Jump to content

Assassination (2015)


lazeto

Recommended Posts

a73146c7af84fb895a360e988a06ecac.jpg

 

Assassination (암살)

 

Страна: Южна Корея

Премиера: 22 юли 2015

Времетраене: 140 мин.

Жанр: Драма, Исторически - 1930

Режисьор: Choi Dong Hoon

:imdb:

                 

Участват:

Jun Ji Hyun като An Ok Yoon

Lee Jung Jae като Yeom Seok Jin

Ha Jung Woo като Hawaii Pistol

Cho Jin Woong като Soksapo

Choi Deok Mun като Hwang Deok Sam

Oh Dal Su като Younggam

Lee Kyoung като Young

Hong Sung Duk като зъболекаря

Jin Kyung като An Sung Sim

Kim Hae Sook (гост)

 

Резюме: През 1900 година Корея е под японска окупация и много корейски активисти бягат в Китай, криейки се от японските власти.

През 1933 година в Шанхай е дадена заповед на An Ok Yoon (Jun Ji Hyun), лидер на група от наемни убийци и първокласен снайперист, осъдена на смърт, да убие командира на японската армия. Приемайки мисията, An Ok Yoon се надява, че най-после ще види така чаканата независимост на Корея...

 

Награди:

24th Buil Film Awards - Best Actor (Lee Jung Jae), Best Art Direction (Ryu Seong Hee)

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click: 
Онлайн с :subs: :click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:  

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руско озвучаване :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук с руски превод.

Просто не усетих как минаха два часа и двадесет минути. Добре направен филм с отлични актьори-заслужава си наградата за най-добър филм на годината. Гледайте го, няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път гледам филм за национално-освободителното движение в Корея. Сценарият е наистина много добър- този път не намерих никъде пропуски и двусмислици. Аз също не усетих как минаха цели 2 часа! Актьорската игра няма какво да я коментирам, след като на едно място са събрани толкова класни корейски актьори.  Абсолютно си заслужава гледането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър филм. Отдавна не ми се беше случвало филм да задържи вниманието ми докрай.

Jun Ji Hyun е прекрасна актриса. Чудесно се справи и в двете си роли. Още от "Дейзи" я харесах.

Като цяло подбора на актьори е много добър.

Декора приличаше на американски усестърн :), допълваше го целия екшън. Очарована съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за субтитрите. Опитах да го гледам с английски, но бяха невъобразимо бързи :) Филмът много ми хареса. Забавлявах се през цялото време. Чудесно подбрани различни персонажи, актьорите всички класни, историята заплетена. Декорите и костюмите също на ниво. Според мен е сериозна стъпка напред след The Thieves, който също бе готин, но този си беше значително по-изпипан. Хареса ми хуморът на моменти, също сцената на прозореца с шалчето. Екшън сцените също бяха страхотни и вълнуващи. Чуден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...