Jump to content

Beat (1997)


Recommended Posts

spacer.png

BEAT
Година: 1997
Държава: Южна Корея
Жанр: Драма


Участват:

Jung Woo Sung

Ко So Young

Lim Chang Jung

Yu Oh Seong

Резюме:
Това е историята на три момчета, които са изключени от училище и попадат в света на уличните банди. Едно от тях - Мин, започва романс с Роми, дъщеря на богаташи, имаща амбиции да влезе в религиозен колеж.

Лично: Нямах време да го изгледам, но по погледа, който му хвърлих - тук "батко" е още млад и зелен tongue.gif
 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма просто рулира! Щеше да ми е интересен дори само да видя част от музиката, дрехите и средата през 90-те в Корея, но и историята и изпълнението бяха суууупер! Много са добри всичките и въобще мотива за разрухата и моралния упадък! Края беше много по вкуса ми! Супер е просто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма просто рулира! Щеше да ми е интересен дори само да видя част от музиката, дрехите и средата през 90-те в Корея, но и историята и изпълнението бяха суууупер! Много са добри всичките и въобще мотива за разрухата и моралния упадък! Края беше много по вкуса ми! Супер е просто!

 

Силно ми напомни мутренския период и бг, и руския, само дето тогава официалното облекло беше кожено яке и анцуг :lol: а корейските им колеги бяха в костюми. Сюжетът е задължителен за този вид филми -героят трябва да направи избор между мъжката дружба и любимата жена, хубави битки, глътка любов и както каза Любака изцяло в духа на 90-те. Все едно гледах "Бандитски Петербург" в корейски стил, дори корейското ми се загуби някъде. Щеше да ми е още по-интересен и близък като усещания, ако го бях изгледала някоя и друга година по-рано, но и сега си струваше. Woo-sung Jung е доста младичък тук :lol:

За пореден път си затвърждавам мнението, че в периода около 2000 година са излезнали много стойностни филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса филма.. Много даже! И нямаше как.. При този сюжет, режисура и актьорска игра..

"Батко" е направо като манекен в този филм, а от Ko So-Young съм очарована от прима виста. Много красива и класна актриса и жена!!!

За Lim Chang Jung мога да споделя, че е един симпатичен актьор, а Yu Oh- Seong просто е много близък до персонажите, които пресъздава във Friend и Champion /само дето режисьора там е друг/..

 

Музиката и цветовете наистина подхождаха на цялата историята героите.. и не знам защо намерих допирни точни с "Норвежка гора" на Мураками..

 

 

Сякаш предусещах какъв ще бъде краят..

Мин беше най-цветният и герой! Когато караше мотора, сякаш се сливаше с него и в този момент беше още по-красив и впечатляващ.

Един мечтател, който до последно остана верен на приятелите и любовта си..

http://www.youtube.com/watch?v=ql8DqFo-ZEU

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...