Jump to content

Recommended Posts

136 най-добÑи LOVE O2O изобÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ð¸Ñ Ð² Pinterest |  ÐиÑайÑки, ÑмÑÑ Ð¸ ÑÑмивка

 

Off Topic

 

Любов o2o |  K-Драма Амино
 
7 пъти обичахме Ян Ян, великолепен водещ човек на Любовта О2О

 

0

Първи впечатления: Любов O2O (само една усмивка е много примамлива) - OH ...

0

Любов O2O (телевизионни серии 2016-2016) - Фонове - базата от филми (TMDb)

 

Първи впечатления: Любов O2O (само една усмивка е много примамлива) - OH ...
 
Любов O2O EngSub (2016) Китайска драма - AsianVote
 
LOVE O2O EP 4 - Съжалявам за превишаване на границите - YouTube
 
Любов O2O EngSub (2016) Китайска драма - AsianVote
 
Първи впечатления: Любов O2O (само една усмивка е много примамлива) - OH ...
 
Love O2O: Запознайте се с останалите 6 сладки момчета!
Изтегли
Любов O2O.E01 - видео Dailymotion
 

 

              Weiwei's Beautiful Smile 

 

КРАСИВАТА УСМИВКА НА УЕЙ УЕЙ

 

Title: 微微一笑很倾城 / Wei Wei Yi Xiao Hen Qing Cheng
Английско: A Smile is Beautiful
Известен още като: Weiwei's Beautiful Smile
Жанр: Romance
Eпиоди: 30
Мрежа: JSTV

Оригинален сценарий: (novel): Wei Wei Yi Xiao Hen Qing Cheng (微微一笑很倾城) by Gu Man 顾漫 (Превод на Български език)

Режисьор: Lin Yu Fen 林玉芬

Начало:22.08.2016 по две серии на ден.

Субтитри: Английски

 

Участват:
Zheng Shuang като Bei Wei Wei
Yang Yang като Xiao Nai
Mao Xiao Tong като Er Xi
Bai Yu (白宇) като Cao Guang
Tai Yu (秦语) като Xiao Ling
Song Jia Yi (宋欣佳怡) като Si Si
Ma Chun Rui (马春瑞) като Meng Yi Ran
Zheng Ye Cheng (郑业成) като Hao Mei
Niu Jun Feng (牛骏峰) като Yu Ban Shan
Cui Hang (崔航) като Qiu Yong Hou
Liu Ying Lun (刘颖伦) като Xiao Yu Yao Yao
Zhang He (张赫) като Zhen Shao Yang
Liu Yu Jin (刘钰瑾) като Die Meng Wei Xing
Lu Yun Xuan (陆韵煊) като Lei Shen Ni Ni
Zhang Bin Bin като KO
 
Описание:
Тя и той са популярни студенти. 
Той се влюбва не във външността й, не в аурата й, а в бързо препускащите й пръсти по клавиатурата.
Използвайки онлайн-игра, ще се опита да завоюва сърцето й.  

 

Свали с български субтитри :subs: :click:
Онлайн с български субтитри :subs: :click:
 Свали :click:
Свали с руски субтитри :click:
Руски онлайн :click:
Английски онлайн :click:

 

Симпатично сериалче. :up:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално се бях объркала с тоя сериал и с филма дет има същия сюжет - Love 020. Премиерите им бяха през няколко дни и четейки статиите до последно бях останала с впечатлението че  Angelababy ще партнира  на Yang Yang в сериала :D  Да не говорим и за вариацията от английски названия -  Just a Smile is Alluring, Just One Smile Is Very Alluring, Weiwei's Beautiful Smile, Love 020.

 

Трейлъра изглежда интересен, ама вече толкова заглавия съм сложила в списъка с планувани, че се чудя от де да намеря свободно време за тях :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз го загледах, но в 1еп. имаше много преплитания с света на игрите и това ми беше досадно, дори не го изгледах целия, не знам нататък как ще е , главния актьор е много хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз го загледах, но в 1еп. имаше много преплитания с света на игрите и това ми беше досадно, дори не го изгледах целия, не знам нататък как ще е , главния актьор е много хубав.

