Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

I Wanna Be a Sup'tar (วันหนึ่งจะเป็นซุปตาร์)

Страна: Тайланд

Също така известен като: Wan Neung Jaa Bpen Superstar

Период на излъчване: 3 август 2015 - 27 октомври 2015

Време на излъчване: Понеделник - Вторник

Жанр: Комедия, Романс

                 Канал: GMM One                  

Епизоди: 26

РежисьорGMM One

Субтитри: Английски

 

Участват:

Push Puttichai като Win Pakorn / Win

Gypso Ramita Mahapreukpong като WanNueng / WanWan

Tao Sattaphong Phiangphor като MeeDee

Woonsen Virithipa Pakdeeprasong като May Araya / May

 

 

Резюме: : Голямата мечта на WanNueng (Gypso Ramita Mahapreukpong) е да стане мега-популярна суперзвезда, но в колкото кастинга участва, толкова повече не я харесват. Докато един ден съдбата не се усмихва на упоритото момичето, а имено предоставяйки и възможността да заживее в къщата на известната суперзвезда Win Pakorn (Push Puttichai). Нашата героиня се озовава не само в къщата мечта на всички жени, но и заживява там! Всичко е чудесно само ако не имаше едно голямо "Но",  характера на Win коренно различен от общоприетия образ на мил и чаровен мъж....

 

 

 

 

 

Свали  :click:

 

С вградени Английски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с Руски субтитри  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва я изтраях в началото малката, едно адско преиграване, кривене, пулене за да го докара до простодушна /ама излезе простовата, да не кажа проста/ WanWan. Сигурно така са ѝ казали на актрисата, защото към последните серии, със съзряването и израстването на героинята ѝ, тя силно се очовечи и онормалнѝ, направо си ми хареса. Но основно си гледах заради Пуш, де, `щото ако трябва да съм честна, то нямаше кой знае какво друго. И толкоз много, много гей на едно място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната е една от най-противните главни които съм гледала. Пуш както обикновенно е наслада за окото. Едва ли ще я изтърпя целият сериал, но ми стана интересно и заради втората двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал, започнах преди време да го гледам, естествено, заради Пуш. :) Така и обаче не можах да "преглътна" главната и се отказах за не определен период. Със сигурност ще го продължа, само за да се наслаждавам на този хубавец но и ще трябва да го гледам, когато имам нерви в излишък, защото такъв отвратителен и простоват женски образ са изградили на главната, че просто не е истина, колко ме подразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче го почнах на шега, има толкова смешни моменти... Просто ми разтовариха деня...

Главната и мен ми се видя отначало противна, но с грима, вече ми изглежда сладка и по-готина от супер звездата. 

Едва съм на 7-ма, но си го харесвам, въпреки толкова гейските двойки и небивалици. Но смешните ситуации, в които изпадат героите просто са върха... :28558:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко се гледа, няма натоварване, дори главната не ме дразнеше чак толкова. Разбира се започнах го заради Пуш, това момче може много повече и няма да бъде зле да се ориентира към по-съдържателни роли.

Off Topic

Много ми хареса сцената, в която Пуш я учеше да бъде актриса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко много ми хареса този лакорн! Принципно почти не ги издържам, ако няма някой симпатяга, който да ми приковава вниманието, но тук... на фона на толкова много противна гейовщина, цялата история ми вървеше адски готино! Разбира се, че щом се мернеше гей на хоризонта, съм превъртала- то се не трае! Обаче главната двойка има такава сладка спойка.... Ще го повторя отново, само за да се смея отново на глас и за да не слиза от лицето ми усмивката, докато гледам.

Разбира се, драмата започнах и препъртях, докато чаках да наваксат с последните епизоди на по-новата им обща продукция - Will you merry me! , където се изумих, колко хубаво им се получава на двамцата..... а то защо било - те имат опит от тази красотичка тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...