Jump to content

Recommended Posts

oie_EVwkdryvsorI.jpg

 

School Beauty's Personal Bodyguard (校花的貼身高手)

 

Страна: Тайван

Също така известен като: Xiao Hua De Tie Shen Gao Shou

Година на излъчване: 2015 – Август – 10 до 2015 – Септември - 10

Време на излъчване: 2015

Жанр: Комедия, Училище, Романс

Канал: iQIYi

Епизоди: 24

Режисьор: Wu Jian Xin

Субтитри: Английски

 

Участват:

Li Chung Lin като Lin Yi

Cao Xi Yue  като Chu Meng Yao

Xiang Yi Cheng като Chen Yu Shu

Xu Kai Cheng като Situ Jiong

Hu Wei Jie като Zhang Nei Pao

Ivy Shao като Tang Yun

Huang Wei Jin като Lin Li Jie

Sunnee Yang като Feng Xiao Xiao

Claire Lee като Guan Xing

Yang Zhen Zhen  като Gao Xiao Fu

 

Резюме: В сериала се разказва за Lin Yi ( Li Chung Lin ) ушу майстор, принуден да стане бодигард на най-популярното момиче в университета Chu Meng Yao (Cao Xi Yue)…

 

 

Свали :click:

Свали с български субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на 7-ми епизод. Честно казано не знам защо го гледам. Малкият бодигард е такъв шемет, а и бая развратен. Главните актриси са чаровни, има интрига, ама на моменти прекаляват с анимациите, звуците и т.н. Все едно гледам сериал с Джиро от преди 10 години :)))

 

Да видим още колко ще изтрая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,и аз започнах да гледам тази драмичка,на пръв поглед ми изглеждаше интересна и такава се оказа.Но сглупих и сега съм само на първи епизод все още,а трябваше да изчакам за да преведат повечко на български.Като цяло темата и сюжетът ми допадат хубава е историйката,да наистина е малко като в анимация,но не ми пречи да се позабавлявам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е от сериалите, за които ще кажеш "Oh, so cute".  И наистина е сладникаво, наивно, на много моменти пародийно, но забавно и разпускащо. Издразни ме последната серия. През 3/4-ти от нея действието се развива така, сякаш ще има още 2-3 серии и в следващия момент - епилооог. Направо я смъцафръцаха. Сякаш докато са я снимали задъхан вестоносец се е появил на снимачната площадка да им съобщи, че са им орязали бюджета и с тази серия приключват сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.Заслужава ли да се гледа или е от типа за убиване на времето.Нещо резюмето не ме грабна,видя ми се малко блудкава историята и затова питам дали става за гледане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.Заслужава ли да се гледа или е от типа за убиване на времето.Нещо резюмето не ме грабна,видя ми се малко блудкава историята и затова питам дали става за гледане :)

Ако търсиш нещо хубаво за гледане се насочи към друг сериал. Този е само за убиване на времето, когато сивото ти вещество трябва да си отпочине и ти трябва нещо за фон. Всъщност, както съм писала в предния ми пост "забавно и разпускащо" без да търсиш невероятна актьорска игра, сюжет и режисура. За себе си го оприличих като пародия и с тази нагласа успях да го изгледам до край. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относително вятърничево за мен от началото до края. Разбира се всеки си има вкус, обаче на мен изобщо

не ми допадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си сваля от Avistaz сайтът драмата,имам регистрация,но просто на някои филми не ми дава да свалям,дори и субтитри.Моля кажете ми как да си ги сваля,даже и субтитрите не мога,а те на всички епизоди ли са преведени или не? Много благодаря за отговорът. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нямаше проблем със свалянето. Това е линка, който ползвах . Английските са пълни. 

Ако не успееш да го свалиш и гледаш - не съжалявай.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш нещо хубаво за гледане се насочи към друг сериал. Този е само за убиване на времето, когато сивото ти вещество трябва да си отпочине и ти трябва нещо за фон. Всъщност, както съм писала в предния ми пост "забавно и разпускащо" без да търсиш невероятна актьорска игра, сюжет и режисура. За себе си го оприличих като пародия и с тази нагласа успях да го изгледам до край. :)

Мерси за отговора.За сега го оставям в графата ''по-късно'',въпреки,че ми се гледаше нещо разпускащо,но като не ме грабва ще търся нещо друго.Мерси отново за отговора  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До средата отговаря на резюмето и на постера, относително забавно, пародийно и комиксово. Нататък - съвсем други интриги, историята се разви в друга посока, детски екшън, детинско развитие и взаимоотношения, да не говорим, че главната постепенно се загуби и в последните серии изобщо не се появи...!!?? Направо не мога да повярвам, че са имали наглостта да оставят така омотано и незавършено това "произведение". Всички сюжетни линии останаха висящи, без логичен или дори и нелогичен да беше край. Една слаба надеждица имам, че това не са всички серии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...