Jump to content

Recommended Posts

So_Young_2_Never_Gone_poster.jpeg

 

75466e89fac0857f2df5716986d264be14656213

 

 

 

Never Gone

So Young 2: Never Gone / 致青春2:原来你还在这里

Държава: Китай

По новелата:  “So You're Still Here” на Xin Yiwu

Премиера: 8 юли 2016г.

Жанр: романтичен, драма

Език: мандарин
Режисьор: Zhou Tuo Ru

Продуцент: Zhang Yibai

Субтитри: Английски

IMDB


Участват:

Kris Wu (Wu Yifan) като Cheng Zheng
    Liu Yifei като Su Yunjin
    Qiao Ren Liang като Shen Ju An
    Li Meng като Mo Yu Hua
    Jin Shijia като Zhou Ziyi
    Li Qin като Meng Xue
    Hao Shaowen като Song Ming

 

Резюме: Su Yunjin и Cheng Zheng са съученици в гимназията. Тя е тихо и спокойно момиче, а той е нейна пълна противоположност, любимецът на всички момичета. Двата различни свята се сблъскват, когато Cheng Zheng се влюбва в Su Yunjin и започва да я преследва, докато и тя не признава своите чувства и накрая стават двойка. Разликата в характерите им, а и в социално им положение, в крайна сметка  довеждат до тяхното разделяне.

Няколко години по - късно Su Yunjin има вече успешна кариера и по - добро социално положение и тогава в живота и отново се появява Cheng Zheng.

 

 

 

Never gone и So young са по новели от един и същи автор и това тук се води един вид като продължение.

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали с български субтитри :click:  :click:

 

Онлайн с руски субтитри и дублаж :click:  :click:

 

Филмчето се очертава  май  в първата половина да се посмеем добре, а след това може и някоя сълза да се търкулне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че момчето има невероятна прилика с Майк?

А резюмето е интересно, ще видим като как ще изглежда историята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има някаква прилика между тях! :28558: То аз на Майк съм открила и още двама приличащи на него. Светът е малък явно...

На това китайче дори открих и няколко мимики като на двойника му. :28558:

Иначе и на мен ми хареса резюмето и ще чакам с нетърпение да му хвърля един поглед на това филмче. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, хареса ми това, което успях да видя, въпреки скапаното видео и звук на релийза, който е достъпен с руски превод. С изключение на края. Толкова отворен, че сякаш ти крещи за продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това ще го гледам с голям кеф стига да намеря от къде да го изтегля , ... само ост като слушаш и ти спира дъха ... как никой не му обръща внимание не знам .. мерси за темата



намерих го в азиатският торент   тук  ...  но както винаги не ми дава да свалям хем с регострация .. ако се намири някоя добра душа да го свали и ка1и в мастера например аз мога да се пробвам за превод .. . не съм правила , но не ми пречи да опитам ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tози филм също е в графата ми с изгледани. Бих го определила, като лек за гледане с типичните клишета, които обаче не дразнят и има и своята идентичност. Главният на моменти много ми приличаше на Майк. Актьорите се справиха добре с ролите си. На моменти ми беше интересен, а в други си беше разтягане на локуми, особено към финала. :) Става за убиване на време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За финала.....

Това накрая за мен не е никакъв финал и толкова се радвам че са пуснали и изрязаните сцени, че да ни олекне на душата :)

 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не бях попадала на нещо, което да ме "грабне право в сърцето".

Препоръчвам! :up:

 

 

Eвала на момчето и на любовта му, които тя оцени, но твърде късно. Ужасно много пъти 

потъпква и разбива сърцето му и чак се чудя как я изтърпя толкова време.

Донякъде съвсем малко я разбирам и нея, но само толкова.

 

 Поуката от финала и за целия филм въобще е "Птичето само веднъж каца на рамото". А  нея това

птиче доста често я навестяваше.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих нещо за "проветряване на мозъка"  :28558:  и по коментарите реших , че това филмче може да свърши работа. От поста на Киткет разбрах , че има и руска алтернатива, но тъй като не видях линк се поразтършувах. И воала.... онлайн с руски субтитри и дублаж  . А също и в предпочитаният ми сайт -  тук 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да я разбера тази ГГ

Момчето се утрепа да я преследва, а тя като дърво. Безчувствена работа.

Китайските актриси, толкова слабо играят, нямам думи. То корейките се препарират само при целувките,

а тия изобщо са препарирани през цялото време. Ужас! Като цяло филмчето ми допадна. А момчето е прелест, но на мен ми прилича не толкова на Майки, колкото на Уолас.Хуо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, str_man написа:

здравейте,субтитрите не работят и на двата линка,ако някой може да помогне

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...