Jump to content

Recommended Posts

557full-hands-in-the-hair-poster.jpg

 

Hands in the Hair (做头)

Страна: Китай

Също така известен като: Zuo tou

Премиера: 30 септември 2006

Времетраене: 101 мин.

Жанр: Драма, Романс

Режисьор: Cheng Ding Jiang

Субтитри: Български

:imdb:

 

Участват:

Wallace Huo като A Hua

Rosamund Kwan като Aini

Francis Ng като съпруга на Aini

Lu Yang като Lulu

 

Резюме: Филмът разказва историята на жена (Айни) от буржоазен произход, която трябва да се омъжи по настояване на майка си за избран от нея мъж. Бъдещата свекърва живее в САЩ и идеята е да заминат при нея. Но свекървата умира, преди да тръгнат, и нашата героиня се оказва в капан. Тя е свикнала на разточителен живот, а съпругът не може да ѝ осигури такъв. Единствената ѝ радост е приятелството с нейния стилист А Хуа. Преди 10 години прическата, която той ѝ е направил, е била известна в цял Шанхай, но сега тя е последната жена, която я носи. Около нея всичко е в пълна разруха, включително и любимият ѝ салон за красота. Съвсем отчаяна, Айни разбира, че изпитва романтични чувства към А Хуа. Това е история за рухнали надежди, примирение, нова надежда, любов, предателство и изненадващ край. Във филма се усеща доста силно еротично напрежение. Няма неприлични сцени. Нещата са само загатнати…

 

Свали с български и английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го преди малко и още съм във филма (отдавна не ми се беше случвало). Трогна ме много повече от която и да било сополива и пресилена драма. Нещо хич не ми се пише... все се връщам да трия и редактирам. Затова с две думи: не е забележителен филм, но и не е загуба на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...