Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

9inJGobSMayaIkVFUGKPV2Knujf.jpg

t9FKGTQ6THlQwZgFZq1FrVuxsie.jpg

 

The Perfect Match

(極品絕配)

Страна: Тайван

Също така известен като: Yes! Nu Wang

Година на излъчване: 2017 – Март – 03 до 2017 – Юли - 14

Време на излъчване: Петък

Жанр: Драма, Романс, Храна

Канал: SET TV

Епизоди: 22

Режисьор: SET TV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Ivy Shao като Fen Qing

Chris Wu като Ting En

Wu Ben като Meng Shao Wei

Wang Shuan като Meng Ru Xi "Gina"

Chen Nylon като Huo Tian Zhi

Liu Lawrence като Peng Xiao Bin

 

Резюме: Ting En (Chris Wu) е прочут готвач , чиито изискан ресторант е дестинация за любителите на хранителни продукти от цял свят. Но когато прочита множество коментари в интернет от хора, които не могат да си позволят да се хранят в най-скъпите ресторантни, и да опитат подобни кулинарни творения, могат да отидат до нощният пазар търсейки будката за храна на Fen Qing (Ivy Shao). Решен да развенчае такива абсурдни твърдения, Ting En отива до нощен пазар, за да се намери Fen Qing и разбере за какво толкова хвалят храната и без да знае, че това ще го въвлече в странна кулинарна битка…

 

 

 

:essub:

 

 

Свали с български субтитри :subs:: :click: и :click:

 

Онлайн с бг субтитри :click:

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:    :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100, вярно е сладурана! И добър тандем с Крис У. 

Да ме пита някой,  как попаднах на това- не знам, но тайванците са определено по-забавни от китайците.:D

Разпускащо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как играе тука Крис У! Толкова силни моменти направи – и монолозите му, и сълзите му, и любовта! Възхитена съм от него, но има и други за хвалене – Ивито Чен, освен че е красива, направи героинята си готина и светла, младоликата баба хитруша, цялата пазарска тайфа, които възприех като един събирателен образ. Отделно да отлича Лорънс Лу /ако така се изговаря/, който е много интересен с различните си физиономии, лафове и стойки. Смехът ми бе благодарение на него и на диалозите му с "шефа", а бе страхотен тандем направиха с Крис. 

Хем е леко, хем те разчувства, а и романтиката не куца /истински целувки, може ги момчето/. Не можа и без така нужната сериална драматичност, но беше за кратко и не задълбаха в нея, а беше само в потвърждение на любовта. Няколко пъти подчертаваха чувството за семейственост и чистосърдечна взаимопомощ на пазарджиите, което ми дойде малко пресилено, но приятно и доста позитивно.

Увлекателно и мило, хареса ми и уплътни с хубави емоции няколкото ми свободни дни. Много благодаря за българските субтитри на екипа по превода, заслужаваха да ги чакам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много романтично, много приятно, галещо нежните струни.

Живеех заради лафовете между главния и управителчето.

Мен сбирщайна от пазара ме дразнеше много, освен влюбения избегал младеж. За сметка на това кака му ми бъркаше в нервната система и ми вържеше допълнителни възли.

Но заради Крис У всичко си струваше стократно. И не бих се насладила на това без труда на @Blue_Moon и @lady of the lake . Прекрасни сте, момичета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много време го чаках този сериал за бг буквичките, обаче... май нещо ми се спихна мерака...

след 9 еп. изгледани..,, симпатични са главните, обаче няма химия за мен :ph34r: между тях, първата им целувка направо ме покърти в лошия смисъл на думата

(а сцената с падането във 2-ри еп..:dunno: - това за режисьорските решения)...

гледаме, гледаме, дали е от тайванското, дали от нещо друго, ама засега преустановяваме

а пък ми се гледаше сериал с кулинарни елементи

**подписа на helyg беше къде къде по-як сериал :tongue::wub: още чакам такива като него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...