Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Our Gap Soon (우리 갑순이)

                              Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Uri Gapsuni

       Период на излъчване: 27 август 2016 - 25 декември 2016

Време на излъчване: Събота – Неделя  20:45

Жанр: Семеен, Комедия

Канал: SBS

Епизоди: 61

                                                                              Режисьор: Boo Sung Chul                                                                         

Субтитри: Английски

       

Участват:

Kim So Eun като Shin Gab Soon

Song Jae Rim като Heo Gab Dol

Семейството на Gab Soon

Jang Yong като Shin Jung Nyun

Go Doo Shim като In Nae Shim

Lee Mi Young като Shin Mal Nyeon

Семейството на Gab Dol

Lee Bo Hee като Nam Gi Ja

Kim Gyu Ri като Heo Da Hye

Семейството на Shin Jae Soon

Yoo Sun като Shin Jae Soon

Choi Dae Chul като Jo Geum Sik

Yang Jung Won като Jo Ah Young

Lee Seung Woo като Jae Soon’s son

Семейството на Shin Se Gye

Lee Wan като Shin Se Gye

Jang Da Yun като Yeo Gong Joo

Kim Hye Sun като Yeo Shi Nae

Jun Gook Hwan като Yeo Bong

Семейството на Geum Do Geum

Lee Byung Joon като Geum Do Geum

Seo Kang Suk като Geum Soo Jo

 

Резюме: В тази драма ще се разказва за положителната страна на различните видове семейни взаимоотношения като нормален брак, разведена двойка, повторно оженили се, принудителна семейна двойка в граждански съюз и съжителстваща двойка...

 

Свали с английски субтитри :click: 

Онлайн с английски субтитри :click:

 Руски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:  

 

Любимата ми двойка от We Got Married в общ проект... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, уж започна комедийно, но надали ще се оттървем от сълзливите драми. Младоците са ясни, възрастния каст е все от знакови в подобни сериали лица, а завръщането на И Уан на малкия екран след близо 9 години отсъствие също не е за пренебрегване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно начало и нестандартно за кор. семейна драма, дори е и по-кратко като брой еп. Двете майки много си приличат, дори още ми е трудно на моменти да ги различавам. Имам два въпроса

 

Едната дъщеря, която е разведена и женена повторно с двете доведени дъщери- мъжът и  вдовец ли е или и той е разведен? Понеже се разбра, че тъщата е отгледала двете момиченца, но не вярвам дъщеря и пияницата да е майката, по-скоро има/ е имала още една дъщеря.

И доктора- явно и той не е щастливо женен,  така и не дадоха жена му, май и тя е пияница и лентяйка, само за миг я мярнах като я внасят в къщата?И новите наематели баща и син в семейството на Gab Dol са големи образи, хаха, май ще има там нещо между сина и сестрата на Gab Dol.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлявам се, въпреки, че имаше някои моменти за "без коментар".

 

Но много ме е яд на ГГ . то бива прошка прошка на приятелчето... ама, е вярно от 10 години са заедно,сигурно омръзва...

Ми трябваше и бебе да има. Накрая явно пак ще ги съберат. Интересно ми е и за другите герои и техните съдби, така че ще го следя.

То от постера е видно, че караоке пияницата ще му влезе на богаташчето под кожата, но не разбрах какво дирят дамата там... Да търсят

свястна половинка на сина сигурно...

За майката на момичета, предполагам, че ги е изостаила. Не че е умряла. Щот майка й каза, че не е достойна за майка. То и аз мислех, че е пияницата, ама май не е. Сигурно гони мечтите си някъде...

 

  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам....

излезе, че наистина пияницата им е майка. Оня сигурно й е взел децата.

 

Какъв е дребнав, нали не обича да го лъжат, а тя съвсем се е пропила... И и е безразлично, не цепи басма на никого.

На мацето направо й е залепнала тази роля. :rofl:  Но... всички си играят. Ама оня малкия-голям глезльо :28558: , как се остави да му вземат чантата...

Въпреки това ми дожаля... Сериалчето е супер реалистично... И сестрата на бащата на Кап Сун, демек леля й,

супер страшна, яка дразнителка... Те такава, как ги изтрайват там, нз... Тука нямаше и 5 минути да вирей... този ре-пей  :28558:  :28558:  :28558:

 

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От текущите сериали този ми е най-интересен, и то не само главната двойка, а всички сюжетни линии. Харесва ми това, че екранното време е разпределено по равно между всички и са разгърнати детайлно проблемите им. 

