Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Жанр: Комедия
Епизоди: 16
Телевизионен канал: MBC
Период на излъчване: 18.11.2009 - 14.01.2010
Дни на излъчване: сряда и четвъртък, 21.55 ч.

Участват:
Lee Joon Ki като Jin Do Hyuk (Iljimae, Time Between Dog and Wolf, My Girl, The King and the Clown)
Yoon So Yi като Joo Jae In
Uhm Ki Joon като Kang Hae Seong (The World That They Live In)
Baek Yoon Shik като Jo Yong Deok
Ji Chang Wook като Park Joon Hyung
Shin Joo Ah като Choi Ho Kyung (26, Il Doo's daughter)
Choi Jung Woo като Choi Il Doo
Jo Yang Ja като Kim Bok Soon (Hae Seong's mother)
Jung Soo Young като Na Ga Yeon
Jung Suk Yong като Cha Man Soo
Jin Sung (진성) като Go Eun Shik
Jo Kyung Hoon като Bong Sang Chul
Lee Han Wie като Na Kyung Man

Seo Young Joo

Гости:
Park Gyu Ri от KARA като себе си
Han Seung Yun (한승연) от KARA като себе си
Jung Nicole (정니콜) от KARA като себе си
Gu Ha Ra (구하라) от KARA като себе си
Kang Ji Young (강지영) от KARA като себе си

 

Сюжет:
Hero ще ни въведе в света на най-добрите корейски репортери, ще ни покаже борбата на обикновените граждани срещу злоупотребите с властта на елита. Чин До Хьок е млад, находчив и талантлив репортер, живеещ безсмислено, отчаян от смъртта на любимата си. Решавайки отново да живее пълноценно, той започва да помага на хората, станали жертва на обществени нарушения. Той се превръща в модерния герой, който се бори срещу безнравствеността.

Личен коментар: Очаква се истинска битка между рейтинг-разбивача на KBS IRIS, тийн-манията на SBS You`re beautiful и нашия HERO. Само ще кажа за всички Aja-Aja Fighting!!!

:essub:

Сваляне с български субтитри

С български субтитри 2

Онлайн с български субтитри
С български и английски субтитри
С руски дублаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катенце от кога чаках темата, а пръстите ме сърбяха да се разпиша първа...

е сега ще се развихря наволя...lol!

 

Хора...днес успях да убедя Рагнос, че този сериал си заслужава да се види

и след лека дискусия за качествата на Джун Ги, той се съгласи да го гледа...

при това бе категоричен!!! lol!

блеки нали си тук, за да потвърдиш...

е признавам, че пуснах силния си коз / освен Джун / за тази комедия - Бек Йонг Шик

двамата в комбинация са много силен тандем...

ритници и хумор, Джун Ги и лудите му изпълнения - залог за успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли не се случи на този сериал и на този екип...

то не бе промяна в графика, не бе промяна в сценария, не бе промяна на актьори...

сега се оказва, че сериала може да остане и без главна актриса...

поради сериозна травма, актрисата Kim Min Jung е поставена пред избора или да напусне продукцията, или с риск за здравето си да продължи...

пред сериозни решения са изправени и продуцентите на драмата...

Kim Min Jung наранява дясната си ръка още през април на снимачната площадка на друг филм,

сега при напрежението по време на снимките на "Hero", травмата се задълбочава и актрисата в момента е със сериозни усложнения на сухожилията, като реално определят здравината на ръката и на 30%; изправена пред перспективата от операция и дълго лечение, тя може би ще се откаже от снимките...само преди дни Kim Min Jung бе готова да продължи въпреки натоварването, но сега вече се намесват и лекарите и...

MBC отстояват излъчването на драмата да се състои на определената дата - 11.11.2009г.,

което от своя страна изправя екипа пред спешната ситуация да променя сценария в движение...

ще трябва да почакаме и да видим какво ще решат накрая...

пред очертаващата се убийствена конкуренция на "Hero" с "IRIS" и "You're Beautiful" единствените козове са в силния подбор на актьори... lol!

е Битката предстои...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е потвърдено, че актрисата Kim Min Jung напуска "Hero".

