Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 Twenty Again (두번째 스무살)

 

Страна: Южна Корея

Епизоди: 16

Телевизия: tvN

Начало: 28 август 2015 

Време на излъчване: Петък и Събота 20:30

Режисьор: Kim Hyeong Sik
Сценарист: So Hyeon Kyeong

 

Участват:

Choi Ji Woo - Ha No Ra

Lee Sang Yoon - Cha Hyun Seok

Choi Won Young - Kim Woo Cheol

Kim Min Jae - Kim Min Soo

Son Na Eun (A Pink) - Oh Hye Mi

Choi Yoon So - Shin Sang Ye

Park Hyo Joo - Kim Yi Jin

Jung Soo Young - Ra Yoon Young

No Young Hak - Ga Soon Nam

Kim Gang Hyun - Seo Dong Cheol

Kang Tae Oh - Kim Woo Cheol (young)

 

Сюжет:

Като млада 38-годишната Ха Но Ра (Choi Ji Woo) мечтае да стане танцьорка. Тя се запознава с бъдещия си съпруг, Ким У Чол, когато е само на 19-годишна възраст, и неочаквано става майка. Оттогава тя се фокусира върху живота си на съпруга и майка. Но един ден Но Ра решава да посещава същия университет като 20-годишния си син Мин Су и за втори път живее като 20-годишна.

 

С български субтитри:  :click:  :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри:  :click:

С руски субтитри + OST: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че tvN, няма да ни подведат и този път.Добър първи епизод и добър актьорски състав с малките задължителни изключения ;) .

Тоя рак, дето и го лепнаха на главната, не ще да е рак(ех, тези доктори в Корея :28558: ), а предвид очертаващата се, надявам се комедия с аджумата- студентка, сред връстниците на сина си, че и срещата и с преподавателя- първа любов, ще се заплетат ситуации.Като сложим и съвместното съжителство със съпруга, с който са разведени, предпоставките за купон са налице.

 

И с руски субтитри тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хаха, доколкото разбрах тя не е болна. Нали видя как нипоказаха, че името на пациентката е Хан О Ра, не Ха Но Ра.



Много ядосващо започна, те около нея всички се държат безподобно (за да може да я гледаме как се взема в ръце и спира да се поставя в ролята на жертва).
Иначе толкова объркващ университет не съм виждала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото ми е нещо лигаво и скучно-tvN са смъкнали летвата с този сериал. Съученикът на аджумата е поне 10 години по-млад от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък продължава да ме кефи и след 5-ти и 6-ти епизод, даже ми е най-свежият и приятен сериал от доста време насам.На И Санг Юн, всичко му се получава( даже и с любимката на форума Ку Хье Сон, химия докара  :28558: ), а Че Джи У и предучилищна да и дадат да играе , ще и повярвам, че е в предучилищна.Химията между тях я има, въпреки разликата в годините, май 5.Промяната в аджумата, върви по възходяща линия,става неуправляема , барабар със синето, комедията я има и предполагам по-хубавото тепърва предстои.Всички актьори са си на мястотото, радвам им се.Надявам се, понеже е TvN, a не ония канали с послушните светици , даже и развод да видя. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, той разводът си е ясен като бял ден :) Там няма мърдане... За момента той настоява, после - тя ще го иска.

Но съм съгласна с теб - сериалчето е много свежо и приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал засега. За копнежите и мечтите.

Носталгия по младостта, младежкото дръзновение и пламъка в очите.

Да не спираме да мечтаем.

Да не се обезличаваме в семейството, потопили се в сивото ежедневие, нагърбили се със куп проблеми и задължение.

За смисъла на човешкия живот и безвратността на времето. Страхотна игра на мъжката половина, майката малко ми е антипатична.

Синът й, е бонбон отвсякъде, игра, визия, Супер. Продуцента - супер, мъжът й гад и половина, супер игра.

Ами.. това е за сега, ще го следя... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва сериала,но фаворити са ми съпруга и неговата Долсинея,най-флегматичната двойка,която съм гледала до сега. :28558:

Иначе като родител седи и чака съпругата му да се прибере,как гледаше през прозореца,започна да се прибира по навреме.Choi Won Young за първи път ми направи  голямо впечатление в Hundred Year Inheritance,това човече много му се отдава да играе комични роли. :up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият сериал, който ми държи интереса за момента и все още съм оптимист, макар и вече с леки съмнения

че ще разчупят статуквото и ще освободят аджумата, освен психически и буквално от ненужния съпруг.

 

Продължава да е приятна драмата с въпросите,които поставя, наглед  банални, но  които ежедневно си задаваме. Продължава да е приятна и с лекотата, с което върви действието, със симпатичните персонажи, с нелошите диалози, с това, че всяка възраст, може да намери кого и какво да хареса и също, съвсем не маловажно,че не тъпчат на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми харесва гледам го с удоволствие ,надявам се аджумата да бъде свободна с или без мъж до нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

funktastic17 много благодаря за разяснението за името на пациентката. Ако не бях го прочела сигурно щях да зарежа сериала на първи епизод!

Изглежда ще е забавно, ще го продължа, за да проследя еманципацията на аджумата.

А между другото, видях тук моста от Любовната афера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето върви доста добре! Дори в 10 епизод 

много ме изкефи сцената между майка и син, макар в началото да не и обръщаше изобщо внимание синчето.

. Мисля си, че трябва да вкарат романтика вече, че наближава края...

