Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

Sex and the City (China Version) - 女人帮·妞儿

 

Страна: Китай

Година на излъчване: 2012

Жанр: Романс, Драма

КаналLETV

Епизоди: 12

 

УчастватCherrie Ying, Xiong Nai Jin, Liu Yun, Song Ning, Chen Jian Bin, Gan Wei и др.

 

Резюме: Четири жени се опитват да балансират между работа, приятелство и любовни връзки.

 

:essub: 

 

 

Свали с  :subs::click:  :click: 

Сваляне: :click:

Онлайн с :subs:   :click:  

Онлайн с руски: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много провокативен и визуално откровен, без каквито и да е задръжки, изненада за мен, все пак е сериал. Оставам с впечатлението, че азиатците правят прекалено всичко - ако е целомъдрено,е прекалено, чак безполово, ако е разкрепостено, чак те е срам даже и самичък да го гледаш, ако е бой, то ще е зверски, ако е скок, той ще се превърне в летене, ако е болест, то ще е нещо смъртоносно - не мога да разбера защо е това люшкане в крайностите... Не мога да сравнявам с оригинала, защото заради Сарата не мога да се насиля да го гледам, но тематиката много ми допада. Харесва ми и как е направен като цяло - бързо действие, изненадващи обрати, главните са жени с мозък /в повечето случаи, де/, отракани мацки, които се справят с живота си не като го гледат жално и чакат принца с белия кон да ги вади от калта, а със собствени сили и въпреки всичко. И защото толкова ми хареса, ми се видяха малки сериите и малко на брой, но и това може да е всъщност за добро, сигурно едно леко разтягане ще забави скоростта на филма, а тя е просто перфектна. 

Сериалът е много добър и напълно оправдава отделеното време. Много благодаря за българските субтитри на екипа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми хареса, много преиграване, претупване. Съгласна съм в горното мнение за крайностите, тези тук ми дойдоха в повече  :no: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...