Jump to content

Recommended Posts

YYgQef.jpg

Off Topic

url.jpg



籃球火 / Lan Qiu Huo

Заглавие: Hot Shot
Жанр: Романтичен, спорт
Държава: Тайван
Година: 2008
Епизоди: 16

Актьорски състав:
Jerry Yan as Dong Fang
Show Lo as Yuan Da Ying
Zhou Cai Shi as Zhan Jie
Coco Jiang as Li Ying
Wu Chun as Wu Ji Zun

Резюме лично от мен:
В този сериал няма невъзможни неща – поне не и в спорта! Dong Fang се премества в училището, чийто баскетболен отбор е най-слаб само с една цел – да не играе повече баскетбол. Yuan Da Ying се премества в същото училуще когато баба му почива, само, за да се научи да играе басктебол – той обожава играта, но никога не я е играл. Wu Ji Zun играе баскетнол така както никой друг не може – той може да копира всяко движение и дори да го направи по-добро.
Dong Fang ще се включили в баскетболния отбор?
Yuan Da Ying ще се научи ли да играе лбимата си игра?

Това е една наистина невероятна комедия, която горещо препоръчвам.

Свали сериала:  :click: 


Торент с руски субтитри: еп. 1 - 7 ; еп. 8 - 16

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

 

Онлайн с руски субс: :click: и :click:

Редактирано от mrnkaloto
Нов постер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така ... най-подходящия момент нацели да дадеш линкчето ... :kiss2:

от седмица насам се мъча да го смъкна от дадиктса

до 8ма серия го докарах, пускам линкове и към 4 сторинг за тези серии, които съм качила (после ще допълвам)

на средата на 1ва серия съм (все пак е 01:45 минути) и още ми е мътно, така че впечатленията по-нататък :)

 

Линкове за 4 сторинг (за релийза на [iFS] с вградени английски субки) :

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не взема да го изгледам, най-накрая :D, особено като го намерих в малко по-добър "вид" :click:.

Да се убедя още веднъж какво "дърво" е Джери, колко е чаровен У Чун и дали е шматка Шоу Ло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви върши работа имам превод на 1 епизод. Не знам дали ще продължа и кога с останалите епизоди, заради отвратителния тайминг, а и в момента съм заета и с друг превод.

 

http://vbox7.com/play:acf3936267

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено много ми хареса и Мериса е права, голяма шматка е тоз Шоу Ло смяла съм се с глас на изцепките му. До средата че и по нататък не можах да схвана какъв го играе У Чун, но нямах нищо против да се появи да изглежда добре и да изчезне :) Директора на училището ми беше голям сладур, много ми приличаше на костенурка :) В край на 14 и 15 вкараха и малко драма.... но то не може само смях. Много ми хареса музиката и танца за разгрявка :)ЕТО и ОСТ. Само заглавната песничка Hot Shot така и не можах да намеря на мп3... Приятно гледане и слушане.

 

Само не разбрах от какво е болна треньорката? Уж астма, ама...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е 3тия "баскетболен" сериал, който ми става любим, след One tree hill и Buzzer beat.

Актьорския състав е на ниво: Джери, както и предполагах, въобще не е "дърво", Шоу Ло, който с тази роля си спечели място като един от любимците ми, У Чун, както винаги перфектен и като игра и като вид ;), 2те красиви дами и няколкото потдържащи актьори, които не гледам за пръв път, просто нямаше такъв, който да не ми хареса.

А за сценария, разбира се, имам претенции, но ..

 

Финала е типично по тайвански: леко отворен, с идеята "Сети се сам"

Силно се надявах на още малко заигравка м/у Юн Да Ин и Дабъл В, но като се замислих щеше да му дойде много любовната мъка, след като и нея ще загуби накрая - беше болна от рак, Кате :(

А да ...и не разбрах защо мацката играеше маскирана с тях, след като всички вече знаеха коя е :rolleyes:

 

И малко бонус от сцените извън филма .... просто не можах да се стърпя .... такива са сладкиши :rofl:

024347186-big.jpg?r=0024347185-big.jpg?r=0

024347184-big.jpg?r=0024347187-big.jpg?r=0

 

Само заглавната песничка Hot Shot така и не можах да намеря на мп3...

Линка за сваляне на целия албум( Trendy Man (2008)), в който е включена заглавната песен Hot Shot вече съм го сложила в темата на Шоу Ло ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мериса, много благодаря за песничката, свалих си целия албум :) Ся остава да намеря време да го изслушам. Забравих да спомена, че най ми харесаха сцените на края на всяка серия където дават как са снимали сериала. Режисьора е трепач, голям образ,че и някой от каскадите правеше. Любима ми е сцената с маркуча където ги изкъпаха, определена режисьора много се забавляваше... и не само той май :) А за финала...

И аз все се надявах да стане нещо между Да Ин и треньорката, определено можеха да и спестят болеста, по едно време даже си мислех, че тя е Гу Гу Джи или както се казваше там момиченцето от детството му. Но това е виждането на сценаристите... коя съм аз, че да ги съдя :lol:

Като се замисля, май и в този сериал нямаше отрицателен образ, който силно да ме издразни. Сериала толкова ми хареса, че от как го почнах съм си го сложила на десктопа :)

 

hotshotb1280x1024.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле така съм се смяла на този сериал - ама то от шматка като Show какво друго да се очаква. Май и аз като повечето се надявах да стане нещо Da Ying и W, ама уви.

А песента Hot shot и двете на Nese си ги въртя нон стоп :)

Днес съм решила пак да го гледам сериалчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен, харесвам такива. Само дето тука спортът е доста фантастичен или от бъдещето някъде. Тия калпави летежни изпълнения ме издразниха, все едно гледам нискобюджетен кунг-фуфилм. Както и да е, приех го за пародия и вместо това, обърнах внимание на актьорите, заради които догледах сериала. Почти докрая се чудих, аджеба, защо е тука У Чун, ама то откъм сценарий хич не блести филма, но няма лошо - той си е една страхотна гледка, каквото и да прави /или да не прави/ на екрана. Джерито - също, макар че нещо постен ми седеше в тая роля. Много ми допаднаха двете момичета, а също и старият приятел/враг от детството с протезата. Шоу Ло си имаше самостоятелен блясък, много завладяващо играе, и всичките смешни моменти бяха негово дело, сладур е, ще взема да видя нещо за него. И музиката е добра. 

Онлайн с руски субс тук  :click: и тук  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...