Jump to content

Bong Soon – a Cyborg in Love (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Bong Soon – a Cyborg in Love (사랑하면 죽는 여자 봉순이)

 

 Страна: Южна Корея             

Също така известен като: Bong Soon, a Woman Who Dies When Loving

Начало на излъчването: 12 май 2016

Време на излъчване: Четвъртък

Жанр: Драма, Романс

Канал: NAVER tvcast

Епизоди: 12

Режисьор: Kwon Soon Wook

Субтитри: Английски

 

Участват:

Cho Kyu Hyun (Super Junior) като Kim Joo Sung

Yoon So Hee като Bong Soon

Ji Il Joo

Kim Yoo Mi

Kim Yeong Yong

 

Резюме: Научно-фантастичната драма Bong Soon – a Cyborg in Love се развива в бъдещето, където линията между хора и роботи остава неясна, задавайки въпроса какво наистина определя човешкото сърце…

Красивата и умна Бонг Сун е почти перфектна с изключение на факта, че тя е киборг! И към всичко това, в нея е програмиран вид предпазно устройство, което ще я изключи завинаги, ако изпита някога любов. В същото време среща Ким Джу Сонг (Cho Kyu Hyun), компютърен програмист гений, решен да напише за нея нов код „любов“…

 

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено по сюжет изглежда интересно. Има хляб в историята и ако направят хубави моменти ще си заслужава. Няма да го гледам преди да са излезли всички серии, но след това задължително ще го тествам. :)

 

Поправка/ Всички епизоди са налични вече. Хах. Мислех, че тепърва ще се чака. Като го изгледам ще дам отзив! :)

Поправка "2/ Оказва се, че това не е сериал, а просто филм нарязан на 12 парчета по 10 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много различен сюжет от това, което съм виждала. Нещо съм скиптично настроена и не знам защо. Дали е заради сюжетът, защото ми е малко странен или заради факта, че въпреки романтиката, която присъства ми липсва реализмът в цялата история. Ще си дам малко време преди да започна да гледам сериала с надеждата да прочета някой отзив за него. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...