Все още обаче не е избрана нова актриса - като възможни кандидатки

се споменават Moon Chae Won и Yoon So Yi. По всяка вероятност датата на

излъчване също ще бъде променена.

Дано нещата се нормализират скоро...Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маги ви информира за новостите около избора на актриса за драмата "HERO".

Главната женска роля се поема от Yoon So-Yi.

a408a16842f6325ee99bb7e8afffb8271257311017_full.png

Дамата, 3-та подред, дори е започнала снимки, защото както знаете, датата на излъчване на първия епизод е

11.11.2009 г. Дано премиерата не се забави много!

Сигурна съм, че Джун ще се сработи с която и да е....той е професионалист от класа...но все пак Успех!

 

fab2ddc8629d3039bbc1197bca3356991257310889_full.png

0704b350f1d1ab4d570dd245c3b08c9a1257310947_full.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле каква организация! Супер сте! Много ви се кефя! От много кратко съм фен и от много скоро ви открих, но съм страшно зарибена. Преди аз бях съпруга, майка, студент и професионалист в работата си сега от както съм открила азиатската кино и тж продукция, не мога да мислъа за нищо друго, ни пред печката се завъртам, ни на лекции ми се ходи а пък за работата какво да кажа! И тъкмо кажа край спирам се и хоп вие с някакви новинки излизате и хайде пред конмпа! Много ми е тежко, ама с вас ми е толкова хубаво, направо съм пристрастена! А тази драмичка как ще и се насладя само... Този Джун Ги, ах този Джун Ги... Цунки по моцунки и продължавайте в същия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто съм с вас имам чувството, че живея нов живот. Не съм първа младост, но не съм и в критическата и не мога да се позная. Изгледах другите филми на Джун Ги и съм като обсебена. Сега чакам с много голямо нетърпение Hero.

Благодаря на всички, които правят преводите, чакам и другите. Гледам и с английски субтитри, но не се справям толкова добре.

Благодаря отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Estrela, за това, че ти се е завъртяла главата, не се безпокой. Това, че не си първа младост, също не е от значение. Ти само гледай другите батковци сладурчета, и съня си ще изгубиш! Но пък това внася вълнение в живота ни, който и без това е малко еднообразен, сценариите не са много - работа/у-ще или и двете в едно, къщна работа, деца, и/или съпруг, ядене, чистене, спане и пак така. Друго си е да миеш чиниите и с глуповата усмивка да си мечтаеш как оппа Со Джи Соб ти хваща ръцете и ги измива вместо теб... Пък и като имаш хубави батковци в главата не остава много място я за сметки, я за прането, я за дупките по пътя... Така, че дерзай, има и други заразени от вируса на Азия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джун Ги...страхотен комедиен талант... :rofl::rofl::rofl:

толкова сладък и толкова смешен.... :rofl::rofl::rofl:

по-късно ще дам и линк към първи епизод...

/ако не ме изпревари някой... :rofl: /

но съм в такава еуфория, че все още се усмихвам... ;)

908c8eae282cec47156aeb9.jpg

какво ли са ни приготвили сценаристите... :?: :?: :?: :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Hero" е едва в началото, а най-интересното тепърва предстои и то по празниците... flower

освен това тук Джун Ги е в много необичайна за него роля...

тези, които очакват да видят онова хубаво момче от предишните драми ще останат учудени от едно по-скоро комедийно негово амплоа и невероятен талант...

както той самия се изрази в едно интервю...

" Аз всъщност съм губещ / загубеняк /, който няма нищо интересно в себе си; не съм достатъчно висок, нямам хубава физика и изглеждам съвсем нормално, като повечето мъже около мен...."

/ почти му повярвах /

но това е ролята, в която е влязъл и мисля, че се справя много добре...

сцените с децата...

да не говорим как се жалваше за поруганото си мъжко достойнство...

очакваме още много от него, нали...

Fighting!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли бих могла да се изразя по-добре Кате Very Happy
Израженията му бяха НЕВЕРОЯТНИ
най-доброто наистина тепърва предстои...

Много ми хареса сцената в магазина със списанието, където хлапетата
направо я накараха да онемее нямам търпение да разберa какво точно си казаха...



