Jump to content

Recommended Posts

Taek2 133.jpg

 

 

09.jpg?w=646

 

The Whirlwind Girl 2 (旋风少女第二季)

Страна: Китай      

Също така известен като: Xuan Feng Shao Nu – Di Er Ji

По новелата на: Ming Xiao Xi – „Xuan Feng Shao Nu“

Година на излъчване: 2016 – Юли – 20 до 2016 - Септември - 01

Време на излъчване: 2016

Жанр: Романс, Бойни изкуства

Канал: Hunan TV

Епизоди: 28

Режисьор: Cheng Zhi Chao

Субтитри: Английски

 

Участват:

An Yue Xi като Qi Bai Cao

Ji Chang Wook като Chang An

Chen Xiang като Fang Ting Hao

Wu Lei като Hu Yi Feng

Tan Song Yun като Fan Xiao Ying

Guo Jun Chen като Lu Fei Yu

Zhao Yuan Nuan като Fang Ting Yi

Yu Ting Er като Qu Guang Ya

Vincent Jiao като Qu Xiang Nan

Shi Xiao Qun като Shen Ning

Huang Xiao Lin като Mei Ling

Ma Cheng Cheng като Lin Feng

Yang Tai Lang като Shen Bo

Li Ze като Wu Xiu D

Yu Hao Yang като Wu Xiu Qin

Chai Wei като Song Ping Ping

Li Ji като Yin Yin

Gao Guang Ze като Yang Rui

Li Qiang като Yu Guanzhang

Feng Peng като Zheng Yuan Hai

Yang Xiao Dan като Xiao Ying

Fu Jia като Xiao Ying

Wang De Shun като Wan Guanzhu

Zhang Xue Ying като Lee Eun Soo

Jiang Yi Yi като Kim Min Joo

Zhang Tai Xun като Min Soon Ho

Wang Zi Xuan като Yin Xiu

Sun Li Shi като Jin Yi San

Li Hao Han като Li Yun Yue

Li Jia Cheng като Min Jae

 

Резюме: Може ли една млада жена да преоткрие отново страстта си към бойните изкуства?

Qi Bai Cao (An Yue Xi) успешно покорява не само местните състезания по таекуондо, но и тези в цяла Азия. Но с трагичната загуба на нейният ментор, тя губи мотивация и желание да се състезава. Така среща Chang An (Ji Chang Wook) мистериозен мъж, който решава да я вземе под крилото си. Постепенно със всяка следваща тренировка Bai Cao възвръща отново духа и желанието си…

 

.Линк към сезон 1 :click:

 

Свали  :click:   :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен много добро сериалче.

Спортът е доста брутален, но с радост очаквам продължението на любовните и спортни вълнения и трепити на Ци Бай Цао и сладурите , от които единият наистина се занимава с бойни спортове... :nunchako: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, ама тук ще се вихри и Хилърчето ... Ще го имам пред вид !  А и темата ще е бойни изкуства. Още веднъж - ще го имам пред вид ...  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала първи сезон, но по обясними причини :28558: , тук съм на клона.

Чепат треньор го раздава хубавецът в първи епизод. Липсва обаче гласът му, но няма как по друг начин в Китай.

 

Онлай с руски  цък, или директно при преводачите тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се колко ли трябва да са му платили да се снима в тая никаква роля Чанг Ук , да не говорим пък колко отвратително е гримиран - изглежда по-скоро като някой, обърнал резбата, а не като пич - учител по бойни изкуства, за какъвто го представят.

До тук бях с гледането- 6 епизода ми стигат. Приятно забавление от мен на харесващите сериала! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Lawandula  аз бих му дала още няколко епизода шанс -

до колкото видях ще се появят от бившата му школа от която той си тръгна и ще създават проблеми - ще отвлекат главната ще и чупят крака и такива ти ми работи

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лимитът ми за този сериал се оказа само четири серии. В общи линии група осмокласници (поне толкова им давам), предвождани от бате им Хийлърчо, са си спретнали клубче по бойни изкуства. Разбира се това е само рамката. Очертават се разни геометрични фигури къде с тъпи, къде с по-остри ъгли, малко драма и малко спаринг (имам чувството, че главната актриса не се е занимавала с бойни изкуства преди този сериал). Това, което ме отказа да го гледам е прекалената наивност от страна на героите и слабата актьорска игра. Дори и Ji Chang Wook бледнее тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, само един Чанг Ук не стига, мъка... Дори и дълготърпеливата аз не го изтърпях, мръсна газ на "стрелка напред", и то само заради фенската вярност... Недоумявам, какво прави той в такова нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, само един Чанг Ук не стига, мъка... Дори и дълготърпеливата аз не го изтърпях, мръсна газ на "стрелка напред", и то само заради фенската вярност... Недоумявам, какво прави той в такова нещо?

 

Коте, пари, какво друго. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първи сезон се опитах да изгледам и този, но го зарязах бързо ързо. Първи беше наивен, но този е откровено скучен. За мен влезе в графа загубено време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...