Jump to content

Kim Jae Joong /Hero (Ким Дже Джунг)


Sensei

Recommended Posts

spacer.png

 

Име: Kim Jaejoong (김재중)

Рождено име: Han Jae Joon (한재준)
Сценично име: Hero Jaejoong, Youngwoong Jaejoong (в Южна Корея), 英雄在中
Професия: Актьор, певец, модел
Рождена дата: 26 януари 1986 г.
Място на раждане: Конгджу
Височина: 182 см

Кръвна група: 0

Семейство: Приемни родители, 8 по-големи сестри, биологични родители и биологични брат и сестра
Бивш член на корейската група TVXQ; Понастоящем е в групата JYJ

Дебют: 26 декември 2003 г.

Агенция: C-JeS Entertainment

Военна служба: 31 март 2015 - 30 декември 2016 г.

@bornfreeonekiss

 

Сериали:

Manhole: Feel So Good (2017)

Spy (KBS2, 2015)

Triangle (MBC, 2014)

Time Slip Dr. Jin (MBC, 2012)
Protect the Boss (SBS, 2011)
Sunao ni Narenakute (Fuji TV, 2010)
Vacation (SBS, 2006)
Banjun Drama (SBS, 2005)

 

Филми:

Code Name: Jackal (2012)
Telecinema: Heaven's Postman (SBS, 2010)
Taegukgi (2004) - гост

 

Видеоклипове с негово участие:

[2012] Baek Seung Heon - Til The Sun Rises

[2010] Ayumi Hamasaki - Blossom

[2009] Taegoon - Call Me

 

Биография:
Роден е като Han Jaejoon. Когато е бил малък, е даден за осиновяване от биологичната си майка на семейство Ким и името му е променено на Kim Jaejoong.
Когато е на 15 години, се мести в Сеул сам, за да вземе участие в прослушване, организирано от SM Entertainment. Животът в Сеул се оказал труден за Хиро и е трябвало да заема различни временни работни места, за да си плаща наема.

Нараняване:
През септември 2005 г., докато репетира танцовите стъпки за Rising Sun, Хиро получава контузия на коляното и е опериран още същия ден.

Отстраняване:
Април 2006 г. Хиро е спрян с колата на приятел на баща му от полицай. Трябвало е да даде алкохолна проба, която била 0.071%.
Заради нарушение на правилата за движение е  отстранен от TVXQ и му е отнето разрешително за 100 дни.

Борба за попечителство:
На 21 ноември 2006 г. мъж с презиме Han започнал съдебен процес срещу родителите на Хиро. Той претендирал, че е биологичният баща на Хиро и искал родителски права.
Хан заявил, че причината за процеса била "непреминаването през правилните процедури преди регистрирането на "Хиро". Той се развел с биологичната майка на Хиро през 1980-те, предавайки попечителството над детето си, оставяйки го под грижите ѝ. Обаче няколко години по-късно осъзнал, че Хиро е отгледан от трето лице, не от биологичната му майка. Бил направен ДНК тест, за да се докаже валидността на иска на Хан. Първото изслушване трябвало да се проведе в Gongju на 29 ноември 2006 г.
Но на 22 ноемрви 2006 г. Хан отхвърлил обвиненията срещу законните родители на Хиро. Хан не очаквал неговите намерения да доведат до такъв скандал и изявил, че бил уплашен от спекулации, че искал да се възползва от славата на Хиро.

 

Дискография:

 

 

Албуми:
    [2013.10.29] WWW: Who, When, Why

830579.jpg

Свали


    [2014.01.20] WWW: Erasing Make-Up (Repackage)

830584.jpg

Свали

 

[2016.02.12] NO.X

830583.jpg

Свали


Мини-албуми:
    [2013.01.17] I

830573.jpg

Свали


    [2013.02.26] Y (Repackage)

830574.jpg

Свали


Дигитални сингли:
    [2011.08.10] Protect the Boss OST Part.3 (I'll Protect You)

830570.jpg

Свали


    [2012.05.25] Dr. Jin OST Part.1 (Living Like A Dream)

830571.jpg

Свали


    [2013.01.08] One Kiss

830572.jpg

Свали


    [2013.10.15] Sunny Day

830575.jpg

Свали


    [2013.10.23] Butterfly

830578.jpg

Свали

 

[2014.06.09] Triangle OST Part 2 (But I)

830580.jpg

Свали

 

[2014.07.22] Triangle OST Part 5 (Coincidence)

830581.jpg

Свали

 

[2016.01.26] You Know What?

