Jump to content

Recommended Posts

oJTHBNdBZB1go3ih1VUZsTcHpaQ.jpg

 

OPEN CITY

 

Година: 2008

Държава: Южна Корея

Жанр: Екшън, Криминален

 

Участват:

Son Ye Jin

Kim Myung Min

Kim Hae Suk

 

Сюжет: На елитен полицейски отряд е възложено да разследва и залови банди джебчии, върлуващи из града. Междувременно от Япония се завръща една "звезда" от занаята. Какво ще се случи при сблъсъка на детектива и "звездата", каква е връзката помежду им, човек сам ли определя съдбата си?

 

Филмът ми хареса въпреки жанра си. Son Ye Jin играе, както винаги, великолепно.

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива, бива , хареса ми филма. За Сон Йе Джин няма какво да говорим. Страхотна е, във всякакви роли! :cheers:

 

 

Накрая какво стана? Вие как мислите, дали той я застреля или я остави да се измъкне?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав филм, с преобладаващи екшън сцени, на места дори брутални :blink:

 

аз лично се надявах на по-добър финал.

Според мен той на края я убива!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам мутренския жанр, но тук имаше твърде много образи и затова някои останаха недоизпипани и да си призная ми дойдоха в повече като герои и като тълпа, та някои моменти кой кой е ми останаха неясни. Най-много ми хареса майката, всъщност актрисата си я харесах още от Sunflower и имам намерение да потърся още нещо с нея. Но беше интересно като тема за този вид престъпност.

 

Дам и аз не разбрах дали я гръмна. Иска ми се да я беше гръмнал

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът не е лош, дори бих казал, че ми хареса.

Това, което не мога да пропусна да отбележа, е невероятният сексапил, който излъчва Сон Йе Джин в този филм! Страхотна жена! И досега ми беше сред любимите актриси, но тук показа и друга своя страна, която не бях виждал досега. И аз да бях на мястото на полицая, и аз нямаше да устоя на това изкушение :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да се види кои са в главните роли, за да не се пропусне този филм! Гледах го след "Класика" и "Априлски сняг" и не можех да повярвам, че това е същата Сон Йе Джин (добре де, бях още млад и глупав!). А колкото до края-Искам продължение!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е добро. Не е най-доброто в своя жанр, но се е получило сносно. Превъплъщението на Йе Джин е феноменално! Не го бях гледал, но от няколко дни започнах да гледам всичките филми с нея, и днес беше неговия ред- не съжалявам никак!!

 

Spoiler

Според мен не я убива- разклащането на кадъра с руля на яхатата и снимката във водата е само за нас, зрителите- за въображението ни сякаш. Тя си му го каза- да я убие сега или да я пусне да отплава, и че няма да влезе в затвора с доживотна присъда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...