Jump to content

Recommended Posts


returner-movie-poster-2002-1020262553.jp


Returner

 

Режисьор: Такаши Ямазаки
Държава:Япония
Година: 2002
Времетраене: 116 минути

Субтитри: Български, Английски


В ролите: Такеши Канеширо, Ане Сузуки, Кирин Кики, Горо Кишитани, Юкико Окамото, Митсуро Мурата, Каната Хонго, Ишида Хоши, Ошинари Шуго и др.

Резюме: След като извънземна атака заплашва да унищожи човешката раса, млада жена на име Мили (Ане Сузуки) се завръща във времето от 2084 г. в месец октомври 2002-ра. Мисията й е да намери Миямото (Такеши Кенеширо), наемник, който трябва да й помогне да предотврати неизбежното изтребление на човечеството. Нещата, обаче, се оказват далеч по-трудни, а времето бързо изтича...
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с български субтитри :click:

 

Онлайн с български субтитри :click:

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Гледах филма тия дни единствено и само заради Такеши Канеширо. Да, ама не. Оказа се приятен филм, независимо от всички заемки/препратки/ефекти в стил "Матрицата". Абе, препоръчвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, готино филмче се оказа. Ма къде се е чуло и видяло слаб филм с Такеши? А аз си мислех, че ще е някаква пълна измишльотинЪ. За 2002 год. много свеж филм с интересен замисъл. Единствено американските филмови клишета в началото и края развалят цялостното усещане, но щом преглътнах 5-те реплики със смотан английски акцент на героинята, това не е нищо. Феновете на фантастиката да свалят и да не се маят.

 

П.П. Това беше готина загрявка за К-20, Крал. Мерси за темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме зарадва тоя филм. sci-fi, завръщане в бъдещето, прозрение откъде е открадната идеята за Трансформърс и Такеши . Гледайте го няма да съжалявате. Много спец ефекти, добър сюжет, добра игра на актьорите, откачена бабка(която радва) Такеши, който казва "ъ" почти по български . Абе голям кеф.

 

Ми нещо съм прихванала от жаргона на интернет обществото, чак не мога да се позная

 

Установих, че не трябва да пиша, когато съм в еуфория(по простата причина, че дрънкам глупости). Следващият път ще изчакам впечатлението да отлежи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже колко му се дърпах на този филм и съжалявам, че не го изгледах по-рано. Хубав филм с изтъркано послание и развитие, но направен по японски - което означава, че е взет максимума от сюжета и се е получило нещо много добро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...