Jump to content

Recommended Posts

FATE
Fate_film_poster.jpg
 

Познат още като: Destiny

Държава: Южна Корея
Година: 2008

Жанр: екшън, драма
Режисьор: Kim Hae Gon


В ролите:

Song Seung Heon - Kim Woo Min

Kwon Sang Woo - Jo Cheol Jung

Kim In Kwon - Jeong Do Wan

Park Han Byul - Jeong Eun Yeong

Ji Sung - Park Yeong Hwan

Hong Soo Hyun - Jo Hyo Sook

Lee Seung Joon - съпругът на Hyo Sook

Wi Seung Cheol

Min Eung Sik - Jeong Doo Man

Ahn Nae Sang - Cha Gang Seop

Jung Woo - Choi Jeong Hak



Сюжет: Четирима приятели крадат пари, предназначени за гангстерски бос, но биват заловени заради предателството на един от тях. Шефът на групата влиза в затвора след споразумение с въпросния бос. Как се е променил животът им, ще има ли шанс за чисто начало или остава само отмъщението? Въпроси, които стоят пред героя след излизането му от затвора.

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, на този филм колко се плюнчих. Историята звучеше крайно обещаващо и да си призная първите няколко сцени, особено началото с масовката, ме накараха да се вкопча в стола и да се размечтая за следващия noir gem, но уви.

Филмът е сполучлив, в никакъв случай не го отписвам, само че някак очаквах повече от сюжета и развитието му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го изгледах. Не е нищо особено. Даже май съжалявам, че му отделих 2 часа.

Първата половина е що годе интересна, след това сякаш са хванали дубльори и са ги пуснали да правят каквото си искат.

Ходят назад напред и са трепят, без никакъв замисъл. Много добри приятели се прецакват, защото ... ми всеки може сам да си измисли причина, щот нямаше нищо, което да ти подскаже.

Наш батко ходи и пуца някви хора, после яде бой и понякога казва по нещо ... чудно :lol:

в началото започнаха 4-ма и чак накрая кат дадоха ретроспекцията се усетих, че 4-тия бил друг ....

 

и туй най-хубавото момченце (което се оказа, че е било от 4-рицата, кат почна филма) що ги избоца сичките така, предаде ги половината, блъсна гадния, надруса лудия .. за 1 куфарче с пари ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умопомрачителна история. Филма представлява "гангстерска тупалка".

Сжета се разви накъсано. Края на историята беше много глупав поне по мое мнение.

Впечатли ме каста на филма и последните кадри от него.

Но със сигурност не го препоръчвам на който и да било. :evil: :evil: :evil:

И все пак как да не се порадваш на тази прелест :naughty:

 

1205247258984.jpg

1205247263349.jpg

1205247264688.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туци, и аз имах по-големи очаквания от този филм точно, заради актьорския състав... Но уви...

Единственото, което ми остана, е че и най-добрите приятели...

могат да бъдат предадени, стига да "задуха" насрещния вятър...

а понякога дори и той не е фактор.

 

П.П. Точно преди малко слушах част от ОСТ-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това ме подсети да си изкажа мнението.

Но аз се питам, щом приятелите те предават по такъв начин, не значи ли това, че никога не са ти били приятели,

а само приятна компания. Доказателствата търсете във филма.

И искам да кажа, че е прекалено тъжно, че света, който ни заобикаля е точно такъв,

какъвто го описват -порочност, насилие, предателства и убииства.

И дано да няма повече такива филми, за да не се появи търпимост сред младежите към такива

мародерства и пшлост. Съжалявам за силните думи, но това ми се върти в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувала ли си приказката, че приятелството е... съвпадение на интереси.

Ако интересите не съвпадат... от приятели, мигом могат да се превърнат във врагове.

Това ми напомни този филм. Явно от самото начало приятелството е било привидно... съвпадение на интереси,

които в един миг бяха ... издирижирани... и се разместиха фигурите на шахматната дъска.

Но в крайна сметка съдбата си каза тежката дума

и този, дето до вчера беше победител... бе победен.

Тук точно на място си бе веруюто "бави, но не забравя. Каквото посееш, рано и или късно ще пожънеш".

Не е съвсем за пренебрегване филма, но му трябва специална нагласа за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма въобще не е за пренебрегване,но трябва да си настроен на вълна яка тупалка.Защо да търсим мелодрама,когато става въпрос за гангстерски филм.А ако трябва да бъдем честни,се предаваме един друг и за много по-малко от едно куфарче с пари (а и не знаем колко пари е имало в него) ;) .И така на мен филма ми хареса,препоръчвам го,но се настройте за як пердах.Актьорите О,Боже просто нямам думи,а ost-a отново уникален!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма само и единствено, заради Sang Woo. Отново много ми хареса играта му, дори и в този филм. За пръв път го виждам в по-различна светлина - тук той беше лошият (с изключително лабилни нерви).

Но наистина филма не е интересен! През цялото време се крещи (което направо ме влудяваше <_< ). То хубаво да има тупалки от време на време, ама те цели два часа се убиха от бой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма не е лош,но май повече го гледах,защото двамата ми любими артисти играят в него. Song Seung Heon и Ji Sung направо не вярвах,че ще ги гледам на едно място и двамата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...