 

И аз го пробвах превъртайки 2 серии-  това с играта и действителността е  вярно досада. Грандмастерът може и да компенсира . :28558:  Същата досада ми беше и филмът. с Анджелабейби. Снимани са по новела. Може би пък за любителите на компютърни игри е интересно.Главната учи за програмистка и е геймърка, но не познава любовта.В играта сключва брак и се започва и в реала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е, изгледах го целия за 3 дена. 30 епизода ми се сториха като сън. Много красив и добре заснет сериал. Харесаха ми характерите на героите. Единствено сцените в играта ми дойдоха в повече, но това е, защото не обичам компютърните игри, а не защото сериала е слаб. Толкова ми хареса самия сюжет, играта на актьорите и романтичните ситуации, че бих го гледала отново.

 

 

 

Покрай този сериал се запалих по корейските козметични изрязани маски. 4-те съквартирантки ги ползваха и се запалих конкретно по тази с въглена. Поръчах си маски на Сеулския козметичен институт, на една медицинска козметична корейска компания и на още една корейска популярна козметична компания. Нямам представа в сериала кой е спонсорирал маските, но ме зарибиха по южнокорейската козметика. Конкретно тук козметиката сигурно е китайска, но не посмях да рискувам с китайски маски, да не случа на менте случайно.

 

 

 

ПП.

Дописвам: първите 5 серии са по-слаби и почти ме отказаха да гледам, но от 6-та нататък сериалът набира скорост и динамика, и става много интересен.

 

Това, което ме разочарова е, че актрисата беше болезнено слаба и кокалеста, направо анорексично слаба. Чак от слабост се беше прегърбила. Странен избор за визия на актриса. Също така не усетих химия между главните, понеже актрисата играеше много безчувствено и много дървено. Само актьорът се стараеше и добре му се получи.

В сериала имаше и много реклами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сладко сериалче! Нямам голям опит с китайските продукции и все съм си мислила, че по-зле от ПШХ няма, обаче тоя ходещ мъртвец ... беше като манекен, да му се не види! Веднъж не направи опит да покаже малко страст, а момчето така да се стараеше! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много свеж, готин. Главните са много сладки. Хареса ми, но и аз като предния коментар не знам къде и беше проблемът на главната. Режисьорско решение ли беше да седи като препарирана всеки път като я целунеше или тя си е такава. Не съм я гледала другаде, за да съм по в час. Разбирам първият, вторият път добре, ама той щеше да я изяде, а тя като пълно дърво не помръдна тия устни по нататък. Само в тези моменти ми развалиха малко драмата,но иначе си заслужаваше отделеното време.

 

Сериалът е много свеж, готин. Главните са много сладки. Хареса ми, но и аз като предния коментар не знам къде и беше проблемът на главната. Режисьорско решение ли беше да седи като препарирана всеки път като я целунеше или тя си е такава. Не съм я гледала другаде, за да съм по в час. Разбирам първият, вторият път добре, ама той щеше да я изяде, а тя като пълно дърво не помръдна тия устни по нататък. Само в тези моменти ми развалиха малко драмата,но иначе си заслужаваше отделеното време.

 

Опа два пъти ми излезе коментарът. Извинявам се за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Аз съм много доволна от филма и доста с разочароване изгледах няколко клипчета от сериала, но реших да му дам шанс като видях, че има започнат бг превид... 

  Главния ми е загадка, но китайците си го тачат, а мацката ми се видя мноо дървена.... та да видим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мериса, кой е филмът, може ли линк или име? Аз не знаех, че и филм има. А сериалът ме омагьоса направо. Особено главният - играеше страхотно от началото до края. Голяма страст показа момчето и при целувките, хич не бяха плахи и нерешителни като в другите драми....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa, на мен филмът не ми хареса, но аз го гледах след сериала. Действието ми се видя много забързано, сцените някак разпокъсани. Големият плюс на филма според мен е действието в играта, личи си, че са налели пари и графиката беше... светлинни години пред тази в сериала. На теб вероятно ще ти се стори муден, но изгледай 4-5 епизода, нещата стават по-добре. Най-големият недостатък на сериала е главната актриса, ако можеше актрисата от филма да играе в сериала, нямаше да имам забележки. А Yang Yang ми е новият любимец в китайското кино :D 

