Jump to content

Recommended Posts

Kxq0Xf.jpg

 

V-Focus(獨家保鑣)

 

Страна: Тайван

Също така известен като: Du Jia Bao Biao

Година на излъчване: 2016 – Октомври – 20 до 2017 – Януари - 18

Време на излъчване: 2016-2017

Жанр: Романс, Екшън

Канал: SET TV

Епизоди: 65

Режисьор: Hao Xin Xiang

Субтитри: Английски

 

Участват:

Melvin Sia  като Chiang Chih Heng

Huang Wei Ting като Ding Ruo Qin

Hong Jennifer като Zhou Xin Yi

Sun Yorke като Ke Guo Long

Xu Hao Xuan като Huang Zi Kai

Lim Stephenie като Bai Jia Qi

 

Резюме: Ding Ruo Qin (Huang Wei Ting) е репортер наричана от всички 'The Queen of Costumes' и 'The Exclusive-Hunter', известна със своята упоритост и способност да преследва до край клюки свързани със знаменитости като журналист на "V-Focus."

В същото време Chiang Chih Heng (Melvin Sia) е бивш наемник, известен сега под името “The Bodyguard”, и собственик на „Krisis“, консултантска компания за сигурност, която защитава обществени фигури, преследвани от папараци. Но по пътя за важно събитие двамата се оказват ненадейно блокирани на безлюден остров. Какво ще стане с тези професионални врагове?

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Нов постер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога свършиха тия 65 серии, направо не усетих. Ами да, те интересните работи минават неусетно. И, не че е нещо заплетено и напрегнато, не е и драматично /е, като за азиатско/, ама не се отлепих от екрана, докато не го свърших. Май пак е заради актьорите, както ми се случва напоследък. Непознати за мен. Малката ми прилича на Анни Чен и като нея е магнетична. Мелвин Сиа пък ме отблъскваше нещо, но дали заради героя му или заради играта му, сега ми е много симпатичен. За радост имаше още няколко двойки, освен главната, на които е обърнато достатъчно внимание. Моите фаворити в сериала са Hong Jennifer и Sun Yorke - една от другите двойки, втората. Такъв смях с тях съм се смяла, пък и бяха много милички. И музичката не е лоша. 

Ами, хубавко едно такова, тайванско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...