Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Universe’s Star (우주의 별이)

                                  Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Three Color fantasy – The Universe’s Star (White)

Период на излъчване: 26 януари 2017 - 9 февруари 2017

Време на излъчване: Четвъртък  23:10

Жанр: Романс, Фентъзи, Музикален

Канал: MBC & NAVER tvcast

Епизоди: MBC (3 епизода) / NAVER TV Cast (9 епизода)

                                                                               Режисьор: Kim Ji Hyun                                                                             

Субтитри: Английски

Свързани серии: „Three Color fantasy“

 

Участват:

Soo Ho (EXO) като Woo Joo

Ji Woo като Byul

Shin Hyun Soo като Koo Se Joo

Na Hae Ryung (BESTie) като Yun So Ri

Go Gyu Pil като Manager Ko

Lee Shi Un като Jo Yong Ki

Yoon Jin Sol като Gakshi

Lee Ji Hoon като Uhm Dae Pyong

 

Резюме: Това е 100% предварително заснета драма и копродукция между Naver tvcast и MBC. Тази драма е първата от трилогията "Three Color fantasy" по MBC, другите две - „Romance Full of Life“ и „Queen of the Ring“, ще се излъчат през февруари и март.

 

В мини драмата се разказва за любовната история между талантливия певец и автор на песни У Джу (Soo Ho) и 19-годишната Пьол (Ji Woo), която след смъртоносна злополука става Жътвар…

 

Линк към пресконференцията преди излъчването на трилогията - с руски субтитри  :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:   :click:

Онлайн с български субтитри :subs:  :click:

С английски субтитри :click:  :click:

Свали с руски субтитри  :click:

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам втория постер и откачам! Как може да обуе къси чорапки (с джапанките) и да ходи по пясъка на плажа? Чорапи! Абсурди, абсурди!

 Те така си ходят в Корея по принцип, чехлите им са еднакви, продават се в севън елевън. Сори, че не по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е никак зле. 3 епизода са и нямат много време да разтягат. Мисля, че на втория постер си е подпетила обувките - буквално започна с това сериалът. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного приятна драма. Су Хо много добре се справи с ролята.

Ако искате нещо подобно на Гоблина, това е сериалчето... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратко и сладко сериалче :)

Можех да се насладя на още няколко серии, но... 

А и песничките са много приятни. Препоръчвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратко, леко, сладко... Определено Су Хо не си го представях като актьор, нооо бреееей :D

Много ми хареса. Корейците с тези Жътвари/Жътварки са полудели. Явно това е новата мода.

Препоръчвам ви го най-вече заради Су Хо и песните :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво мини сериалче.Интересна беше историята как ги вплетоха всички персонажи и жътвари в една история.Една постъпка доведе до последствия ,които обвързаха всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с Алба, че преплитането на историите се е получило много добре. Определено ми допадна, а и не е толкова натруфен с излишни корейски простотии.

Въпреки очаквания край,

все пак ревнах.

 

Насладете се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче! Кратичко е но пък за сметка на това в него нямаше нищо, което да дразни и липсваха типичните локуми, с които тъпчат сериалите. Останах очарована от главните актьори, а и много добре си паснаха, като двойка. Хареса ми как са преплели съдбите на всички герои, много добре се е получило. Посмях се и въпреки очаквания финал

си поплаках и се надявах, че ще извъртят така нещата в последния момент и тя ще остане жива за да се радва на семейството, което създаде с тоя сладур но уви..... :(

От мен едно голямо да на сериала. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейс голямо фентази обаче хахаха,Мацката докато не си свали очилата имах чувството ,че гледам Хари ПОтър  :28558:  ... иначе артистите и самата драмика не са лоши , Абе като цяло трилогията ми хареса :up::xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично, кратко сериалче.

Малко забавно, малко тъжно, леко поучително, нищо прекалено.

Хареса ми, че Джунмьон успя да ме изненада приятно. 
Докато в "Богато момче" играта му не струва (лично мнение), то тук му се получи много естествено. Може би заслугата е и на режисьора и актрисата, но двамата с Джи У успяха да си паснат и резултатът е добър.
А Сухо колко е красив... То хубост, то прелест, направо сам се изненадА

ba7cdbefc2604523.gif

 

Та гледайте. 

Не е дълго, но за сметка на това - приятно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...