Jump to content

Recommended Posts

3603505434_09e09fd912_o.jpg

 

Le Grand Chef

IMDb

 

Държава: Южна Корея

Година: 2007

Жанр: комедия, драма

Времетраене: 113 мин.

Режисьор: Jeon Yun Su

 

В ролите:

Kim Kang Woo

Lee Hana

Lim Won Hie

 

.: РЕЗЮМЕ :.

 

На пресконференция е представен един много специален кухненски нож. Ножът е принадлежал на последния корейски дворцов главен готвач на династията Чосон, който си отрязал ръката със същия нож, за да докаже лоялността си към краля и страната си. Японски бюрократ по това време, дълбоко развълнуван от убежденията на готвача, се връща в Япония заедно с ножа. Сега неговият син е пристигнал в Корея, за да върне безценния нож на някого, който наистина заслужава да го притежава. За тази цел той обявява готварски конкурс. Така започва битката между внуците на двамата чираци на дворцовия готвач...

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Линк към Le Grand Chef 2 (2010)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го изгледах... Не е лош, но все пак предпочитам филми, в които има малко повече мистерия... един вид да не ми е ясно от самото начало как ще свърши. Иначе имаше си забавни моменти, малко драма... неизменна за корейското кино. В общи линии страшно лек и приятен филм

 

Ахххх забравих да спомена, че всичката храна беше страшно красива и, подозирам, вкусна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето моето мнение- не е от най- добрите кулинарни филми, който съм гледала, но все пак ми хареса smile.gif На моменти ми дойдоха в повече подробностите за това как готвятbiggrin.gif

имам в предвид моментите с приготвянето на тази риба балон и коленето на кравичката, един вид предпочитам да си запазя красивата и романтична представа за приготвянето на храна

Не на последно място определено не само храната изглеждаше вкусна (и ми се прияде biggrin.gif), но и на мен самата ми се прииска да сготвя нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...