830582.jpg

Свали


Колаборации и други:
    [2006.02.27] A Millionaire's First Love OST (#2 Greeting)

830576.jpg

Свали


    [2010.09.16] Sungkyunkwan Scandal OST (#5 For You It's Separation, To Me Its Waiting)

830577.jpg

Свали

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Японска

 

Сингли:
    [2009.09.30] Jae Jung & Yu Chun - COLORS ~Melody and Harmony~ / Shelter

830569.jpg

Свали

Колаборации и други:
    [2007.08.01] Tenjochiki - Piranha (#3 Just For One Day feat. Jae Jung)

830567.jpg


    [2009.09.16] m-flo TRIBUTE ~maison de m-flo~ (#5 Jae Jung & Yu Chun - been so long)

830568.jpg

 

 

 

Видеография:

Off Topic

2009:

 

2013:

 

 

2014:

 

2016:

 

 

Галерия:

 

 

58a10b8aa8167715.jpg
3a77868fb559a2ee.jpg
ce5892de267d80_full.png
f02da71c791920_full.jpg
9ee46708496830_full.jpg
ea855c3d20dea0_full.jpg
7483cfc74d1aa0_full.jpg

 

 

Награди:

2010 - 14th Nikkan Sports Drama Grand Prix: Best Supporting Actor for Spring Season (Sunao ni Narenakute)

2011 - SBS Drama Awards: New Star Award (Protect the Boss)

2011 - Shorty Awards: Best Celebrity on Twitter

2012 - MBC Drama Awards: Best Male Newcomer Award (Time Slip Dr. Jin)

2013 - Seoul International Drama Awards: Best Hallyu Drama OST Award (Time Slip Dr. Jin)
2014 - 7th Korea Drama Awards - Top Excellence Award, Actor (Triangle)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям сладур е! С много фенове в Япония и не само...
Като малък е искал да има супермаркет, за да може да яде колкото си иска от любимите бисквитки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвана слабата ми тема, за parab да не говорим.

 

1. Хиро е преди всичко певец.

2. Тея три дорамички дето ги има аз не ги броя много, много но нека, и в драма wiki ги има.

3. Heaven's Postman e филм.

4. Не мисля, че водещото около него е семейната му история. Самият той категорично е заявил, че това не е нещо, за което иска да се говори и че уважава

биологичната си майка, но няма да вземе обратно старата си фамилия и неговото семейство са осиновителите му. Оттам натам добълнителни коментари не са нужни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям сладур е.. все едно гледам герой от Final Fantasy :inlove: Класира се в топ 5 за титлата най-секси устни :hehe: :naughty:
ето малко снимчици и от мен :kiss2:

 

jaejoongtease2409fk.gifE5OH3SIGN8_102.jpgstephaniehardy.jpgjae-2.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За някой, който не се интересува от корейски драми и музика, ми е чудно защо си избрал точно на него да му направиш тема... :D

Човекът няма кой знае колко странични самостоятелни изяви, с изключение на филма за пощальона, който още не сме видяли тук.

Да не говорим, че хич не успя да се справи като актьор в трите посредствени драмички, които са изброени :D .

Но филмът вдъхва положителни надежди за неговото развитие...

 

Да не е съвсем напразно - една от любимите ми негови снимки

 

67281_10.jpg

 

И едно изпълнение на Forgotten Season

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab, какво се изненадваш, Хиро е първия кореец, който привлече и моето внимание, ако не беше той...Много щях да изгубя.

 

Аз искам да коментирам пощальона...Не мисля, че има човек, който да е по-подходящ за ролята на ангел от него. Някак си с този глас и визия,

особено във филма сякаш е слязъл от небесата, твърде е красив.

 

23-3.jpg

Aз обичам тази, заедно със серията от снимки, на които се виждка каква кифличка си е и е толкова чаоровен, особено като се усмихне.

 

А на снимката, която си дала, му се вижда дупката от пиърсинга. Много ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние всички "полудяеаме" ;Р... но не бих се изявявала в непонятна сфера...(if ya know what i mean)

ениуейс....

хиро е бонбон и половина...то не е глас...то не е убийствена визия...то не е уникален х-р и аз нз направо какво е :Д..адското нереално същество...

<33333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прехвърлям мнението на Yamapi_crazy_fan!!
Браво, Sensei. И аз не разбирам нищо от Корея, но не ни пречи да харесваме този огромен сладур. biggrin.gif Мерси за хубавата тема.
Не рабираш от Корея, но знаеш доста за него. Доста информация има, сега и аз се запалих по него :rofl:

e5df923c1f13b0_full.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сенсей smile.gif, няколко неща. Първо, Хиро има само една самостоятелна песен на японски, всичко останало са групови. Второ, полът ти не е същия като моя,
а тъй като по принцип на световно ниво групата има много малък процент почитатели от противоположния пол на моя, а какво да говорим за такива в Б-я,
плюс всичко друго - когато ги има, Юно е по-предпочитания от тях член на групата, а ти си го слагаш и като аватар. wink.gif В никакъв случай не те съдя - радвам ти се. :cheers:
Кажи с какво те впечатлява.

