Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Мистър Сократ / Mr. Socrates

Година: 2005
Страна: Южна Корея
Жанр: екшън, криминален
Продължителност: 1:50:32
Режисьор: Choi Jin Won


В ролите:

Kang Shin Il

Kim Rae Won
Lee Jong Hyeok

Oh Kwang Rok

Yoon Tae Young

 

Описание: Героят на Kim Rae Won е отрепка и живее като куче, докато неочаквано не го отвлича неизвестна банда. Задържат го без причина и го принуждават да учи все едно е в училище, само дето методите им на обучение са жестоки и нечовешки. Той се опитва да бяга неколкократно, но винаги го залавят и с още по-голяма жестокост му “наливат” знания. Постепенно неговият мироглед се променя и той започва да вярва, че може да стане добър човек. За съжаление, не всичко е толкова просто. Престъпниците имат други планове за него…

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ И ДУБЛАЖ


Лично мнение:
Снощи го изгледах. Изключително приятна изненада. Много добре направен, по всички правила на жанра и без накъсване на историята. Kim Rae Won наскоро го гледах в “Котарак на покрива” и мноооого ми хареса. Тук е много различен, което е добре, определено има талант. Много "хубав" бой и забавни моменти. Препоръчвам го!

ето ви трейлърчето за зарибявка:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър филм, а и Kim Rae-won прави страхотна роля. Смятам, че момчето имам голям талант и определено всички филми с негово участие ми доставят удоволствие да ги гледам. Аз съм пристрастна, но филма трябва да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изключително много се забавлявах на филма.

Историята на гангстер, който получава шанс за промяна много ми хареса. Подходът на учителя беше особено забавен.

Rae-won Kim направи много силна роля.Хареса ми начина на мисленето му и като цяло, че имаше такова.

И тупалките си заслужаваха. А онзи дългокосия ме накара да се смея с пълно гърло.

Страшен ОСТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е доста добро, а Rae-won Kim е късметлия относно филмите си. Гледам, че съм обещала да направя субтитри :unsure: ама времето е кът. Ако някой има желание да направи -моля, аз ще ги редактирам. Пирани -ти си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна и нестандартна история въпреки, че имаше сцени, които ми се искаше да не бях виждала :huh:

 

например сцената, в която биеха и измъчваха учителя

 

Поуката, която може да си извади човек след като изгледа филма е: Мързеливите - само бой ги оправя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво ще запомня филма с... бой, бой и пак бой. :lol:

Това в кръга на майтапа.

 

Истина е, че останах изненадана от тупалките във филма. Хареса ми идеята за втория шанс в живота( днес за втори път пиша това изречение). Хареса ми как човек може да остане верен на себе си, стига да тръгне по правилния път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива филми ми пълнят душата! Много ме кефят корейските тупаници! А Kim Rae Wonа e некЪв уникат. Страшно много му тичат такива роли! Филма е много добър, има си от всичко: екшън, крими, драма, комедия..Колко съм се смяла като го млатеше на тоя с дългата коса :lol:

Туци, мерси за ost-to! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този филм е достатъчно само името на Kim Rae Won. Обожавам начина, по който изразява емоциите на персонажите си.

Тук също игра прекрасно.

Много хубав филм, отразяващ болката, надеждата, очакването за нова възможност. Остави в мен смесени чувства, повечето, от които малко депресивни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър филм. Въпреки бруталната действителност винаги има място за малко надежда, ако имаш цел и кураж. Kim Rae Won е невероятен, толкова убедителен с налудничевия си гангстерски поглед и в същото време очарователен като се усмихне.Напълно ме спечели за негова фенка. А песента накрая е направо убиец.Благодаря за субтитрите и коментарите ,които ме накараха да гледам филма и да се забавлявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях се забавлявала така. Много свежа история, забъркана по типично корейски тертип и с финал по американски, но без да оставя засилено блудкав вкус за накрая. На Ким Ре Уон му пасна страшно добре ролята на необучено куче, но с данни за водач. Допадна ми и идеята на сценариста за справяне с престъпността по краен, но радикален начин. Благодарности за буквите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички актьори, които играят във филма си имат теми във форума.

Благодаря за темичката, отдавна исках да го гледам заради Yoon Tae Young

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...