Това със "загубеняка" и мен ме разби
- де да бяха всички загубеняци такива
а това,че не бил достатъчно висок май идва от партньорката му,
която наистина е височка , но изглеждат добре заедно Smile
Много ми беше приятно да го гледам облечен по-спортно - хареса ми много lol!
Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега рейтинга на "HERO" е сравнително нисък, трудно е да се изправи срещу драма от ранга на "IRIS", където са наляти много пари, но пък и никой от екипа на "HERO" не е търсил непременно това;

във всеки случай медиите в Корея са единодушни и дават много висока оценка на играта на Джун Ги;

в това отношение критиците определят играта му за перфектна, независимо, че са излъчени само два епизода; комедийната му роля, начина, по който се въплати в съвсем обикновен човек, като всеки един, който можете да срещнете на улицата, привлича все повече фенове, въпреки, че няма нищо общо с образа на този Джун Ги, който сме гледали до сега;

тук звездата от сцената се разхожда бос, рошав, без никакви украси или бляскав стайлинг по себе си; пие, яде и се държи по-скоро непохватно, отколкото с финес...сцените с децата са повече от показателни

дори косата му няма нищо общо с този старателен вид, с който сме свикнали да я виждаме...

и да, Крал...тук Джун Ги крещи и псува

шмекерува и по-скоро е загубеняк, отколкото този мъж, който познаваме;

така че достойнствата на "HERO" са в актьорския състав;

според критиците тук Джун Ги прави невероятна роля

всъщност и аз мисля така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина прави страхотна роля. Очаквам с нетърпение новите епизоди в сряда и четвъртък, а и субтитрите за излъчените два. Въпреки, че разбрах половината, другата половина ми е все още в мъгла. Непременно ще мине после и трето гледане с бг субтитрите. Виждам, че сте събрали вече екипа за превод. Пожелавам ви лека и спорна работа. Въпреки че смениха и две актриси мисля, че третата се оказа най-удачния избор. И тя е голяма терца. Някой сцени няма да ми омръзнат да ги гледам.

 

Как мацката загуби ума и дума, като децата я нарекоха лелче.Laughing

Как Джун Ги се възмущаваше на опровержението във вестника. Беше страхотен там. lol!

Също много се смях като нашия герой тръгна да бяга, а мацката отупа мъжагите.

С нетърпение очаквам да започне и романтичната част между тях. Ще са страхотна двойка.

 

 

Рейтинга може да е нисък, но аз със сигурност ще го следя до края и съм сигурна, че ще си заслужава гледането и няма да съжалявам за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още снимки от предстоящия 5-ти епизод

ljkm.png

ljk2.png

и нашия смел катерач в действие :noteet:

 

ljk3.png

ljk4.png

ljk5.png

 

шегата на страна, но снимките за тази сцена с катеренето,

са правени в един от най-студените дни от началото на снимачния процес,

но независимо то трудностите и от факта, че се е поизмъчило,

нашето момче е запазило доброто си настроение

явно за него тази драма/комедия е едно искрено забавление

всъщност, според неговия личен екип, това което иска да постигне Джун Ги с поведението си е

да зареди другите с вярата и надеждата, че сериала наистина ще се приеме добре и независимо от рейтинга тяхната игра си струва :flower:

/ това е по наблюдения, а може би и от споделени коментари с личния му екип /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията и снимките Кате :kiss2:

Джун Ги си е Джун Ги :) Страхотен е!!!

Много е готин като се катери - още от Fly Daddy ми хареса,

а и стилът му на обличане в Hero е супер :) допълва и без това

сладурския му вид^^ Нямам търпение за следващия епизод...

Ето няколко снимки...няма нужда от коментар :heart:

hero_fc209120121213742cloud04090.jpg

 

 

 

hero_fc209120121213742cloud04091.jpg

 

hero_fc209120121213742cloud04092.jpg

 

hero_fc509120103030829mk31520.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шести епизод се очертава много интересен

и след тази очарователна комедия в първите серии

тук вече се забелязва една по-сериозна нишка

изглежда, че от тук нататък ще започне истинското действие

 

 

 

очарована съм от актьорите, които играят второстепените герои

няма да споменавам децата, но и целия екип от "луди журналисти",

онзи очарователен старши полицай, който се влюби в майката на нашата героиня :rofl:

всички са много добри

включително и Uhm Ki Joon, който също прави добра роля

за Бек Йон Шик няма да говорим :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъжния, най-сериозния, най-романтичния, най-емоционален и най-затрогващ епизод дотук...:heart:

Великолепна актьорска игра... от всички!!! Страхотно подбран екип!

