Jump to content

Recommended Posts

MV5BMTA0M2YyOTYtODQzNy00ZDQ4LWE2OGItZjFk

Starlit (2009)
Страна: Тайван
Също така известен като: Xin Xing De Lei Guang
Година на излъчване: 2009 – Януари – 24 до 2009- Април -04
Време на излъчване: Събота 21:00-23:00
Жанр: Романс, Мелодрама
Канал: PTS
Епизоди: 22
Режисьор: Lin He Long
Субтитри: Английски
Основа песен: Only Want to be Happy на William So

Участват:
Jerry Yan as Cheng Yue
Terri Kwan as Dong Xiao Lu
Alice Ceng as Yan Rui Shan
Chen Zhi Kai as Li Shi Chuan
Zhang Xi Xi as Da Hong
Ding Hao as Tan Yi Xin
Zhao Shun as Dong Da Shen (Dong's father)
Liu Rui Qi as Cai Li Feng (Cheng's mother)

Резюме: Cheng Yue и Rui Shan са пианист и виолончелист. Те са най-популярната златна двойка в музикалната индустрия. Един ден, Cheng Yue се опита да спаси Xiao Lu от автомобилна катастрофа,но за съжаление той чупи ръката си и вече и не може да свири на пиано. Cheng Yue се отказва от музиката и решава да пътува. Две години по-късно, Cheng Yue пристига в Шанхай, и среща Xiao Lu. Двамата стават колеги. Благодарение на работните си взаимоотношения, те постепенно създават приятелство. По това време, Rui Shan най-накрая завършва песен определена за Cheng Yue. Тя се опитва да постигне най-трудното ,Cheng Yue да се върне в областта на музиката. Въпреки това, Xiao Lu го насърчава да се справи с живота чрез позитивно отношение, и Cheng Yue съзнава, че той се влияе от добротата на Xiao Lu и това го кара да се бори . И от лице, което се потапя в самосъжаление, в него повторно се запалва страстта към живота. Cheng Yue се влюбва в Xiao Lu, но той е отхвърлен от нея, защо? И дали любовта им е обречена да бъде трагедия? Въпреки че те нямат бъдеще, Cheng Yue смело все още обича Xiao Lu...

Свали с английски субтитри

 

Свали с Руски субтитри

 

Онлайн с английски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри

Това е следващия сериал който искам да гледам стига да намеря време.Прочетох много добри отзиви за него а и харесвам сериали с класическа музика най вече главния герой свири на пиано 15.jpg това ме убеди да го гледам. :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го само заради Джери, в последтсвие главната актриса много ми хареса, но това изчадие и майка му, просто ми съсипват удоволствието от гледането - трябваше да се оплача някъде, колко невъзможно противни и дразнещи същества са и двете актриси... На моменти направо ми идва да ги хвана и да ги изритам от екрана :mad2: :mad2: :mad2::mad: :mad: :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледам в момента и много ми харесва. Обаче се чудя на себе си - как аджеба, се излъгах да го мисля за сладка романтична комедия? Та той си е драма от всякъде. На този етап (по средата на сериите) съм очарована. По-натам ще видим как ще е,

И прекрасната песен на която се наслаждавам всеки път и ужасно много ми харесва:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XjcQ6vvIwnw&feature=share

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...