Талантът му да имитира различните стилове - откъс от Стар Кинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марси Parab. Някакси, сякаш ми се карате, че го харесвам :rofl: . Харесва ми гласът му. Визията му е страхотна. Той ми е идол. Наистина бих искал да съм като него.
Имитира гласове много готино. Особено ROCK. biggrin.gif .Преминал е през много трудни неща, но е продължил. Това наричам воля. Вярно е, че малко хора от моя пол,
които го харесват, но е нормално. Странно е. Не се интересувам от Корея, само от него. Чуствам, че изневерявам на Япония, но от както го видях за пръв път ми хареса.
Спирам да пиша, че цял роман стана. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab,

не е от Tokyo dome, там е с един елек и е бижу пак...Знам онова изпълнение наизуст, заради на Мини краката.

 

Хиро и трот ме убива, не само в StarKing, ами и в Happy Together и в още едно предаване, където даже учеше. Той е хамелеон.

 

Нека смао груповите изпълнения да ги оставим настрана в темата за самата група, тук да сме си соло Хиро...

Ето го рок и много, много красив и харизматичен.

 

A той най-сетне си призна, че не е метър и осемдесет, гадта. Лъга сума ти години, ама нали го виждам че е колкото Джунсу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За романа - не се тревожи. Ние и по-дълги сме писали. И спокойно можеш да изневериш на Япония с него. Всеки ще те разбере :D:D .

Но няма смисъл да публикуваш изпълнения на групата. За нея си има отделна тема. А и затова казах, че той има малко странични изяви

и няма кой знае колко самостоятелни неща, на които да се радваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се радвам че има такава тема.. Аз съм много голяма фенка на Jae Joong.. той има прекрасна визия.. държанието му.. външният му вид.. нещата които харесва..

подлудяваме.. и ме кара да се влюбвам все повече и повече в него... И съм много щастлива че има хора които ме разбират и харесват това което аз харесвам.. защото

повечето ми приятелки им е дотегнало от постояните ми разкази за корея и за Jае Jооng :D:D за жалост.. та ако разберете нещо повече за него моля пускайте тук.. ще следя темата !! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nyah~Той нещо са покри тея дни, беше поизбухнал, но сега пак го няма, за ралика от ЮнХо, който имам усещането, че през април и март което и списание да отвориш,

ще го видиш там...Последните неща са от ВиВи:

 

jjvivi5.jpg

jjvivi4.jpg

jjvivi3.jpg

jjvivi2.jpg

jjvivi.jpg

 

Като новини...няма много, само клюки. В монета всичко с върти около изявите на групата в Япония и предстоящите сингли, а у...За него персонално няма нищо

С Хьон Джунг и Мики(с последния си е прекарал е свети валентина) са гледали мюзикълна на Джесика от SNSD, а пък фенките освен за шапките сега се збавляват

и с идеята, че Хиро и ДжунСу си менкат дрехи.

16m3tbb.jpg2cg0z6x.jpg

А да, и в 457648376903867 те спиания, за които се снимаха в последните месеци, казва че търси любовта, иска да има на кого да готви и че стаята му е черна,

но обича да пазрува мебели. Също получил рекорден брой картички за рожднеия ден от феновете, което го направило много щастливо ^^Друго за последния месец няма ;///

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за темата мн е добра...Поне аз научих нещо,коеот незнаех(това за шофирането и за покупко-продажбата на дъвка)

Хиро е голяма работа,много е добър ..

А ето едно от любимите ми клипчета :oops: :oops: ..препоръчителен родителски контрол и валериан под ръка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам супер готин ангелско лице супер излъчване и ако наистина е толкова грижовен колкото го представят
на публиката бих казала че е идеала за много момичета. Има страхотен глас и танцува мн. добре може си го хваля цял ден biggrin.gif . Има си недостатъци всеки
знае но другото може би е в повече. Дано да ни раадва още много със присъствието на екрана и да ни разтупква сърчицата и в бъдеще да се появява по
често в медиите. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни данни за принца :teddy: клюката,че ще участва в японската драма “Sunao ni Narenakute"официално бе потвърдено.

Драмата ще се излъчва Април месец по Fuji TV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипче със снимките му за списание An.an. За тези снимки той се е ограничавал да яде всякакви мазни храни и е наблягал на пилешкото и зеленчуците.
След края на снимките е казал че иска да яде pork chop obento. Голям сладур. smile.gif



Някъде прочетох, че в японската драма той ще играе доктор, от тип "М"- мазохист. Според японците човек може да бъде 2 типа - М- мазохист, или S-садист.
Ето и още една снимичица с него с cast-a от драмата.

156wvp1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...