@aria, цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa, на мен филмът не ми хареса, но аз го гледах след сериала. Действието ми се видя много забързано, сцените някак разпокъсани. Големият плюс на филма според мен е действието в играта, личи си, че са налели пари и графиката беше... светлинни години пред тази в сериала. На теб вероятно ще ти се стори муден, но изгледай 4-5 епизода, нещата стават по-добре. Най-големият недостатък на сериала е главната актриса, ако можеше актрисата от филма да играе в сериала, нямаше да имам забележки. А Yang Yang ми е новият любимец в китайското кино :D

@aria, цък

 

 Филма си остава в топ 10 на мойта класация, за разлика от сериала... който беше излишно разтеглен и само превъртането го спасяваше... моментите със чорапите, маските, тоалетните и т.н. можеха да ги посъкратят малко :(

Мацката се понасяше, но явно и трябват още 20 серии да прояви някаква емоция, когато я целуват... дори и във финалните минути си остана дърво :(

 Ян Ян или както там се казва главния доказа причината за известността си... получи му се ролята... Мъжкия каст беше на ниво и тва е причината да го изгледам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от кой еп. почват тези невероятни целувки? Понеже до 6-7-8, не помня кой последно точно гледах ( с превъртания, понеже ми го похвалиха сериала и реших, че може би е трябвало да му дам още малко шанс) и все си беше същото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, той в 17-та серия направо я изсмука, бе човек....А то, момичето, чак се изплаши от този страстен порив и избяга. Превърти на 17-та, от там почват. След това вече са по-редовни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от кой еп. почват тези невероятни целувки? Понеже до 6-7-8, не помня кой последно точно гледах ( с превъртания, понеже ми го похвалиха сериала и реших, че може би е трябвало да му дам още малко шанс) и все си беше същото. 

 аз статистически отразих последните 15 мин от последна серия... останалите са в предишните няколко серии... 

Ей ти един клип, в който е събрано всичко... почти... липсват няколко "басейна" ;)

 

 

 

 

 

Като рових за целувките и попаднах на тоз кратък филм с 2та главни... реклама на чай ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за разясненията. Изгледах клипчето на merisa, епизодите ще си ги спестя, защото само от клипчето ми стана жал да го гледам този красавец как се измъчи да си криви врата, как пък поне малко съдействие не получи от нейна страна. Актьора дали може в нещо друго да го видим с малко по-свястна партньорка? Това, което ме ужасяваше в този сериал е анорексичната слабост на девойката, толкова е неприятна за гледане, особено по-разголена, чак изтръпвам от ужас като я видя.

 

merisa, хубаво си приказвахме с теб в темата на Show Lo, беше преди цяла вечност, от години не съм проверявала какво ли става с него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурско. Без драми, сълзи, сополи и саможертви, които съм свикнала да виждам в други сериали. Само епизодите ми се сториха малко повечко, но се преживява. 

Съгласна съм с горните коментари, че главната беше голямо дърво в "интимните" сцени. Предполагам, че по този начин режисьора иска да подчертае невинността и. За сметка на това емоционалното развитието на връзката им, беше доста детайлно представено. От моментите на неловко мълчание при първите им срещи, до момента на нуждата им да споделят един с друг всяка една мисъл. 

На кратко, ако искате да гледате нещо леко и неангажиращо, нежно и позитивно, това е сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много нежен и красив сериал. Ако някой иска да отпочинат очите и душата му с красота, може да се поглези. Много позитивен. За голямо щастие, те са доста по-назад в разрушаване на ценностната си система, морал и етика. По-назад от нас, от Европа и това, което ни показват холивудските бози. И на прекрасното момче наистина се полагаше за партньорка някоя по-жизнена актриса. Те също могат да бъдат или да изглеждат достатъчно невинни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...