Jump to content

Individualist Ms. Ji Young (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Individualist Ms. Ji-Young (개인주의자 지영씨)

                Страна: Южна Корея                  

Също така известен като: Gaeinjoouija Jiyoungssi

Период на излъчване: 8 май 2017 - 9 май 2017

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Романс

Канал: KBS2

Епизоди: 2

Режисьор: Park Hyun Suk

               Субтитри: Английски          

 

Участват:

Min Hyo Rin като Ji Young

Gong Myung като Byuk Soo

Oh Na Ra като Soo Kyung

Ji Il Joo като Yun Su

Jang Hee Ryung като Ye Jin

Kang Jae Joon като колегата на Byuk Soo

Bang Soo Jin като по-малката сестра на Byuk Soo

 

Резюме: В тази кратка драма се разказва за Джи Йонг (Min Hyo Rin), която избягва взаимоотношенията с други хора, и за срещата ѝ с Бьок Су (Gong Myung), който не може да живее без връзки…

 

Свали с английски субтитри :click: 

         Свали с руски дублаж :click:          

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, милия, къде я намери таз, с всякакъв вид...разстройства :896767:

 

Много му се удава да се прави на шут, счупих се от смях бившата му какво преживя, докато се отърве от него. Ей така, като се вкопчи някой в жена си, стават излагациите. Май не е чувал той за конвенцията, иначе нямаше

 

Off Topic

да прекара нощта зад решетките, по зимно якe и джапанки :rolleyes:

 

Момата изведе нихилизма до нови хоризонти; отделно е толкова асоциална, че не ми се мисли какво изпитание й е всеки един ден. Защитните й механизми са на изумителна висота, добре, че не е депресивна, че нямаше да има енергията да ги поддържа. Ма каза доста истини. Даже я разбирам повече, отколкото него, с натрапчивата му нужда да не бъде сам, до степен да се оставя да го използват и да му се качват на главата.

 

Чуден Блонди, ако му бяха турили някой рус кичур щеше да е още по-чуден, ама да не придиряме. И завидно експресивен и убедителен; като се впусне в някви речитативи, чак аз му вярвам. На нея не съм й върла фенка, но заради факта, че се е съгласила на прословутата сцена (и причина) за нахълтването в апартамента му, й пиша 6+

 

Един час голям хилеж. На втория вече дойдоха на любовния въпрос; и там много добре. Всеки си отглежда вътрешни демони, ама нейните са баси дзверовете. Евала му, че се нави да ги опитомява. Е тва е любов!

 

Off Topic

Ма мноо добре се целува това момче B)

 

Едно-единствено по-набиващо се на очи клише в целия филм и най-любимото ми корейско творение, към момента.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, подписът ти е опасен! :yes:

Веднага го преслушах щом става дума за наш Блонди! :896767:  
Аз май толкова разчупен и най-вече усмихнат Блонди не съм го виждала досега, хареса ми много! То явно защото големи ледове имаше да стопява, но наистина момчето не се отказа. Мацката за първи път я гледам, беше ок. Набиха ми се на очи токовете й, че чак и спринтове се опитваше на тях да прави, голяма веселба.

Spoiler

Котенцето беше много сладичко. :inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усмихнат, ми, нема я старшината от подписа, да го строява и да му крещи. Шамарите споменах ли ги :896767:

 

Off Topic

Ъпдейтнах го малко аз, мъка голема, че не мога да вместя 3 гиф-а...


Обувките, освен че високи, че и отворени, че и с чорапи. Ей тая мода ме оставя така :blink:

 

Off Topic

То таз котка в реалността щеше да омяука етажа, дорде биде подарена. Пък то – ни звук, ни стон, асъл котката на Шрьодингер. Ма накрая и тя на психиатър ходи :28558:

 

Мадамата вчера булка била, ай хаирлия да е :beer:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взеха се, пресни-пресни младоженци.

 

Сега за филма. Никак даже не ми беше смешен. Поне до средата на втората част смешното е доста прозрачен параван за съвсем сериозните теми, които засяга.

Разбирам я мацката откъде са ѝ фобиите. Разбирам и младежа с неговия компулсивен стремеж към близост. Еднаква травма, различен темперамент и те ти на - диаметрално противоположни модели на справяне с проблема. При него поне имаше един плюс - все пак е имало някой, който поне в един момент го е искал и се е грижил за него. Нея я бяха счупили тотално; бяха ѝ изтръгнали душата от корен. Даже доста меко се държа тя според мен.

 

Изненадана съм от подбора на актьори за подобен проект. Според мен си заслужаваше инвестиция в по-читав каст, вероятно тогава щеше да има и по-добър ефект. Като цяло обаче съм много доволна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не съм единствената неразбрала, значи. Имах спомен, че ще е през февруари сватбата, ама не съм проверявала, а при бенгите много тихо. Чак вечерта видях.

 

Ако не беше паравана на смешното, не знам дали щеше да е гледаемо, то в основната си част е ръководство по клинична психология. И пак, нищо не са видели те, докато не са поживели в българско сиропиталище и не са ходили в българска детска градина (тъжно, но факт).

 

Off Topic

Аз се чудя, колко трябва да си сбъркан, че да говориш на детето си, че не е трябвало да бъде раждано. Или да осиновяваш и после да ги делиш като отношение. Всъщност, като се замисля, може би бих ги делила, ама в лека полза на осиновеното, щото съм с нагласата, че е било онеправдано по рождение.

 

За каста - положението винаги е 'ако баба беше мъжка...'. Според мен, много добре се справиха, новобранци или не, ама аз съм пристрастна и ще си трая :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...