Jump to content

Ahn Jae Hyun (Ан Дже Хьон)


Recommended Posts

Ahn Jae Hyun

      spacer.png

 

Име: Ahn Jae Hyun / 안재현 / Ан Дже Хьон

Роден на: 1 юли 1987 г.

Място на раждане: Сеул, Южна Корея

Професия: Актьор, модел, дизайнер на бижута

Кръвна група: А

Зодия: Рак

Ръст: 186 см

Тегло: 67 кг

Семейство: бивша съпруга актрисата Koo Hye Sun (регистрират брака си през 2016 г., а официално се развеждат през юли 2020 г.)

Агенции: ESteem (от 2009), H:RB Entertainment (от 2013), Clumsy Media (от 2013)

              Х: @AAGBan                

Instagram: aagbanjh

 

Ан Дже Хьон започва своята кариера като модел през 2009 година, като се появява в различни списания, шоу програми и реклами. През 2011 година участва в предаването Lee Soo-geun and Kim Byung-man's High Society, където започва да добива известност. Появява се и в няколко музикални клипа. През 2013 година участва в драмата My Love from the Star. Благодарение на този сериал има много оферти за участие и през 2014 година играе във филма Fashion King, както и в една от главните роли в сериала You're All Surrounded. През 2015 година изиграва своята първа главна роля в сериала Blood.

 

Сериали:

[2023, KBS2] The Real Has Come

[2019, MBC] People With Flaws

[2018, JTBC] The Beauty Inside

[2017, SBS] Reunited Worlds

[2016, tvN] Cinderella and the Four Knights

[2015, KBS2] Blood

[2014, SBS] You're All Surrounded

[2013-2014, SBS] My Love from the Star

                                                                                                                                     

                                                             Филми:                                                               

[2016] Perfect Imperfection

[2014] Wedding Bible

[2014] Fashion King

 

ТВ филми:

[2015, SBS] Snow Lotus

 

Участие в музикални клипове:           

Off Topic

[2014]

[2014]

[2013]

[2013]

[2012]

[2012]

 

       

ТВ предавания:

[2015, KBS2] Happy Together

[2014, KBS2] Happy Together

[2014, Mnet] M!Countdown

[2013, MBC Music] Music Talk Talk Marbling

[2011-2012, jTBC] Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High Society

                                                                                                                    

                                               Дискография:                                                 

Ahn Jae Hyun - That Was You

 

Награди:

[2023] KBS Drama Awards - Best Couple Award (The Real Has Come)
[2023] KBS Drama Awards - Popularity Award (The Real Has Come)

[2016] 9th Korea Drama Awards - Best Actor (Cinderella and Four Knights)

[2016] 9th Korea Drama Awards - Global Star Award (Cinderella and Four Knights)

[2014] SBS Drama Awards - New Star Award (My Love From the Star, You're All Surrounded)

[2014] 7th Korea Drama Awards - Best New Actor (My Love From the Star, You're All Surrounded)

[2013] 8th Asian Model Festival Awards - Best Fashion Model

[2009] 4th Asian Model Festival Awards - Best New Model

 

Галерия:
spacer.png

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

     

 

Редактирано от bealonenomore
Обновена филмография.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си го харесвам тоя актьор..Вчера той рожден ден имаше.:wub:   #happyAhnJaehyunday

Да качим някоя снимка с женка му тук,много са ми симпатични заедно...

D-Ci-COk-U8-AAJk-QM.jpg D-B-IRRVAAAv-Qg-Z.jpg

 

D-a-Zt-MNUEAABRz-J.jpg D-VLDKMUw-AE0-Ztz.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази приказка свърши. Много отгоре-отгоре прочетох какво се пише по въпроса, но щом жена му чак личните им съобщения публикува, явно раздялата няма да е лицеприятна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами завалийката не можа да издържи  явно себично-егоистичната кака да го разнася по разните шоута, да го командори, да го ползува за слуга, за гледач на кучетата и котките ѝ, а тя да лежи, да композира и писателства.На всичкото отгоре, поне от видяното в  шоуто, дето ги следеше камера по 20 часа,което се насилих да гледам от чисто любопитство, тъй като от самото начало ми бяха супер странни и пари не му даваше. Буквално го правеше сам да си говори.А болежките и нямаха край.Голяма досада беше.Направо го съжалих.

Голяма излагация с публикуването от нейна страна на диалозите им  в някакъв чат. Сигурно вината е взаимна, но тя ми направи лошо впечатление от общите им изяви и интервюта.

Поредния прелъстен юноша бледен, не издържа хомота и изостави прелъстителката кака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе щом не са щастливи да се разделят.., разбирам, че има болка при раздяла, но и с излагации, и с изтипосване в медии и прочие, няма да стане по-леко.., ама явно пак става дума за пари(а и да си оправдае развода момата явно.., че там статуса разведен, или пък и с дете/това не в техния случай, де/, лелемале, направо за ожалване човек..)Той иска развод, тя не.., тя като е тръгнала да се разбива работата, да я кърпиш не става, само мъчението и за двамата е по-голямо

 

**да чакаме следващото му участие в сериал тогава.., ама с повече романтика :D, че е сладък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото аз разбрах от моите източници, тя има нужда от лечение. От доста време при това.

