Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Drive
ドライブ
Страна: Япония
Език: японски

Премиера: 24 август 2002 г.

Жанр: криминален, черна комедия

Времетраене: 102 мин.

Режисьор и сценарист: SABU (Хироюки Танака)

Участват: Шиничи Цуцуми, Рен Осуги, Андо Масанобу, Ко Шибасаки, Сусуму Тераджима, Канджи Цуда, Ясуко Мацуюки

Субтитри: английски, български (на Ошина!)

 

Награди и номинации

Wiki

IMDB

 

Резюме

Докато в един съвсем обикновен ден педантичният Кеничи Асакура чака да светне зелено, трима маскирани мъже нахлуват в колата му и го отвличат. Те току-що са обрали близката банка, а шофьорът им е духнал с парите и сега искат да го догонят. Само че не са очаквали, че ще попаднат на субект като Кеничи, който за нищо на света не може да наруши пътните правила. Странната им среща ще бъде съдбоносна за всеки един от тях – ще им помогне да разберат, че парите не са най-важното на света и че никой не подозира какво му е подготвил животът.

 

Някои зрители описват лентата с три думи: "сърце, душа и вдъхновение".

 

Това е поредната щура класика на Сабу. Знаем, че той е изненадващ и непредвидим, но успоредно с това – поучителен и хипнотизиращ.

:essub:  

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с руско озвучаване :click:

 

Онлайн с руско озвучаване :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавени линкове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не мога да разбера , кой реши, че това е криминален филм ? На ръба на комедията е и за пръв път не се изненадвам, че причисляват филм към комедийният жанр .

За самият филм : почти ме разсмя, почти ми хареса, почти не ми беше скучно........ С две думи лошо не мога да кажа, заради актьорите ми беше приятно да го гледам и не съжалявам за което , но до тук :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...