Jump to content

Recommended Posts

CyqFmtSVQAANjSe.jpg

 

 

The Miracle (더 미라클)

                               Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: My Secret Diary

Период на излъчване: 12 декември 2016 - 23 декември 2016 г.

Жанр: Романс, Фентъзи, Sci-Fi

Канал: NAVER tvcast

Епизоди: 12

                                                                               Режисьор: Kwon Jin Mo                                                                            

Субтитри: Английски

         

Участват:

Kim Na Hyun (SONAMOO) като Kwon Si Ah

Hong Yoon Hwa като Kwon Si Yeon

Donghyun (Boyfriend)

Hak Jin

 

Резюме: В мини драмата се разказва за две сестри близначки с напълно различен външен вид. Куон Ши А (Kim Na Hyun) е актриса, модел и идол, тя е известна и популярна, докато близначката ѝ Куон Ши Йон (Hong Yoon Hwa) тежи два пъти повече от нея и винаги е била осмивана и тормозена в училище. Но нещата са на път да се променят, когато, събуждайки се, откриват, че телата им са разменени...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала нещо азиатско сигурно има вече 5-6 години,ако не и повече.Та днес докато си търсех с какво да се завърна отново към тая страст,случайно видях това и го изгледах,то по 10-15 мин. серията,все едно филм изгледах.Смяната на телата и особено на две коренно различни сестри,които не се понасят и всяка трябва да живее живота на другата,гледала съм и друг път такъв сюжет,но ми харесва и пак бих гледала.Странното е,че сюжета тук хем се разви не точно както очаквах,хем стана точно така.

Off Topic

 

В смисъл мислех си лошата като влезе в тялото на пълничката си сестра,някак си да се трогне от това какви неща преживява сестра й,да стане по-добра към нея,към другите,което в крайна сметка стана,но и в същото време си остана същата чума.Но пък съм се смяла страшно много като подпука съучениците,луди ги направи.Някак си не и дремеше,че  е дебела,не изпадна в истерия,само като я видиш как ходи и самочувствието,това ми стигаше да ме забавлява.

Добрата сестра в  слабото тяло поживя си,влюби се,оправи отношенията с всички хора,с които сестра й се  е държала зле.Малко кофти стана в крайна сметка с тая любовна история,но пък по-важното е,че двете сестри станаха по-задружни,което очаквах и исках да видя.

 

Така,че общо взето хареса ми,не  е някакъв шедьовър,но ме забавлява това сериалче,остави ме с усмивка,значи си е заслужавало гледането...

 

 

bcfddeae313ba5bf46edd07e3dc62aba.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неангажиращо, разтоварващо, леко сериалче. 

Като сюжет нишо ново, но все пак вечната тема външната или вътрешната красота е по-важна, е 

представена по различен начин. Добре се справиха с ролите си мометата:).

Епизодчетата супер кратки, сериалчето само 12 епизода, края дори ме изненада.

Бяха го направили едно към едно с реалността, а не свърши по тъп или супер захаросан начин.

Не е лошо сериалче, да се развлечеш с него догато чакаш нещо по-качествено да излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...