Направо си била за психиатрията. Не съм свидетел, това чух, споделям го с вас. Не съм фен нито 

на единия, нито на другия. Е, малко мъжка солидарност сякаш проявявам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сапунката с елементи на хорър около развода им премина във фазата "Тя направи, той направи..." (даже замесиха Пьонтето, което е на път да бъде осъдено). Статии:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майко мила.., тя работата опряла до перални, хладилници.. и изчисляване в пари на домакинската работа.., думи нямам..

 

**май ще се забрави за развода на катерицата и каката:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна отврат, такава изглагация направиха тези двамата, особено тя, че не знам след като цялата история с развода приключи, ще е останало ли нещо от кариерата им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата ситуация се заформя изключително грозна. Останах потресена от това какви коментари се ръсят из интернет пространството по негов адрес. Още по-ужасена бях от коментарите под поста му в инстаграм... За съжаление корейски не разбирам ( а може би е и за добро в този случай), но английските коментари бяха ...

Никога не съм харесвала тая хайванка, а когато разбарх, че тръгна да се жени за нея направо откачих... А с цялата тази шумотевица покрай развода съвсем вече не мога да я дишам. Дано по-бързо да се приключва и всеки откъде е...

Макар че като ги знам корейците как търсят под вола теле само и само скандал да има, сензация да пълни новините, скоро няма да ги оставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нема нужда да гледаме сериали.

Тия спретнаха направо шедьовър,  такъв, какъвто нито на един корейски режисьор до сега не е хрумвал и на никои актьори не е е стискало да изиграят.

Развод на двама известни,  ходещи на психиатър, показващи публично колко не ги слушат главите,  вкопчени в  борба за електроуреди, апартамент и връщане на пари, с елемент на алкохол  и други жени.

Тя иска да Ѝ плати 3 години по 30 долара дневно, че е била домакиня. Очаквам той  да поиска три годишна компенсация на сексуално незадоволен, поради изтъкнатата от нея причина с подробно описани несексуални елементи по тялото, разкритието на която е умопомрачително.

Очаквам  кулминацията, в която да разкажат за несполучливия си сексуален живот в опиканите от кучета и котки балдахини и  краят в който тя свири на рояла в бяла спретнато апартаментче, а той пие в бар,  обграден от "непорочна"  естествено, женска корейска масовка.

 

П.П.Малка дупка в сценария.Така и не разбрах що му иска по 30 долара на ден за обслужване, като твърди, че голяма част от времето не се е прибирал вкъщи.

 

 

Почвам да си мисля, че при проблемите му с алкохола, сигурно е бил пиян, като е подписал документите за брак. Тя сама, както знаем регистрира брака им и след като е  изтрезнял и е видял какво е сътворил е изпаднал в депресия.Сватба нямаше и се оказва, че парите за благотворителност, вместо сватба, са дадени от нея .Тя също изпада в депресия, след като не може да го контролира и едно куче и умира. Резултатът  от това е виден.Двама, яко омазани в л...а.

А  връзката с пьонтето, направо е черешката.  Като негов близък, представяйте си картинката- едни мераци, друга реалност.

Двойката Сон-Сон, не може да им стъпи дори  на малкия пръст.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.08.2019 г. at 23:35, seal_reinforce написа:

Мен ме загубихте на опиканите балдахини :D

Гледах половин еп от предаването за младоженци с тяхно участие. Бяха в някаква селска къща в провинцията. Из стаите се влачеха кучета, летяха котки, страшно беше, заболя ме главата от толкова движение

 Доколкото успях да преброя- 3 кучета и още толкова котки, една от които негова. Той готви, мие чинии, меси тесто, тя прави оригами. Беше напълнила багажника на колата с пакетирани боклуци- изненада за него с любимите му неща. 

За повече не ми стигнаха силите, верно може да е бил на антидепресанти момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, andi11 написа:

Кой или какво е пьонтето и с какво е известен?

Как така е нямало сватба и защо тя сама е регистрирала брака им? 

 

Можеш да погледнеш тук, относно Пьонтето и други подобни:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се аз що напоследък никой не пише читави сценарии, ама сега ми светна - вероятно четейки новините сценаристите вдигат безсилно ръце, оти такива идиотизми като от действителността им нЕма кЪ да ги надскочи и най-креативния писател.

Таз поначало ми беше противна, ама поне за него имах маааалко по-добро мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещам се, че в БОФ сродната й душа не беше *Хънтъра*, макар с него да се събра.., да я питам аз ако в живота се беше събрала с актьора, играещ сродната й душа.., какво щеше да им се случи :lol:, е те това е вече непредвидим сценарий..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох за Пьонтето, ми той доста палав бил, учудвам се, че не е в затвора, освен ако е, но тогава пък нямаше как да му е дружка.

Интересът ми към този развод е толкова голям, че съм си зарязала сериалите, за да чета новините и последващите ги коментари, доста клюкарско от моя страна, но Джан Ди не е от звездите, които присъстват в скандални новости и буквално съм очудено от поведението и писанията и. Където най-малко очаква човек, там се пука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...