Jump to content

Recommended Posts

leto-lisy2.jpg

 

The Fox's Summer Season 2 (狐狸的夏天2)

Страна: Китай

Също така известен като: Hu Li De Xia Tian

Година на излъчване: 2017 – Май – 04

Време на излъчване: 2017

Жанр: Романтична комедия

Канал: iQiyi

Епизоди: 23

Режисьор: QQLive

Субтитри: английски

 

Участват:

Tan Song Yun като Li Yan Shu

Jiang Chao като Gu Cheng Ze

Zhang Daniel като Gu Jin Yun

Wang Yan Zhi като Han Jun Yao

Ji Xiao Bing като Gao Yang (Cheng Ze's secretary)

Pu Tao като Qiao Na (Gao Yang's girlfriend)

 

Резюме: Продължение на Сезон 1  :click:

 

Свали Raw :click: :click:   :click:    :click:

 

Гледай онлайн с английски субтитри :click:

 

Гледай онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха превода и на втория сезон :)Онлайн може да се гледа тук (втори сезон започва от 22 епизод). Сериалчето бива - много смях има с главната, главния се поочупи малко и дори все още да си изхабява по едно шише дезинфектант на епизод - симпатяга е :D

 

19960003e1be22a79cfd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро романтично сериалче, макар, че все още съм с резерви към китайското. Но подобни на това могат да ме накарат да премисля. Много симпатични са актьорите и героите им. Главната е такъв шемет, чак ме изморяваше в началото, като шило в торба. Само ме подразни това, дето ѝ беше заложено в ролята, че когато я нападаха и обвиняваха несправедливо, тя се гипсираше и млъкваше, вместо да се защити - напълно в разрез с образа ѝ. Но пък всичко друго си ѝ беше наред. Толкова много се различаваха с главния - красивото дърво, може би затова беше интересно да се наблюдават отношенията им. Момчето ми хареса не само с излъчване, а и с играта си, повярвах му. Ама и погледът му си го бива... Следях с нетърпение развитието на всички линии, на моменти второстепенни излизаха на преден план, това ми хареса. За отбелязване са секретаря - един от най-цветните и в пряк и преносен смисъл, "лошата" сестра, наследника и бабата, ама образа ѝ го развиха твърде неестествено и нелогично, като се има предвид каква я показваха през всички серии. Както и да е, много харесах сериала, защото двете части са един и съща продукция, разделена чисто механично на две. Препоръчвам на романтиците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.03.2018 г. at 11:52, kitket написа:

Само ме подразни това, дето ѝ беше заложено в ролята, че когато я нападаха и обвиняваха несправедливо, тя се гипсираше и млъкваше, вместо да се защити - напълно в разрез с образа ѝ. 

А може би това е защото по принцип тя е чувствителна натура и опереността и е само поза. Имаше индикации за това в спомените на първата и любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...