Jump to content

Recommended Posts

1456480295_descendants_of_the_sun_bg_poster_version01.png

 

Descendants of the Sun (태양의 후예 )

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 февруари 2016 - 14 април 2016

Време на излъчване: СрядаЧетвъртък 22:00

Жанр: Мелодрама, Военен, Романс

Канал: KBS2

Епизоди: 16 + 3 спешъл епизода

Режисьор: Lee Eung Bok

Субтитри: Английски

 

Участват:

Song Joong Ki като Yoo Shi Jin
Song Hye Kyo като Kang Mo Yeon
Jin Goo като Seo Dae Young
Kim Ji Won като Yoon Myeong Joo
Kang Shin Il като Lieutenant General Yoon

Kim Min Suk като Kim Gi Bum

Onew като Lee Chi Hoon

David McInnis като Agus

Yoo Ah In - гост в епизод 13

Ryu Hwa Young (T-ara) - гост в епизод 4

 

Резюме: Мироопазващите сили на ООН са изпратени в разкъсваната от война страна на Урук (измислена източноевропейска страна). Там капитан Ю Ши Джин (Song Joong Ki) се влюбва във военния лекар д-р Канг Му Йон (Song Hye Kyo) от организацията „Лекари без граници“...

 

 

Свали с български субтитри  :click:  :click:

Свали с български дублаж :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри  :click:

Свали Special 1 с бг субтитри   Свали Special 2 с бг субтитри  Свали Special 3 с бг субтитри

С руски дублаж  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, това мръвка ли показва момчето? Малко е неясно...

А иначе много интригуващо е излязлото, а и ще видим прекрасната Song Hye Kyo, ще чакаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми квото има, показва. Тук са събрали каре от най-големите ми любимци и от месеци съм на клона. Резюмето също е интересно и очаквам много. (Тук и ЧинГу е с по-голяма роля явно, дано ги дават с Джи Уон по-честичко.) Много на клона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заинтригуващо! Като ще воюват в измислена източноевропейска страна, толкова ли не можаха да снимат в България.

Хем източноевропейска, хем става все по-измислена:-)))

Хем пълен кеф, за нас, феновете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи интересно, още по-интересно ще е как ще изглеждат източноевропейците и на какъв корейски ще говорят. Иначе сюжетът звучи драматично-обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да са актуални да бяха ситуирали действието в някоя арабска държава, африканска или изобщо някъде, където в момента има граждански войни и военни конфликти, какво забъркват Балканите  :nunchako:

Като добавим, че от всички жанрове филми, тези с военно-политическа тематика са ми най-безинтересни и принципно не гледам такива, залагам единствено на главните актьори и любовната история, за да дам някакъв шанс на сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките във фейсбук ме провокират. Очаквам да го пуснат някъде със субтитри и да хвърля едно око. 

12671782_1001437116609744_40741410600113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама т'ва па детенце като взе, че се съблечеееее!  :tongue:

 

Разкошен първи епизод. РАЗКОШЕН! Джун Ги вкара ударна свръхдоза чар, Чин Гу безапелационно смазва всяко женско сърце с тоя ми ти поглед (майчице!!!), Хье Гьо е във вихъра си, а Джи Уон изобщо, ама изобщо не им се дава. Добре завързаха всички връзки, мога само да гадая какво ще измислят занапред, та да ги разплетат. Като добавим и изключително забавните и свидни камео включвания, ето ти бомбастична рецепта за тотален хит. Явно в следващите няколко месеца няма да се спи, ама то сънят и без т'ва е за слабите.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен първи епизод. Завързаха историята без да се помайват. От доста време не съм чакала с нетърпение следващия епизод на някой сериал. А актьорите са великолепни. Всичките са без грешка  :up: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм от 1 епизод. Не натоварващ, бързо развитие на случката не ти става скучно и най - важното двамата главни са големи красавци. За сега си струва да се хвърли едно око. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да харесвам Сонг Джунг Ги мислех да го пропусна сериалчето, че яко ще се лее драма тук, с кофи при това. А по-принцип ги избягвам големите драми. Обаче...Automatisch.Engel, така ме провокира и стимулира, направо "предизвика" :896767:  със снимката по-горе, че как да не го загледа човек?  :i love this: Та и аз съм на клона. И на мен ми хареса първи епизод, бързо действие, завъртяха историята и страхотен Джунг Ги. :wub: На главната обаче не съм й фен, но я преживявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на фенския клон с лаконичен коментар- :up:  и Чин Гу- уау!

 

За статистиката- поради лесната смилаемост на епизода, Убавците и клокочещата   романтика, повече от двойно по-висок рейтинг от леко скучноватия встъпителен епизод на конкуренцията със завръщащите се от оня свят - 14,3 с/у 6,6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детенцето като се съблече не ми даде такова отражение, но усмивката му, усмивката му в първи епизод направо разхлопа всичко в мен. Чар, та чар, та направо не се спря. На мен и втори епизод ми хареса, още по-бързо подкараха историята и като се абстрахира човек от мъглявата идея с държавата Урк, всичко друго си е просто на макс....сурови трениращи мъже в униформи, красива лекарка паднала от луксозна частна болница в Сеул, ооо да!

В тоя сериал освен да станеш разноглед не знам какво друго може да се случи, каст ли бе да го опишеш, накъдето  и да се обърнеш хвърчи сексапил, погледи, чудо! :inlove:

 

p.s. Чин Гу е ее... женомелач ли е правилната дума. поглежда и право в сърцето. евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...