Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Joseon Magician (조선마술사)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: The Magician

Премиера: 30 декември 2015

Времетраене: 122 мин.

Жанр: Романс, Период

Режисьор: Kim Dae Seung

Субтитри: Английски

 

Участват:

Yoo Seung Ho като Magician Hwan Hee

Go Ara като Princess Cheong Myung

Kwak Do Won като Gwi Mol

Jo Yoon Hee като Bo Eum

Lee Kyoung Young като Ahn Dong Whi

Park Chul Min като Ki Tak

Son Byung Ho като Kim Gap Seo

Jo Dal Hwan като Deok Hoo

 

Резюме: Младата принцеса на династия Чосон Чонгмьонг (Go Ara) пътува до династия Цин, за да се ожени за представител на местния кралски род. Но по време на пътуването се запознава с млад магьосник Хуан Хи (Yoo Seung Ho) и се влюбва силно в него…

 

С български субтитри: :click: :click: 

С български, руски и английски субтитри: :click:  

Свали с руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А   тук  онлайн на руски.Тъкмо днес го набелязах.

 

Мудно, по-мудно, най-мудно.

Геройски го изгледах до края, макар и с досада, но гледайте и преценете, все пак- "на вкус и цвет-товарищи нет".

 

За някои, сигурно ще бъде прекрасна приказна история, изпълена с чувства, че и хепиенд за капак.На мен, при все че съм романтичка, не ми хареса.

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само една хубост не стига! Много объркан разказ, който не ти докосва емоцията в нито един момент. Голямо разочарование лично за мен.  Чаках го с надежда този филм, изгледах го с объркани чувства и не остави никаква следа в мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да гледам и другите филми на Go Ara и докато търсих си харесах трейлъра на сериалът No Limit от 2009, но не намирам нищо за него в сайта и форума. Някой срещал ли го е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го точно по празниците и май ми дойде добре. Абстрахирам се от пропуски в сюжета, клишета и слабости в играта, обаче на фона на бозите, които пускаха по телевизиите, тези двамата и приказната история ми усмихнаха деня.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха страхотен филм .Не съжалявам ,че си изгубих няколко часа от живота с него .Близо два часа бях под напрежение дали ще има happy край и като цяло какво ще се случи .Беше добре балансиран от към чувствата и емоцийте който те връхлитат докато гледаш ... Абе заслужава си времето поне според мен .Отличната игра на артистите естествено е в голяма заслуга за това ...



Като чета коментарите ми иде да допълня ,че май не е за ,хахаха, големите критици да не го гледат ... това май е  филм за повърхностни и боси хора като мен от към изкуството наречено кино ... шегувам се хахаха без лични обиди ... стана ми смешно ,че само аз съм го харесала :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...