Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Time Raiders / The Lost Tomb (盗墓笔记)

Страна: Китай

Също така известен като: Dao Mu Bi Ji Zhi Qi Xing Lu Wang Gong; The Lost Tomb

Премиера: 05 Август 2016

Времетраене: 123 мин.

Жанр: Приключенски, Екшън, Мистерия

Режисьор: Daniel Lee

Субтитри: Английски вградени

:imdb:

 

Участват:

Boran Jing като Kylin Zhang

Lu Han като Wu Xie (as Han Lu)

Sichn Ma като A Nin

Boyu Zhang като Wang Pangzi

Jingchun Wang като Wu Sansheng

Joel Adrian като German Captain

Alexandre Bailly като German knife fighter

Vanni Corbellini като Hendrix

Ted Duran като Nazi Soldier

Tomer Oz като Tom

 

Резюме: «Деветте Семейства» — тайно общество разхитители на гробници, ползващо черна археология в протежение на столетия. Три семейства — аристократи и колекционери, три — търговци и посредници, три — майстори на кирки и лопати, способни да проникнат навсякъде. ВУ Се, младият наследник на търговската династия Ву, от детство е очарован от древните артефакти. Момчето мечтае за приключения, но възпитаващия го чичо Саншен му забранява да участва в авантюрните пътувания, оставяйки му семейния магазин. Веднъж в ръцете на Ву Сие попада ключ за гробница на древния майстор Желязната Маска. От неговите последни записки героят узнава местоположението в пустинята Гоби на древен град на митичната Драконова кралица от приказната страна Тамутуо. Според легендата, тя е постигнала секрета за вечния живот. Заклела се е да се върне след 3000 години, да отмъсти на човечеството и да покори света. И, изглежда, това ще се случи през тази седмица...

 

Свали  :click:  :click:  :click:   :click:  :click:

 

Свали с български субтитри  :click:

 

Български субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бива за убиване на времето ... първите 10 мин много ми харесаха с бойната сцена



абе този симпатяга Ви Лее малкият , да не е от EXO , през цялото време за него си мислех
, нещо не ми заприлича на китаец...и края ми хареса загадъчно свърши



ехе си партнира чак с Мат Деймън ... яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми дава да цитирам... та отговор на горния въпрос... да -  Лу Хан - бивш ЕХО е китайчето...

В тоз ред на мисли най накрая ще го изгледам има бг субс, че тез ситни вградени английски вече не се ми по вкуса, но добре, че ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът не съм го гледала още, но в сериала финала беше сякаш " отрязан с нож", чак се чудих дали не съм дръпнала някоя орязана версия, така че и за тук не очаквам смислен завършек, а сякаш "to be continued"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този му се назлъндисвам, главно заради Лухан, не че е корифей на актьорското майсторство, но ми се ще да го гледам в нещо различно от реалити и клипове. Ще се почудя още ден-два :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре направен приключенски филм. Има си всичко и гробници, и грабители, и един бял, който търси безсмъртие:D, и едно генийче, и... абе просто гледайте. За всички, които харесват приключенски трилър с привкус на фентъзи и фантастика :D. Аз му се насладих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...