Jump to content

Recommended Posts

noy1.jpg

 

When I See You Again

 

Държава: Тайван

Език: Мандарин
Жанр: Романс, комедия, драма
Епизоди: 20

Времетраене: 60 мин.
Канал: TTV / SETTV
Период на излъчване: 31 май 2015

Субтитри: английски

 

Участват:  Jasper Liu,  Mandy Wei,  Ivy Shao, Jet Chao, Xiu Qin и Zooey Tseng

 

Резюме: Xia You Qian е красив и в разцвета на кариерата си. Обичан и уважаван от всички.

Той се събира с An Xi, чудейки се дали да й даде втори шанс,

след като преди години, тя е разбила сърцето му, отхвърляйки любовта.

 

Сваляне: :click: 

 

Гледай онлайн 

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозното патенце/паток се превърна в лебед.  Jasper Liu е сладур, както винаги. Като го погледнеш, може и да не ти се стори кой знае какво, но това е само, докато се усмихне с всички зъби и тогава си мат.  Но най-много му харесвам, че играе изключително естествено и непринудено, пък и ролите, дето му дават все ми са на сърце - той ли ги оживява или ми допадат такива персонажи, всъщност, няма значение. Важното е, че си прекарвам времето много приятно и след сериала ми е позитивно и приповдигнато, пък и тайванско е все пак. 

Много нови продукции на Джаспър се превеждат от рускините, май много хора са усетили завладяващия му чар, този сериал също, но превода е завършен само тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежо, забавно, не натоварва и определено успях да разпусна пред екрана. Всички актьори се справиха страхотно, главните бяха супер сладури, особено този чаровник Jasper Liu. За 20 си серии нямаше много излишни моменти, като цяло си струва отделеното време, затова гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...