Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

МЕЧ БЕЗ СЯНКА

 

Продължителност: 104 мин.
Режисьор: Ким Йонгджун (김영준)
Сценаристи: Ким Йонгджун (김영준) и Шин Чунхи (희)


С главните роли: 

Шин Хьонджун (신현준)

Юн Сои (윤소이)

И Соджин (이서진)

И Кийонг (이기용)


Сюжет: Годината е 927, китаните са завладели кралство Пархе преди по-малко от година и са създали нова държава на територията му на име Дундан. Отчаяни и нуждаещи се от обединение на народа си, лидерите на Пархе предприемат търсене на принца в изгнание Те Чонгхьон, който се крие под друго име - Сосам. Със задачата да го открие и върне жив и здрав, те натоварват безстрашната Йон Соха...

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ ДУБЛАЖ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав филм, макар да очаквах нещо повече (поне в сюжетен план) от new line cinema. Първия диск ми се видя доста сух и единственото, което правеше впечатление, бяха невероятно зрелищните битки. Битки, битки, ама дълбочина... нъц! За моя радост във втория диск се видя и малко замисъл, макар и нищо спиращо дъха или крайно впечатляващо, но достатъчно че да ми промени първото впечатление. Завърши добре, не остави някакви неясни моменти, въпреки че финалните реплики на главния герой бяха страшно плоски и сякаш без никакво чувство. Като цяло ми хареса, бих му дал оценка 6.5 / 10, като слагам 2 единици заради наистина зрелищните двубои и многобои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...