Интересно ми е дали пък няма да объркат сценаристите всичко и да няма развод,

е ще видим предполагам в следващия епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това се казва развитие на събитията! Много добър 12 епизод! Аджумата заби всички в земята!

Лъснаха му кирливите гащи на оня скункс професора! Асса!

А срещата между любовницата и съпругата беше епична! Оная фръцла си глътна граматиката!

Много ми хареса и как синът защити майка си пред бащата и как го насоли, задето се скръндзи да й плати таксата за училище! Ти си виновен, задето тя не е могла да следва!

Изкефих се когато миризливкото два пъти подлудява и ходи да прави скандал на продуцента и да си търси жената! Не мога да кажа, че е от ревност, щото той не я обича, ами по-скоро, че му се изплъзва робинята и вече няма кой да му слугува и да го слуша!

Много ми хареса как като играха карти в палатката продуцентът тайно раздаде нарочно най-силната карта на любимата си, за да я зарадва. Показаха го как готви и мие чинии, а на нея нищо не й дава да пипне. за да ни успокоят, че тя няма да премине от един робовладелец на втори, ами тоя път ще се отнасят с нея като с принцеса. Демек, сценаристите изпросиха одобрението на зрителите за новата любов на аджумата :D

Сега, както си му е реда за корейските сериали, започват редовните няколко епизода премеждия преди хепи енда. Оня със слабия сфинктер даде заден ход и скъса документа за развода! Ама не е познал ако си мисли, че аджумата ще се примири! Ще го изрита тя от живота си, както той заслужава!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път виждам аджума да бие шамари на мъжа си! На публично място! И това го показват в корейски сериал! Революция ли почна?

Обаче това бяха двата най-заслужени шамара! Малко му бяха даже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя хубаво му би шамари, но след

пълната промяна при него, ще го съберат пак с аджумата, а ние ще си скубем косите от яд.Продължавам да не вярвам, че ще толерират развода и ще съберат разведена с дете с ерген.

 

Все пак надеждата умира последна -един процент от мен тайно се надява.

Иначе, поредните две порции кеф и чакане до следващата събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е най-чаканият сериал за момента. Красавици, Шисъси - тц.

Лавандула, няма да ги съберат със съпруга. А ако случайно стане така, ще те съдя за урочасване! Пепел ти на пръстите, честно!

И, само да си кажа, никак, ама никак не искам да свършва това сериалче.

 

бай дъ уей, 6-7 рейтинг за кабеларка добре ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бай дъ уей, 6-7 рейтинг за кабеларка добре ли е?

Супер е рейтингчето, като за кабеларка!

Лавандулке, тука не позна! Няма начин да ги съберат, защото посеркото си изгори всички мостове -

нали й обеща магазина, а сега го продаде набързо и скришно, за да събере пари за подкупа. И дори не й каза! А тя го защитаваше пред приятелката си, че никога нямало да я излъже за магазина, защото Минсу му бил кръв. Ха! Сега колкото и да й лази на колене, свърши, чадо!

 

По-скоро си мисля, че ще го направят слуга на онази злобарка любовницата му да трябва да й се мазни и да я слушка, че инак тати ще го изгони от университета!

Мноооого ми се иска да видя каква е била реакцията на корейските аджуми на шамарите! Сигурно са викали от радост, че чак Сеул е гръмнал!

А за края, може да няма точно сватба, да не скандализират общественото мнение, но той нали си е бохем главният, може и без тапия да се съберат, или с отворен край, но силно намекващ, че са си заедно двамцата! Или аджумата ще реши да прави кариера и ще се откаже от мъж изобщо... но надали, както я хвана хълцука ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият ми процент надежда идва точно от това, че е по кабеларката.

Колкото до рейтинга, не го бях поглеждала, но за кабеларка е бомбастичен.Те нормално една докарват до 1,5-2 май.

 

 

Това  с магазина е най-големият довод, който може да наклони везните към първата любов и да надскочи корейския морален предразсъдък, а и да оправдае залитането на нашата хубавица, че не стои тихо и слугува на детето сред развода.Това ще запуши и устата на синето, че той хубаво я подкрепи, но наличието на нов татко- едва ли. ;)  Любовницата пък, ще купи магазина и ще го направи вярно послушко професорчето

 

 

Чингу, колкото до края, със сигурност няма да я видим да дундурка второ бебе. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му се на хапльото, да се върне тя при него.

Но си изгърмя патроните. Никакво връщане.

Особено след като тя разбра, че толкова я е лъгал, най-вече за баба й.

Той синът му намаше търпение да се отърве от него...

Но не мисля, че ще отиде при оная, професорката, твърде е нарцистичен и горд.

Краят ще остане отворен...

Но дано греша и ги съберат ... А синът й, е невероятен сладур... Боже такова нежно същество, с такъв тембър... :up:  :kissy:

Очаквам края с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,че няма да ги съберат е ясно,но може и да има малко колебание или съчувствие от страна на бившата съпруга,когато загази този мазник.Колкото и нервирана да му е,ще  го разбере защо е постъпил така,защо е продал магазина.

Корейските аджуми,няма да му простят изневярата,както и лъжата,а за двамата влюбени няма да има проблем,защото сме гледали доста корейски семейни драми в които се събират разведена с дете и ерген,не е проблем.А и тук няма майки,бащи,лели които да им се бъркат.

Иначе за мен най колоритния образ е този на съпруга,

отиде при продуцента да му каже,че той ще се бори за съпругата си. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...