова мило,естествено и човечно момиче, което търси себе си и се изразява чрез музиката. Актьорчето също е сладур голям.

Имаше много красота, но и тъга във филма и се радвам, че завърши така хубаво.

 

Да благодаря на Sabrina1, че направи тема на младежа в главната роля и така ме подтикна да изтегля и да гледам този филм! Нали съм си любопитка!:)

Сладко филмче!!! Има го и с руски субтитри Линк..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...