Jump to content

Recommended Posts

Z9KJRqD.jpg

 

 

201663092152.jpg201663092224.jpg20166309282.jpg201663092339.jpg201663092522.jpg201663092549.jpg20166309330.jpg201663092613.jpg

 

The Mystic Nine/Old Nine Gates (老九门)

Страна: Китай      

Също така известен като: Lao Jiu Men

По новелата на: Dao Mu Bi Ji – „Grave Robbers' Chronicle“

Година на излъчване: 2016 – Юли – 04 старт

Време на излъчване: 2016

Жанр: Мистерия, Военен

Канал: iQIYi

Епизоди: 48

Режисьор: Liang Sheng Quan, He Shu Pei, Huang Jun Wen

Субтитри: Английски

 

Участват:

William Chan като Zhang Qi Shan (Zhang Da Fo Ye)

Zhang Yixing (Lay) (EXO) като Er Yue Hong (Er Ye)

Li Nai Wen като Ban Jie Li

Hu Yun Hao (Harry) като Chen Pi A Si

Zhang Lu Yi като Wu Lao Gou

Wang Mei Ren като Huo Jin Xi

Ying Hao Ming като Qi Tie Zui (Ba Ye)

Yang Zi Jiang като Xiao Jie Jiu (Jiu Ye)

 

Резюме: Драмата е предистория на The Lost Tomb разказваща за подвизите на две семейства занимаващи се с обири на гробници през 1940г. Генерал Zhang Qi Shan (William Chan) търси помощ от гадателя Qi Tie Zui и оперният певец Er Yue Hong, за да проникне в стара мина, и намери тайнствен древен гроб. Скоро тримата мъже стават добри приятели, разкривайки японски заговор за убийството на жителите на град Чанша. За да защитят своите хора и спасят града, двете семейства обединяват усилия в разрешаването на всички загадки и спасяването на града…  

 

 

Свали   :click:    :click:   :click:   :click:  :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

 

Руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,  и на това му смениха премиерата на няколко пъти, ама вече е на лице :) Освен по iQIYi ще го излъчват и по Dragon TV - но само 4 епизода на седмица и с тия близо 50еп.ще откара 3 месеца :( 

На William Chan добре му стой военната униформа :) Той нещо се е развихрил и до края на годината го чакаме  още 2-3 негови изяви (има роля и в чудото L.O.R.D: Legend of Ravaging Dynasties), а ще се нареди и редом до батковците Брус Уилис  и Сонг Сънг Хон във филма The Bombing.

 

731ae007gw1f5jaqyknbwj21120ku48z.jpg 

 

И не може главния актьор да е певец и да не изпее нещо :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой  реши да го довърши да заповяда.На мен нещо английските субтитри не ми харесват ,не са наред .И ми е бая трудно да го превеждам ,затова е спрян за неопределено време ,ако все пак реша да го  преведа  докрая ,това не се знае ,кога ще е.Затова на драго сърце ще го предам на по-опитните преводачи.

Редактирано от chernata kotka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудваща липса на коментари.Много съм изненадана. Историята е доста обещаваща, поне до 5 епизод, на който съм. А както чета, има и продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сън не спах, но го свърших. Хареса ми, макар, че го поразтеглиха повечко. Главният трапчинков с младоженката бяха супер.

Даже ЕХО- веца не ме дразнеше хич, с постоянно умрЕлата си от нещастна любов физиономия.

Налитайте!

Май ще загледам сериала на Трапчинков с Дедо. Някакви отзиви?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна картинка.Накара ме да прочета малко история за това време.Защитниците на града 5 години успяват да отблъскват японските войски, запазват го, но Чанша в края на втората световна война бил един от най-разрушените градове. Много труден живот са имали хората там. Години наред война и само война.

Освен мелодраматичните моменти  има и сериозни неща - многолетното управлението на областта от 9 фамилии; управление, в което никой друг не може да влезне, не може да промени. Почти като мафия. Малко плашещо и си задаваш въпроса- и мен ли така някой с много власт и пари ме ръководи, без дори да подозирам...

Артистите са много добри. Завиждам им на китайците за тях. Ще ми се някой ден да се загледам така и в български сериал, ама може би в някой ден.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан на един дъх.  Всички се представиха добре, но Ба Йе заедно с лейтенант Жанг Ришан избиха рибата. Много добра химия на Уилям Чан и Занилия Жао. И на това кога ще излезе продължението не е ясно. Препоръчвам за гледане.

Редактирано от laleto2002
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...