Jump to content

Recommended Posts

fullsizephoto715345.jpg

 

 

 

photo715335.jpg

 

 

Thumping Spike (두근두근 스파이크)

 

        Страна: Южна Корея      

Период на излъчване: 20 февруари 2016 - 24 април 2016

Време на излъчване: Събота - Неделя

Жанр: Драма, Спорт

Канал: Sohu TV

Епизоди: 20

Режисьор: Kim Jin Yeong

Субтитри: Английски

 

Участват:

Song Jae Rim като Hwang Jae Woong

Hwang Seung Eon като Kang Se Ra

Lee Tae Hwan като Baek Woo Jin

Shin Hyun Soo като Yi Han Sol

Kang Hui като Park Hyun Sung

Kim Byeong Chun като треньора на отбора

 

Резюме: Бившата топ звезда във волебола Канг Се Ра е принудена да стане треньор на най-слабия училищен отбор в Корея. Постепенно тя се привързва към играчите и ги кара да се стремят към успеха.

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски и български субтитри :click:

Свали с вгареди английски субтитри  :click:  

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Линк към Thumping Spike 2 (2016)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, заради това, че е на спортна тематика, заради показания спортен дух, за това, че беше интересно направен, въпреки клишетата, заради Song Jae Rim и всички високи /без/дарни сладури от отбора.

Целият преведен на руски тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръпки ме побиват от погледа на главната. Гледа лошо, но наистина и отива. Идеална е, когато играе намръщена, нямам търпение да я видя и усмихната /за сега само е лоша и гледа лошо, но съм в началото/. Благодаря за превода! Аз дори не съм разбрала за този мини-сериал, а виждам, че е миналогодишен. Голям пропуск от моя страна. Харесват ми ситуациите, емоциите и това, че са синтезирали основното в кратки серии без излишни локуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва сериала. И за първи път ми се струва, че има такъв директен подход от страна на мъжа, защото обикновено в корейските сериали не се разкриват така директно и прямо, и не осъзнават и не признават толкова бързо чувствата си, а този сериал е приятно изключение. Много мъжки се държи главния! И много сбито и точно се показва всичко важно, без локуми, премерено и ясно, искрено и конкретно. Изобщо не усетих как "изгълтах на екс" първите 16 серии, сега нямам търпение и за останалите 4. Браво на преводача за избора, и за бързия и хубав превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да го изтърпя. Едвам до 10 еп. и то защото са по 15 мин. сериите. Толкова са изкуствени всички, че няма докъде...особено волейболистката  с 1.30 ръст...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Urban написа:

Не можах да го изтърпя. Едвам до 10 еп. и то защото са по 15 мин. сериите. Толкова са изкуствени всички, че няма докъде...особено волейболистката  с 1.30 ръст...

Off Topic

АААА, моля ти се, забравяш поне 12см ток, с който ходи по волейболния под(дето иначе в истинска зала няма да допуснат такова нещо като токове да се разхожда...)

но не знам защо обаче някак симпатизирам на главния волейбоилист, а и не гледам често спортна тематика в корейски филм, та малко разнообразявам на работа с тези 15минутки:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Urban написа:

Не можах да го изтърпя. Едвам до 10 еп. и то защото са по 15 мин. сериите. Толкова са изкуствени всички, че няма докъде...особено волейболистката  с 1.30 ръст...

 

Ърбан, Пробвай втория сезон! Там са по-адекватни нещата и по-добре играят главните - поне има химия между двойката. Тук треньорката никак не показваше чувства, само се кокореше. Във втория сезон се набляга на чувствата и емоциите. И няма високи токчета /обаче има танг-платформи/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...