 

Най ми е мъчно за най-голямата дъщеря, която е женена повторно. Личи си, че мъжът и още не е превъзмогнал бившата си жена и само нейното разхайтено поведение е причината  да не се съберат отново. Просто не е въздадена да се грижи за семейство, въпреки че  се обаждат на моменти майчинските и чувства, но те се свеждат само до желанието и да се забавлява с децата си. Жалко, че момичетата са още малки, за да го разберат, като всички деца и те искат семейството си пълно. Яд ме е на доведената им майка, че позволява да се държат с не я по този начин, а от всичко това най-много страда сина и, който се чувства нещастен и самотен в новото си семейство и в същото време се опитва всячески да не тревожи майка си, която явно го е оставила на втори план. Гап Сун не предполагах, че ще толкова обсебена да бъде гадже на богат мъж, за да търпи всички унижения от разглезения богаташ, който дори ми се струва, че не питае никакви чувства към нея и просто се развлича до тогава, докато на нея и писне. Гап Дол вероятно няма да порасне, поне не до към края на сериала, личи му че има желание да се промени, но воля и самодисциплина му липсват. И доктора е жив за ожалване, дали ще потръгнат нещата със срасналата се с майка си негова жена или ще тегли една майна на всички и ще откликне на чувствата на колежката си от болницата също ще е интересно да видим. Този път има много неизвестни за мен, с изключение на Гап Дол и Гап Сун, за тях е ясно, че ще ги съберат накрая, но как ще се развият нещата при другите двойки нямам си на идея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой ден бъде преведен този сериал. Song Jae Rim & Kim So Eun са толкова прекрасни. :wub:

Превод на многосерийна драма??? това просто не се надявай да се случи. Само Пир на боговете или нещо подобно беше съм засичала преведен и то не целия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо любопитно, на което попаднах.

Сцената  в долното видео между главните, е предизвикала недоволството на Коrеа Communications Standards Commission.  По мнеие на сътрудници от комисията, сцената открито показва действия с насилствен характер. На 12  октомри ще бъде взето решение, дали ще бъде изрязана.

 

Седнете стабилно, че да не се потресете от толкова насилие. :28558:

 

 

Това било насилие, а онова дето свекървата отрепа от бой снахата и съпругът я насилваше в  "Jealousy Incarnate" .  явно е нормално  за Корея и не се брои за действия с насилствен характер. :896767: Дава и обяснение,  защо е пълно с моруни от двата пола в сериалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми насилие си е. Аз даже се учудвам, че чак сега се повдига този въпрос. Има и други сериали, където насилието се изкарва като романтика. Как някой така ще те дърпа насред улицата и ще те целува против волята ти? Но явно много жени ги кефят насилниците. Ти си представи щом се държи така с нея на обществено място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превод на многосерийна драма??? това просто не се надявай да се случи. Само Пир на боговете или нещо подобно беше съм засичала преведен и то не целия.

 

Имам пълното право да си се надявам. Все пак надеждата умира последна. :) А и освен това много добре знам, че драмите с много епизоди рядко се превеждат. Все трябва да се намери някой многознаещ, които да се намеси и да се опита да ''развали'' мечтите на даден човек... Ама че ... :28558:

Редактирано от b_a_d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 4 сеири бяха интересни. После почнаха корейските "обрати на съдбата". Нищо особено, става за убиване на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 4 сеири бяха интересни. После почнаха корейските "обрати на съдбата". Нищо особено, става за убиване на времето.

 

М да, обаче на по-бързи обороти, тъй като поне за мен има доста досадни сцени и ако човек има време в излишък.По-скоро отива към слаб сериал, с всичките вайкания, тръшкания, ревове, амбиции, златотърсене и родителски тела по корейски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Jae Rim най-накрая ще може да нацелува Kim So Eun на спокойствие. Като гледам вече не му се дърпа, за разлика от шоуто Младоженци, където бяха женени и  тя се правеше на недостъпна. Явно Song Jae Rim е успял да покори сърцето на бившата си невеста, като гледам му отвръща с охота. :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чаках руския превод и, разбира се, заради Ким Со Йон и Че Рим, защото много ги харесвам и двамата. След първите серии, обаче, фокусът се измести към другите герои и то нямаше как да е иначе, заради многото двойки и други герои. Оцених като добро това - тъкмо ти омръзнат едните, хайде вторите, третите... Само че не е за цялостно гледане, прекалено много са сериите, прекъсвах на няколко пъти и така с почивките беше по-приемливо за мен. Много ми харесаха възрастната двойка и втория брак, даже повече от главните. Не мога да повярвам, че го казвам, но старчокът ми беше най-колоритния и готин пич във филма. Хубаво е сериалчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...