Без претенции да разбирам как се снимат филми или сериали....камерата в близък план през почти целия епизод ми подейства наистина влудяващо, така ми стегна гърлото... Изгледах серията два пъти едно след друго и мислех, че на сутринта ще ми е минало...ами не е:( . При това освен 3-4 думи нищо не хващам от корейски и си представям как ще се чувствам като гледам със субтитри. Жалко, че толкова се забавиха с превода. Драмата си заслужава гледането! :asian::asian::asian::asian::asian:

Не мога да не изкоментирам

 

Много мило ми стана като бяха в игралната зала, макар че не разбрах той ли и предложи да отидат...за разведряване след новината за сватбата на Kang Hae Seong. Подобен момент имаше и в My girl, един от любимите ми епизоди там 8) А носенето на гръб на този все пак тежък мъж и последващото стоварване на пода точно като чувал с картофи...без думи :lol: Е да не забравяме как в 5-ти еп. Joo Jae In в яда си опердаши целия си екип в спортната зала :shock:

И да не пропусна наистина очарователната двойка - майката на нашата героиня Joo Jae In и полицая, такива са сладури на някои моменти...с голямо удоволствие ги гледам!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teri по-точно от това не бих могла да го кажа

и на мен ми подейства така

изчаквам малко да ми мине, за да си пусна серията отново

мисля, че от тук вече стартира истинското действие

битката започва и нашия герой ще разкрие истинските си качества

очертава се много романтична любовна история между двамата главни герои

първо сблъсъка между тях бе незабравим :noteet:

после непрекъснатото дърлене и закачки

сега се очертаха едни почти приятелски отношения между тях, но се забелязаха и искрите :naughty:

Джун Ги имаше късмет с тази актриса, подхожда му :flower:

а за субките...

 

за съжаление все още няма английски превод, бави се

има само пълен превод на китайски, ако някой разбира, може да се пробва

освен това съществува и гуглето, та не пречи да се пробвате като преводачи :rofl:

всъщност болидрима са успели да преведат два епизода :scratch:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отвратителен сигнал, но независимо от това все пак успях да изгледам серията

HERO, обявен като комедия започва да придобива други нюанси

сериозните неща вече преобладават

е не липсват леките закачки, но от приятната комедия в началото няма и следа

/поне не и в последните две серии /

 

забелязва се известна прилика с предходните сериали, в които е участвал Джун Ги -

и в Кучето и Вълка, и в Илджиме главния герой мъстеше за смъртта на родителите си

тук имаме същата схема, вече пренесена в по-различна обстановка -

корупция, политика, пари, социални недъзи

едно нещо ме радва и се надявам, поне тук романтиката да бъде с по-щастлива украска

за първи път между него и жената, която обича / която се очаква да заобича... :green: /не стои кръвно отмъщение / до сега в HERO не са загатнали подобно нещо /...та очаквам отношенията между главните герои да приключат щастливо... :flower:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко наистина се заплита и става все по-сериозно. А предния епизод беше и доста тъжен. :cry:

Тъжно е и това, което пишеш Катето...Дано наистина тази случка не е била нарочно...Да се надяваме, че всичкия този натиск за рейтинг няма да се отрази на играта на актьорите, която до момента...поне за мен е забележителна!!!

Жалко, че рейтинга е толкова нисък и това може да спре много хора да гледат този толкова човешки, реалистичен и прекрасно поднесен на зрителя сериал. Аз съм запленена от самото начало, само ми се иска по-бързо да разбера какво точно си казват героите...Търпението ми е почти на приключване и ще взема наистина скоростно да науча корейски.

Чудя се можем ли да направим нещо ние...освен морална подкрепа, докрая!

Fighting!!!

Джун Ги е неотразим, разбира се! Толкова готин рибар и доктор не бях виждала :naughty:

102_hero.jpg

 

 

101_0.jpg

101_1.jpg

101_2.jpg

101_3.jpg

101_4.jpg

101_5.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...